Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις επέστρεψα από τον τόπο του “εγκλήματος” με τις δύο κορασίδες.
Έχοντας κάνει πολλά threesome στην καριέρα μου τόσο στον αγοραίο έρωτα όσο και στην ιδιωτική μου ζωή μπορώ να πω ότι σπάνια απογοητεύεσαι όταν έχεις δύο μωρά μαζί.
Η Bella και η Mira είναι ένα πολύ δυνατό δίδυμο που όποιος μπορεί οικονομικά αξίζει να το δοκιμάσει. Κι όσο πιο πολλή ώρα μπορείτε.
Προσπάθησα να τις κλείσω την πρώτη μέρα που ξεκινούσαν τα κορίτσια αλλά η μαλακισμένη πολιτική του γραφείου ότι δεν κλείνουν για την επόμενη δεν μου το επέτρεψε να τις κλείσω για το μεσημέρι οπότε την επόμενη είχαν κλειστεί μέχρι αργά και δεν έπαιζε duo σε ώρα που να βολεύει.
Τις έκλεισα λοιπόν για τη δεύτερη μέρα το μεσημέρι. Πάλι το γραφείο ήταν λίγο σπασαρχίδικο αλλά τελικά όλα καλά.
Κάναν βέβαια το φάουλ να ενημερώσουν για 1 ώρα ενώ είχα ζητήσει 1,5. Τελικά ευτυχώς έμειναν τα κορίτσια 1.5 και ούτε γάτα ούτε ζημιά.
Πάμε λοιπόν.
Σουίτα μεσημεριανή σε παραλιακό ξενοδοχείο, όμορφη μουσικούλα, σαμπάνια με 3 ποτήρια και αναμένω. Τα κορίτσια στην ώρα τους (εγώ άργησα 5 λεπτά).
Η Bella ψηλότερη με αδύνατο μοντελέ σώμα, όμορφα μάτια, λίγο στεγνό πρόσωπο (όπως στις φωτογραφίες) όμορφους μεγάλους ώμους και πλάτη (προσωπικά τρελαίνομαι) και λεπτή μεσούλα.
Στήθος μικρό και στητό με πολύ ωραίες ρόγες που σκληραίνουν αμέσως. Ποδάρες όμορφες, περιποιημένα άκρα και γαμάτο χαμόγελο από πιπινάκι....
Ωραίο ντύσιμο με σκισμένο τζινάκι, δαντελέ μάυρο μπλουζάκι και ωραία ψηλοτάκουνα παπούτσια.
Πανέμορφα μακριά φυσικά μαλλιά (+++), μάτια για να χαθείς και υπέροχο μοσχομυριστό νινάκι και κωλαράκι. Το κυριότερο γουστάρει, και δε νομίζω ότι ήταν μόνο μαζί μου έτσι.... έτσι πρέπει να είναι γενικά!!!
Ήξερα ότι θα μου αρέσει πιο πολύ και όντως έτσι ήταν.
(Να σημειώσω ότι αρχικά η επιλογή μου ήταν η Bella όταν την πρωτοείδα στο site αλλά όταν είδα τις φώτο με τη Mira ήμουν βέβαιος ότι πρέπει να πάνε πακέτο).
Η Mira ψηλή, λιγότερο από τη Bella με ξανθό μαλλί με εξτέ (fuck), σώμα αφράτο αλλά πέτρα και λιγότερο όμορφο πρόσωπο αλλά με απίστευτη γλύκα και καβλωτικό βλέμμα!!!. Εξαιρετική διάθεση και επίσης δείχνει να το ευχαριστιέται.... ή τουλάχιστον το παίζει καλά! Εάν και νομίζω το πρώτο.
Πιο μεγάλο στήθος με ωραία ρόγα, σφιχτό και στητό, κωλάρα τουρλωτή και χωρίς κυτταρίτιδες (όσο είδα) και πολύ καλά στησίματα. Είναι ίδια με τις φωτογραφίες που έχουνε τα 2 κορίτσια μαζί. Τις selfie μην τις λάβετε υπόψιν ούτε εκείνες που είναι φτιαγμενες από το μάγο του φωτοσοπ!
Ντυμένη λίγο πιο συντηρητικά με κόκκινο πιο φαρδύ παντελόνι (που την κολάκευε), μαύρο σατέν μπλουζάκι και μαύρα παπούτσια.... Πρόσωπο συμπαθητικό και πιο ηπίων τόνων από την άλλη.
