Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλημερα και καλο μηνα χυστες.
Η βολτα μου ξεκινησε απο Λιοσιων και Βεργας.
Τιποτα το ιδιαιτερο. Τα καλα κοριτσια μαλλον ειχαν φυγει για 4ημερο η καναν μουναπαυση.
Μετακομισα στη Φυλης.
Στο 86Α εχω παρει ηδη 4 φορες την Νικη, 3 φορες την Βερονικα και μια την αλογοπεπονομουρα Αννυ.
Η Βερονικα εχει μονο θετικες κριτικες, η Νικη το ιδιο, η Αννυ εχει και μερικες αρνητικες.
Μια και ειχα περασει καλα μαζι της ειπα να περασω.
Στο σαλονι εκανε ναζακια και με εφτιαξε. Με εκανε να ξεχασω το οτι ειχε αρνητικες κριτικες, συν το γεγονος οτι εχει κωλαρα.,
Περασα στο μεγαλο δωματιο στο βαθος με την ντουζιερα.
Ηλθε μετα απο λιγο με ξυνισμενη μουρη σαν μπετατζης που δεν τουχαν κολλησει τα ενσημα.Χμμμ;
Αποφυγε αγαρμπα τα προκαταρτικα και τα γλωσσοφιλα και ξαπλωσε στο κρεββατι με ανοιχτα τα μπουτια.
Ξαπλωσα και φιλησα τα σφικτα της μπουτια, την σφιχτη της κοιλια και αρχισα το γλυφομουνι.
Τα μουνοχειλα της ειναι περιεργα και πρεπει να τα παραμερισεις με τα δαχτυλα για να βρεις κλειτοριδα.Γερο-μύστης
Θυμηθηκα παλι μια κουβεντα που ειχα με ενα πλαστικο χειρουργο που μου ελεγε πως ειναι οι κλειτοριδες σε εγχειρισμενα τραβεστι.
Αν συνυπολογισει κανεις την αγριοφατσα της, την πολυ σφιχτη κοιλια της και τα υπερσιλικονατα βυζια της (τα οποια παρεπιπτοντος εχουν ωραιο σχημα) δεν αποκλειεται η Αννυ να ειναι προιον εγχειρησης.Χμμμ;
Το γλυφομουνι το αντιμετωπισε με πληρη αδιαφορια και συν τοις αλλοις ενω την εγλυφα κακολογουσε την Νικη και γκρινιαζε γιατι αλλαξε βαρδια με την Βερονικα. Σε καποια στιγμη ενω εγλυφα μου λεει "εχεις 10 λεπτα, κανονισε"
Μου την εσπασε πληρως και πρωτη φορα δεν καυλωσα ενω εγλυφα μουνι.
Με σταματησε η ιδια για να μου παρει πιπα.
Η πιπα της ηταν μηχανικη, χωρις καμμια ποικιλια και με δοντι.
Παλι μονη της σταματησε την αδιαφορη εστι και αλλιως πιπα και ανεβηκε πανω μου.
Αρχισε να κτυπιεται σαν μιξερ κοιτοντας αδιαφορα το ταβανι.
Σταματαει αποτομα και στηνει κωλο.
Την γυρναω και της τον φοραω ιεραποστολικα. Η φατσα της ειχε ενα πληρως αδιαφορο υφος.
Πριν σπαστω ακομα και αλλο και μου πεσει την πιστοναρω 4-5 φορες, της λεω ωρα για κωλο.
Παει να γυρισει στα 4 αλλα της λεω οχι απο μπροστα θα το κανουμε.
Πιανει το σωληναριο με το λιπαντικο για να λουμπρικαρει το κωλαντερο της αλλα δεν εβγαινε πολυ πραγμα.
Το κτυπαγε για να βγαλει.
Οσο αυτη προσπαθουσε να γρασαρει τον κωλο της εγω ειχα κεντραρει και της τον φοραω αποτομα.
"ΑΧ" φωναξε, εσπρωξα πιο βαθεια "ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ" φωναξε ενω η φατσα της εδειχνε οτι την πονεσα. Στο μεταξυ της ειχα πιασει τα χερια κρατωντας την σταθερα στο κρεββατι κα την πατωσα. Με 5-6 σπρωξιες εχυσα ενω αυτη ειχε παρει μια εκφραση πονουΘυμός.
Σηκωθηκε και εφυγε στραβοπατοντας.
Πηρα την εκδικηση μου.
Πληθυκα και εφυγα.
Κατεβαινοντας την σκαλα πετυχα 2 χυστες. Μαγκες ειναι φολλα τους λεω, μαυρο χαλι. Την εκαναν και εφυγαν. Στην πορτα πετυχαινω αλλον εναν. Του λεω οτι ειναι φολλα και εφυγε και αυτος.
Τουλαχιστον η θυσια του 20αρικου μου δεν πηγε χαμενη. Σωθηκαν αλλα τρια. Ελπιζω να σωσω και τα δικα σας απο την μαλακισμενη αλογοπεπονομουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 opadosksanthoygenoys, Andrew256, iceman1988 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2018
"Τα μουνοχειλα της ειναι περιεργα και πρεπει να τα παραμερισεις με τα δαχτυλα για να βρεις κλειτοριδα. Γερο-μύστης
Θυμηθηκα παλι μια κουβεντα που ειχα με ενα πλαστικο χειρουργο που μου ελεγε πως ειναι οι κλειτοριδες σε εγχειρισμενα τραβεστι.
Αν συνυπολογισει κανεις την αγριοφατσα της, την πολυ σφιχτη κοιλια της και τα υπερσιλικονατα βυζια της (τα οποια παρεπιπτοντος εχουν ωραιο σχημα) δεν αποκλειεται η Αννυ να ειναι προιον εγχειρησης. Χμμμ;"
Απ'όλα τα παραπάνω αυτό είναι το πιο σοβαρό αν ισχύει!
02 Μαΐου, 2018
Πραγματικά τι θυληκοτητα βρίσκεται σε αυτήνΧμμμ;. Ωραίος ο κωλος αλλά....Money Mouth
02 Μαΐου, 2018
Γιατί κακολογούσε τη Νίκη; Money Mouth
02 Μαΐου, 2018
Δηλαδή δεν ήσουν σίγουρος αν έγλειψες τα υπολείμματα μιας πούτσας Γλώσσα
03 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η μουρη της απο θηλυκοτητα μηδεν.
Αλλα που και που περνουμε και καμμια σκυλα
04 Μαΐου, 2018
γαμα εσυ κ μη σε νοιαζει..εγω 2 φορες το 'κοριτσι ' με χει βγαλει ασπροπροσωπο
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το να διορθωθει ενα μπερδεμα της φυσης με μια εγχειριση ειναι καλο.
Μακαρι η επιστημη να επικεντρωνονταν σε κατι τετοια και να διορθωνε σφαλματα και μπερδεματα του DNA παρα να εφευρισκει νεα οπλα.
Το να μου τρωει μια πουτανα ενα 20αρικο τζαμπα ειναι κακο.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7