Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξυπνάω, πάω να πιω καφέ και λέω ας χαζέψω κώλους - τσουπ βλέπω τις νεοεμφανισθείσες και παθαίνω εμμονή. Λες να κάνουν και λεσβιακό; στη σκέψη μόνο αρρώστησα.

Κανονίζω και λέω άντε να δούμε τι φώλα θα φάμε - έλα ντε που πιάσαμε λαχείο!

Ανοίγει η πόρτα και είναι και οι δύο μες το χαμόγελο και το νάζι!

Bella: μοντελάκι - 20 χρ., 1,75+ πράσινα μάτια, μακρυά λεπτά πόδια, μικρό μακρόστενο πρόσωπο, μικρό βυζάκι σε πλήρη αναλογία με το κορμί, μέση δαχτυλίδι, περιποιημένα νύχια. Κουκλί και μες στην

καλή χαρά - αρνητικό οι ραγάδες στα κωλομέρια, αν και δε φαίνονται έντονα.

Mira: 21 χρ., όχι μοντελέ σώμα αλλά γεμάτα μπούτια και γάμπες (σφιχτά όμως και ακριβώς ο ορισμός των καμπυλών), κωλάρα (όπως στις φωτο που είναι γονατιστή) χωρίς όμως κοιλιές ή κυτταρίτιδες,

σφιχτό βυζάκι, πράσινα μάτια, κατάξανθο και

ανοιχτόχρωμο πρόσωπο. Κουκλί - αρνητικό το άθλιο τατουάζ στην πλάτη: ένα πουλί (πτηνό) σε κάτι τριαντάφυλλα.

Στον αγώνα μεταξύ τους κάνανε τα πάντα - γλωσσόφιλα, γλειψίματα, 69, τριψίματα. Best friends μου είπαν αλλά εγώ με τον κολλητό μου άντε το πολύ καμιά χειραψία.

Η μοντέλα ωραία στησίματα με συγχρονισμένα βογγητά και αναστεναγμούς, ενεργητική συμμετοχή (και με εμένα και με τη φίλη της), ακολουθούσε ό,τι ζητούσΑ ενώ έπαιρνε και πρωτοβουλίες. Τεχνική πίπα

και ωραίες εναλλαγές, χωρίς όμως dt.

Η ξανθιά έστηνε με μαεστρία την κωλάρα της, ωραία επίσης στησίματα, βογγητά, πίπα άγρια με dt αν και έβαζε λίγο δόντι.

Δεν ξέρω τι άλλο να πω, πέρασα άψογα και σίγουρα είναι στο top5 των εμπειριών μου.

Το σημαντικότερο είναι πως η συμπεριφορά τους δεν ήταν "άντε γάμα να τελειώνουμε" αλλά μας πληρώνεις μεν αλλά σου δείχνουμε πως συναντηθήκαμε να πηδηχτούμε και να το απολαύσουμε όλοι. Έφυγα με

ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. Ακόμη και στην πόρτα με χαδάκια, γελάκια, αγκαλίτσες και παιχνιδάκια με ξεπροβοδίσανε.

Highlight τα δυο κουκλιά γονατιστά να με κοιτάνε με τις γλωσσούλες τους έξω, να χύνω τα μουτράκια τους και στο τέλος να φιλιούνται - ΤΣΟΝΤΑ ΛΕΜΕ Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!.

230 η 1,5 ώρα, +40 το λεσβιακό, + 20 η κρέμα προσώπου Χ2.

Αγγλικά τα πολύ στοιχειώδη και ούτε, τις στάσεις και τις προστυχιές που ήθελα τις πιάνανε όμως με το βλέμμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
580€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.260
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, THV, Kaloeros και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2018
Πολλά τα λεφτά !!! Δικά σου είναι αλλά εγώ με τίποτα !! Για 1,5 ώρα μόνο.
04 Μαΐου, 2018
Χαίρομαι που τις έχω κλείσει για αύριο το μεσημέρι.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2