Με το καλησπέρα, πέφτουν γλωσόφιλα και αγκαλιές με μένα αλλά και μεταξύ τους.... εγκαινιάζουμε τη σαμπάνια και σε λίγο μπαίνουν για μπάνιο.... Βγαίνει πρώτη η Bella και ξεκινάει τα φιλιά και τα χάδια ενώ παίζω με το δάχτυλο την πίσω τρυπούλα της.
Έρχεται και η Mira και κατεβαίνει με την μία μου βγάζει παντελόνι και εσώρουχο (μόλις είχα έρθει από το σπίτι έτοιμος, μένω πολύ κοντά) και τον παίρνει στο στόμα!!!! Ενώ φιλάω τη Bella της τον σπρώχνω όλον μέσα και τον εξαφανίζει αδιαμαρτήρητα!!!! Όταν λέμε όλον.... ΟΛΟΝ!!!!
Εκεί ξεκινάει το παιχνίδι με τα δύο μικρά στα γόνατα και εγώ να γαμάω τα στόματα τους!!!!
Ταλεντάρες και οι δύο!!!Απίστευτα στησίματα και ρούφηγμα μέχρι τα αρχίδια!!!!
Τις στήνω και τις δύο στα τέσσερα πανω στο κρεβάτι και αρχίζω να γλύφω τις κωλοτρυπίδες τους..... Η Bella φτιάχνεται και της την ανοίγω σιγά-σιγά για ώρα... Η Mira τραβιέται στην αρχή αλλά τελικά παραδίδεται και βάζω όλη τη γλώσσα μέσα της..... Κραυγούλες καθ όλη τη διάρκεια (ίσως λίγο υπερβολικές στην αρχή.... μέχρι να γίνουν αληθινές).
Στη συνέχεια Bella στα τέσσερα να γλύφει το μουνάκι της ξανθιάς και εγώ τον κώλο της Bellas..... κι αμέσως μετά σκαρφάλωμα πάνω στη Mira και αρχίζω να της γαμάω το στόμα! Πολύ βαθιά όμως!!!
Ξανά γύρισμα σε πίπα και ήδη έχω αρχίσει να είμαι έτοιμος για κατάθεση!!!
Συνήθως τελειώνω μία φορά και φροντίζω πάντα να είναι στις καθυστερήσεις... αλλά τραβάω κουπί μέχρι το τέλος (όχι κουβεντούλα και μαλακίες). Την ιδρώνω τη φανέλα!!! LOL
Συνεχίζω,,,,
Ξαπλώνω ανάσκελα τη Bella και αρχίζω να τη γλύφω, ενώ τραβάω τη Mira για να τη φιλήσει και να της ρουφάει τις ρόγες.....
Παίζουν δάχτυλα παντού.... μουνάκια, κώλους, στόματα..... Η Bella φωνάζει όμορφα και τρέμει.... χύνοντας στο στόμα μου ενώ έχω ένα δάχτυλο μπροστά και ένα πίσω......
Η Mira με τραβάει πάνω της......
Κατεβαίνω και τώρα είναι η σειρά της δικής της κλειτορίδας......
Με κοιτάζουν και οι δύο γελάνε και λένε “Crazy man” και απαντάω “Not yet”.... Σιγά μην το κατάλαβαν,.... Αγγλικά σχεδόν στο μηδέν.... για να μην πω μείον... αλλά δεν χρειάστηκαν ούτε στιγμή!
Εάν βέβαια μιλούσαν θα είχε πιο χαβαλέ γιατί είναι πολύ ωραία τυπάκια και έχουν πολύ γέλιο.
Γλύφω λοιπόν τη Mira η οποία χτυπιέται και έχει πεντακάθαρο και με εξαιρετική υφή μουνάκι.....
Αντιδρά στο δάχτυλο στην άκρη του κώλου αλλά με το γλύψιμο καβλώνει και ελαφρά κουνάει τη λεκάνη της για να το πάρει..... τουλάχιστον μέχρι τη μέση!!!!
Νομίζω ότι ήρθε το χύσιμο και από τη Mira (είναι λίγο πιο εσωστρεφής και δε φώναζε σαν την άλλη).... και είμαι έτοιμος να εκραγώ......
Ξανά πίπες εναλλάξ και χάνεται η μπάλλα.....
Γλύφω τον κώλο της Bella και την ξαπλώνω στο πλάι.... πάω από πίσω της, ντυμένος με τη στολή του αγώνα και παίζω με την κωλοτρυπίδα της..... φυσικά σκάει το “no ass” αλλά παιδιά το κουλούρι είναι τρέλλα.... Δεν δέχθηκε επίσκεψη καθ όλη τη διάρκεια της συνάντησης αλλά η κεφαλή των ανιχνευτών μπήκε να ρίξει μια ματιά....και πιστεύω ότι της άρεσε!
Νομίζω ότι πρέπει να τη δω μόνη της.... και ίσως γίνει η άλλωση του κάστρου!
Τέλος πάντων......
Σκίσιμο της Bellas με τη Mira να τη φιλάει όλο πάθος στο στόμα.... τη Bella να έχει βάλει τα δάχτυλά της στο στόμα της και να τα πιπιλάει και τη Mira να με κοιτάζει με παράπονο που γαμάω τόση ώρα μόνο τη φίλη της......
Ανέβασμα στροφών με τη Bella να φωνάζει..... “yes” “yes” “yes” και να με ξαναχύνει......
Τους τον ξαναδίνω στο στόμα και μετά από λίγο τις τραβάω στο πάτωμα γονατιστές να τον γλύψουν και να τον ρουφάνε και οι δύο..... Μετά από λίγα λεπτά,,,,, κατάθεση στο πρόσωπο και των δύο από ποτάμια σπέρματος.....
Σηκώνονται σχεδόν χαλαρά και πάνε στο μπάνιο.....
Βγαίνουν χαμογελαστές και έρχονται και με φιλάνε....
Εγώ σκέφτομαι ότι τώρα ξεκινάει το ματς.....
Η Mira με κοιτάει με νάζι και παράπονο και μου λέει “time finish 10 minute”.... (μάλλον επειδή δεν την είχα γαμήσει ακόμα το παράπονο). Λέω τι μαλακίες μας λέει αφού έχω κλείσει για 1,5 και έχουμε άλλα 45 λεπτά?
Επικοινωνία με το γραφείο και με ένα μήνυμα ευτυχώς λύθηκε η παρεξήγηση!!!!
Πω! Πω! Φαντάζεσαι να μου λεγαν ότι πρέπει να φύγουν τώρα που ζεσταθήκαμε????
Τα κορίτσια ζητήσανε συγνώμη για το λάθος της manager μέσω translator.... (η μοναδική φορά που χρειάστηκε,,,).
Ενώ πίνουμε λοιπόν και αφού μένουν τα κορίτσια η Bella γεμίζει το στόμα με σαμπάνια και κατεβαίνει και τον παίρνει στο στόμα της,,,,, Ξεκινάει ένα μπαράζ ατελείωτης πίπας και από τις δύο με dt και mf μέχρι να ξαναγίνει πέτρα και παίρνω τη Mira.... τη γυρνάω με πρόσωπο στον τοίχο και πάω από πίσω, γλύψιμο μουνί και κώλο και της τον καρφώνω όλον μέσα......
Ξεκινάω να την παίρνω σ αυτή τη στάση ασταμάτητα.... Βάζει το χέρι της και με τραβάει να της δώσω κι άλλο, ενώ την ίδια ώρα έχω πάρει τη Bella δίπλα μου και τη φιλάω......
Έχουμε κατακαβλώσει όλοι και ακουγόμαστε παντού!
Παίρνω τη Mira και την ξαπλώνω στο κρεβάτι και πάω από πάνω της......
Ξεκίνημα αργό..... μέχρι βάθος, κραυγές και τρίψιμο κλειτορίδας... και η Bella να τη φιλάει στο στόμα..... Τέτοιες σκηνές αξίζουν πραγματικά!!!!!
Ακολούθησαν εναλλαγές γαμώντας πότε τη μία και πότε την άλλη σε κάθε πιθανή και απίθανη στάση.... Παίζει να αλλάξαμε πάνω από 10 προφυλακτικά....
Πότε όμορφα και χαλαρά σε gfe και πότε λες και γυρνούσαμε πορνό....
Τα κορίτσια πραγματικά εξαιρετικά και στις 2 περιπτώσεις.
Κάποια στιγμή ενώ γαμάω τη Mira στα 4, τον βγάζω τραβόντας τη Bella να τον πάρει στο στόμα..... Τον εξαφανίζει όλον.... και μετά ξανά μέσα το μουνί της Mira και μετά από λίγο πίσω στο στόμα της Bella...... κ.ο.κ
Τα κορίτσια ήταν σούπερ σε όλη τη διάρκεια, με προθημεία και χαμόγελο.... εξαιρετικές ικανότητες και στησίματα και πεντακάθαρες και μοσχομυριστές!!!!!
Στο τελευταίο πεντάλεπτο σηκώνω όρθια τη Bella μπροστά στον καθρέφτη και αρχίζω να τη γαμάω από πίσω πότε αργά και πότε γρήγορα και δυνατά..... με κοιτάζει από τον καθρέφτη και είναι σκέτη κάβλα να βλέπεις τις ματάρες της και το πιπινίστικο προσωπό της....
Έχω τραβήξει τη Mira πίσω μου η οποία έχει κολλήσει πάνω μου, μου φιλάει το λαιμό και μου χαιδεύει τον κώλο......
Μόλις φτάσαμε στο +3 των καθυστερήσεων τις έβαλα πάλι στο πάτωμα στα γόνατα (αφού μου είπαν “no time, no time” και κάναν να φύγουν προς το μπάνιο.....) και άρχισα να τον δίνω dt πότε στη μία και πότε στην άλλη.... κοιτάζοντας τα προσωπά τους και τα μάτια τους δε δυσκολεύτηκα να τους τα δώσω... τα μισά στο στόμα της Bella και αμέσως τα υπόλοιπα στο στόμα της Mira.
H Bella πιο χαλαρή.... ίσως να της έφυγε και κάτι προς τα κάτω γιατί τον πήρε στο στόμα όπως ήταν με τα χύσια.... η Mira σφράγισε τα χείλη της και έτρεξε προς το μπάνιο!!!!
Τα κορίτσια θα μείνουν 2 εβδομάδες και νομίζω ότι θα τινάξουν τη μπάνκα σε ότι αφορά το duo.
Θα τις ξανάβλεπα με κλειστά τα μάτια.... και μάλλον θα το ξανακάνω....
Στο μεταξύ όμως σίγουρα θα ξαναδώ τη Bella και μόνη της.
Όσο για το οικονομικό, όλα είναι σχετικά!
Έχω κλάψει 140άρια ουκ ολίγες φορές και δε με έχει νοιάξει για 600άρια ή και παραπάνω γιατί τα απόλαυσα μέχρι το τελευταίο λεπτό.
Ξέρω ότι το έκανα σεντόνι αλλά τι νά κάνω .... Είναι που τα έχω φρέσκα!!!!
Αυτή ήταν η δικιά μου εμπειρία!
Μέσα στο κείμενο υπάρχουν πληροφορίες και για τα δύο κορίτσια.
Ελπίζω να βγάλετε τα συμπεράσματά σας και εάν κάνετε κίνηση να περάσετε όσο όμορφα πέρασα εγώ, εάν όχι καλύτερα.
Τη δημοσιεύω και στα δύο προφίλ γιατί νομίζω ότι είναι σημαντικό να ξέρει κάποιος πως λειτουργούν όταν είναι μαζί,
Εάν τις έβλεπα και χώρια θα μπορούσα να τις κρίνω μεμονωμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, logitechgr, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2018
ευγε δικε μου!!!!παντα τετοια μολις γυρισα απο bella απο τις καλυτερες εμπειριες!!!!πολλα μπραβο στο κοριτσι και στο γραφειο
06 Μαΐου, 2018
Μην καβαλήσει το καλάμι μόνο ... Έτερες κορασίδες μας τα εχουν πρήξει και πρήζει πολλάκις μετά απο αυτά που τους γράφουμε εδω > Την βλέπω την δουλειά


06 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα κάνω πρόβλεψη!!!!
Η Bella Εάν συνεχίσει να έρχεται και δεν είναι απλά για μια αρπαχτή θα τινάξει την μπάνκα!!!! Και πολύ καλά θα κάνει. Το γουστάρει και επίσης το γεγονότο (κατά τηλεοπτικό Ζήκο) ότι δε μιλάει Αγγλικά δε θα της δώσει πολύωρα ραντεβού!!!!
Γι αυτό και θα γαμιέται κατ' εξακολούθηση....
Αν μίλαγε Αγγλικά θα τα μάζευε όλα πάντως....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3