Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματάκι και μια φαγούρα για μιλφακι. Ησυχία στους δρόμους παρκάρισμα εύκολο και ντου στο ημιυπόγειο. Η τσατσά μου λέει ότι είναι η Μαρία φρέσκια και εξυπηρετική κ.λ.π κ.λ.π Βγαίνει η Μαρία λοιπόν μια νοικοκυρά με ένα μαύρο στυλ μποξερακι εσωρουχο ένα ριχτο αέρινο πουκάμισο μακρύ σπαστό καστανό μαλλί ωραία μάτια και χαμόγελο. Δίνω το μπλέ αντίτιμο και εισέρχομαι. Ρίχνω ένα γρήγορο φρεσκαρισμα και πριν προλάβω να σταθώ μπαίνει μέσα ή Μαρία. Είχε πιασμένα τα μαλλιά πάνω και άρχισε να γδυνεται. Είχε λιγα κιλακια παραπάνω αλλά όχι τίποτα σημαντικό. Άλλωστε γουστάρω η γυναίκα να έχει λίγο κρέας πάνω της. Anyway ... Έκανε λίγο πλακιτσα να σπάσει ο πάγος κι αρχισε να φιλάει λαιμό αυτιά στήθος κοιλιά και ξανά προς τα πάνω. Άρπαξα βυζί τριάρι το κοψα, βυζαξα κάμποση ώρα ενώ χάιδευε τον περικλή και τα δυδυμα. Κατόπιν άρχισε τον πεοθυλασμο. Εγω ξεκίνησα την εξερεύνηση, χαιδεματα σε όλο το κορμί και κατάληξη στη νινι. Ξεκίνησε το γλυψιμο απαλα και μετά λίγο πιο εντονα, γιατί είχα αρχίσει να παίζω και βάζω σιγά σιγά δάχτυλο. Μου λέει κάτσε να βάλουμε καποτα και εσύ συνέχισε ότι κανείς! Αμεεε ... Όντως κάνα πεντάλεπτο εγλυφε ρουφαγε βογκαγε... Της λέω γυρνά να σε φτιάξω καλύτερα. Είχα ήδη μυρίσει κορμί και μοσχομυριζε σαπούνι. Έτσι όταν ξάπλωσε έπαιξα λίγο με βυζιά και κατέβηκα σιγά σιγά προς τα κάτω. Κι εκεί καθαρή και ... έτοιμη!! άρχισα το σπατουλαρισμα. Άρχισε κάτι ρωσικά κάτι αγγλικά κάτι ελληνικά ... μέχρι που κάποια στιγμή την άκουσε κι η τσατσά. Τρομαξα ότι θα έμπαινε μέσα να δει τι έχει. Μου λέει ήμουν δύομιση μήνες σπίτι. Με καυλώσες ωραία τώρα βαλτό μεσα γρήγορα μέσα να συνεχισουμε .... Ότι πείτε!!! Ξεκίνησαμε το τελετουργικό σε ιεραποστολικό και μια ανέβαζα πόδια κλειστά στο στήθος μου μια τ άνοιγα διάπλατα, σε όλη τη φάση με τραβαγε πιο μέσα και δυνατά. Οπότε άρχισα κι εγώ το σφυροκόπημα. Πήγα κάνα πεντάλεπτο ετσι, ώσπου έννοιωσα ότι τελείωνα μόλις είπα τελειωνω, Μ άρπαξε με κορμοψαλιδα και εσφηξε πάνω της, κοντεψα να χύσω μαζί και κανένα νεφρό. Φιλιά στο λαιμό χαμογελακια. Μου λέει δύομιση μήνες ήμουνα σπίτι λόγω επέμβασης στα πόδι,α, ήταν ότι έπρεπε καυλιάρη μου, την άλλη φορά να είσαι πιο ξεκούραστος να κάνουμε κι άλλο!! Έλα; Τι; Κι άλλο;
Σηκώθηκα πήγα νιπτήρα ξεβγαλα τον περικλακο και ήρθε από πίσω μου ντυμένη άρχισε φιλάκια στο λαιμό κι ευχαριστώ και όπως γύρισα μου σκάει ένα φιλί στα χείλια ... κάνει μμμμ και ξανά φιλί ... και πλακώνομαστε στα γλωσοφιλα. Ξεκολλάει και μου λέει ... Θα σε περίμενω όπως είπαμε! Ντύθηκα και βγήκα απ' το δωμάτιο, ακούω: γεια σου καυλιάρη μου όπως είπαμε ... Έρχεται η τσατσά χαμογελώντας προς γελώντας ανοίγει την πόρτα και βγαίνω έξω στη ζέστη της Αθήνας.
Κύριοι ... οι οπαδοί των μιλφονοικοκυρων ρωσικής σχολής σε gfe κατασταση προλάβετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kostakis27, TRAVALIAROS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού