Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να δωσω αλλη μια ευκαιρια στο συγκεκριμενο στουντελο.

Πηγα καρφωτος για Κων/να αποφευγοντας Μπιανκες Ιζαμπελες κλπ (βλ. προηγουμενη κριτικη). Το μονο που πηραν απο μενα (συγκεκριμενα η Ιζαμπελα που ηταν παρουσα) ηταν το υφος που παιρνεις οταν δεις την πρωην σου που δε χωνευεις (σε λιγο πιο χλιαρο).

Μπαινω για το ντουζακι μου στην κλασικη ντουζιερα που η πορτα εχει φυγει απο τον οδηγο και δεν κλεινει καλα.

Ερχεται και το γλυκουλι καυλοραπανο Κωνσταντινα, με το σφιχτο της σωματακι, τη γλυκια φατσουλα και το ωραιο της χαμογελο.

Δεν ξερω αν υπαρχει κατι πιο ωραιο απο ενα πιπινακι στην αγκαλια σου.

Χαιδευτηκαμε για αρκετη ωρα μεχρι που μου εγινε καγκελο, οποτε η Κωνσταντινα με γελακια και φιλακια κατεβηκε προς τα κατω. Τιμια πιπα, και ξαφνικα με καβαλησε για 69. Το ωραιο της μουνακι ηταν μοσχομυριστο, χωρις κρεμα ευτυχως, οποτε της το σπατουλαρισα για λιγο προς μεγαλη μου (και ελπιζω της) ευχαριστηση.

Αποφασισα οτι ηταν καιρος να δω ποσο σφιχτη ηταν στην πραγματικοτητα, οποτε ξεκινησαμε ιεραποστολικο. Πολυ ωραια αισθηση, γλιστρουσε ομορφα και η Κωνσταντινα ηταν ολο ναζακια και παιχνιδια. Γυρισε μονη της στα 4 και η θεα απο το κωλαρακι της ηταν υπεροχη. Στη συνεχεια την εβαλα να ξαπλωσει μπρουμυτα στο κρεβατι (της εδειξα εγω πως, τουλαχιστον γελοιος), και μπηκα απο πισω για το τελειωμα.

Καναμε λιγη κουβεντουλα στο τελος, και εφυγε δινοντας μου ενα ωραιο φιλακι στο μαγουλο.

Ωραια φαση γενικα, τιποτα εξαιρετικο βεβαια, αλλα περασα καλα και το σημαντικοτερο, ενιωσα οτι τα λεφτα μου επιασαν τοπο.

Αν θελετε να ριξετε ενα τιμιο γαμησακι με ενα γλυκο κοριτσι, θα τη συνιστουσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
johnfru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Slenderdancer, Gingos, black crow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού