Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχθές σε μια επίσκεψη στον "κόκκινο δρόμο" είδα την Τατιάνα στο 66 δεξιά,μου άρεσε αλλά είπα να δω και κάτι άλλο,κι έφτασα στο 54.Μπήκα στο ισόγειο και εμφανίστηκε-αυτοπαρουσιάστηκε η Χριστίνα.Τη Χριστίνα την ξέρω από τότε που ήρθε σχεδόν.Είχα πάει πολλές φορές μαζί της και ήταν καλή.Μέχρι που μια μέρα με νευρίασε τόσο,και δεν ξαναπάτησα.Εχθές δεν ήμουν σίγουρος αν ήταν αυτή,έχει αλλάξει στυλ και χρώμα στα μαλλιά.Την πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο.Μετά από κανα 5λεπτο ήρθε η κοπέλα.Είχε πολύ όρεξη,έβγαλε ένα πολυ ωραίο GFE.Γεννικά πέρασα καλά.Πιθανόν επειδή δε με θυμόταν,πιθανόν να κατάλαβε ότι αν δεν αλλάξει ύφος θα χάσει την πελατεία όλη.Σημασία έχει ότι το ευχαριστήθηκα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.888
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 billGor, Εκλεκτικός, Επιρρεπής

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2018
Στην μοντελοαλυσίδα κατά τον τελευταίο χρόνο εργάζονται 2 λεπτές μελαχρινές κοπέλες ως Χριστίνες που μοιάζουν αρκετά μεταξύ τους! Η μια έχει φυσική ομορφιά και εργάζεται σπάνια ενώ η άλλη έχει κάνει πλαστικές επεμβάσεις στο στήθος και στον κώλο και εργάζεται πιο συχνά. Όταν εργάζεται αυτή με τις πλαστικές και ρωτήσεις την τσατσά για την άλλη η τσατσά θα σου πει ότι δεν υπάρχει άλλη!
C
Cavalaris
04 Μαΐου, 2018
Μην ξαναπάς. Θα σου σπάσει τα αρχίδια τη δευτερη φορα που θα πάς.
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το ήξερα.Αυτή που πήρα είχε φυσικό σώμα,καμία πλαστική.Καλά που μου το είπες.Τώρα αν είναι η σπασαρχίδο ή όχι δεν ξέρω,εγώ πέρασα καλά.
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό το φοβάμαι!
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυχερός ήσουν! Πήγες με την καλή και όχι με την σπασαρχίδω!
C
Cavalaris
05 Μαΐου, 2018
rantanplangr30 παρόμοια εμπειρία έχω και γω από τη Χριστίνα δηλαδή στις αρχες την είχα πάρει αρκετές φορές κα πέρασα καλά μέχρι που μου τηε έσπασε 2-3 φορές και δεν ξαναπάτησα. Αν και με την κριτική σου με βάζεις σε πειρασμό μιας και την πετυχαίνω συχνά στις βόλτες. Πάντως αμφιβάλλω ότ ιυπάρχουν δύο "Χριστίνες" που λέει ο Cavalaris, δεν το έχει αναφέρει ποτέ κανείς άλλος ούτε έχω δει διαφορετική κοπέλα στις τόσες φορές που περνάω απ΄οτην μοντελοαλυσίδα. Πιστεύω ότι είναι η ίδια απλά ο χαρακτήρας της είναι τόσο αλλοπρόσαλλος που δείχνει άλλο "πρόσωπο" κατά περιόδους
05 Μαΐου, 2018
Ολο κοκα zero πινει η συγκεκριμενη Μεγάλο χαμόγελο

Πολυ φευγατη.

Δεν εχει καμια θυληκοτητα,κουραστικη ψευτομαγκια που ειχαν οι παλιες ελληνιδες πουτανες.

Ειδα ενα θεμα προσφατα για τραβελια στο bou.com και ειναι ιδια εμφανισιακα με τον τραβελο χαχα

https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=278609.0
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7