Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετα απο αποτυχημενη (πολυ) μικρη τσαρκα μπηκα και στο vis9 οπου ηταν η Ραισα. Θετικη εντυπωση στο σαλονι(απο αποψη εμφανισης) και ετσι αποφασισα να καταθεσω. Τσατσα ηταν αυτο το αγενεστατο, τουρκομογγολο που δουλευε και στο αλουμινατο στον Βαρδαρη, οταν μπηκα στο δωματιο και εβγαλα να πληρωσω μου λεει οτι πρεπει να παρω των 40 με αυτη την κοπελα, οχι λεω το απλο θελω και δινω 30, καθως εβγαινε μου λεει να ξεντυθω γρηγορα γιατι η κοπελα θα ερθει αμεσως...απλα της σουταρα την πορτα στα μουτρα.
Ηρθε και η Ραισα μετα απο λιγο, κι αυτη με κατεβασμενα μουτρα, η εμφανιση της καμια σχεση με το σαλονι...ειναι απλα ενα μετριο ξυλαγγουρο, πεταξε τα βυζια εξω, εκατσε διπλα μου και με κοιτουσε καρφωμενη.

"Διαλογος"
------------
Ρα - Εσυ ντεν εισαι ελληνας (!!!)
Bl - Απο που ειμαι τοτε, για να το ξερω απο δω και περα?
Ρα - Ντεν ξερει, πες εσυ απο που.
Bl - Απο την Ακτη Ελεφαντοστου ειμαι.
Ρα - Που ειν'ατο?

ΟΥΣΤ ΒΟΔΙ

Η πραξη εγινε μηχανικα, με κατι fake προσπαθειες απο την πλευρα της να δειξει οτι καβλωνει και καλα. Μολις εχυσα ετρεξε γρηγορα, πηρε χαρτι και σκουπισε το μουνι της και εφυγε απο το δωματιο σφαιρα, προφανως το 30αρι ΠΑΡΑειναι απλο για την μεγαλειοτητα της και για την παραμονη μας σε αυτο το υπεροχο δωματιο που θυμιζει καταγωγι του ISIS.

Γενικα προκειται για ενα αγενεστατο ζομπι που πηγαινει κουτι με αυτη την τσατσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Ραΐσα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, airfather, pasok και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2018
Ελαχιστες τιμουν πλεον το 30αρι.Εχουμε υποχρεωση να το κοινοποιουμε για να σταματησουν καποια στιγμη οι ξεπετες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1