Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νάνσυ είναι μια πολύ πολύ γλυκιά όμορφη Ρωσιδουλα με κάστανοξανθά (ή προς το κόκκινο δε μπορώ να πω με σιγουριά) μαλλάκια που τσακίζουν φυσικά όπως τα εχει αφήσει διατηρώντας το φυσικό νεανικό look, που της πάει πολύ. Εχει πανέμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια και φακίδες. Το σώμα σχετικά μέτριο προς ψηλό με φυσικά 2αρια μαλακά, αλλα οχι πεσμένα, βυζάκια και πανέμορφο περήφανο κωλί. Πως να να μη περάσω με τέτοια ομορφιά?
Στα ενδότερα διαπιστώθηκε οτι δεν υπολείπεται σε υπηρεσίες και ευγένεια. Μοιάζει με κοριτσάκι απο καλή οικογένεια. Πόση γλύκα να αντέξεις? Έχει και την σέξυ προφορά χωρίς να μπορεί να πει και το "ρ" που την κάνει ακαταμάχητη.
Μπήκε αθόρυβα στο δωμάτιο και έσκισε το προφυλακτικό άμεσα, που είναι κακός οιωνός συνήθως. Την πλησίασα και άρχισα τη κουβέντα και τα ελαφριά χάδια στο κορμάκι της να τη χαλαρώσω.
Την ξάπλωσα να τη γλείψω στο "σαν μύδι" μουνάκι της, που ηταν μοσχομυριστό τόσο που ... έγλειφα, και έλειφα και δεν ήθελα να σταματήσω. Αφού διαπίστωσα οτι της άρεσε συνέχισα ακόμα και με αυτή απο πάνω μου να κουνιέται στο πρόσωπο μου όπως τη διασκεδάζει. Και το διασκέδασε αρκετά.
Με τα υγρά απο το μουνάκι της απλωμένα σε ολο μου το πρόσωπο και το κοντάρι ετοιμοπόλεμο, παραλείψαμε το στοματικό και ζήτησα να ανέβει από πάνω. Όπως και έγινε.
Αισθάνθηκα όμορφα να τη κοιτάω στο μουτράκι και να παίζω με τα βυζάκια τής, να παίρνω την ανάσα της μέσα στα ρουθούνια μου. Ηταν απολαυστικό.
Αλλαγή μια στάση στα τέσσερα, όπου στήθηκε υποδειγματικά να τη γαμάω οσο δυνατά ήθελα χωρίς διαμαρτυρίες μέχρι να τελειώσω.
Το πρόγραμμα της αυστηρά απλό όμως αξίζει, και μάλιστα πολύ, το χαμηλό αντίτιμο των 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Dirty69, DeanCorso και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2018
Από τις λίγες μικρές που φαίνονται τίμιες από το σαλόνι. Είναι στο στόχαστρο Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1