Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560198
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με αφορμή την τελευταία μου επίσκεψη στην Κωνσταντίνα, γράφω λίγα λόγια για χάρη της. Την είχα πρωτογνωρίσει στο studio 55, στη Βριλησσού, αρκετά χρόνια πριν, όταν και οι δυο μας ήμασταν πιπίνια. Χυμώδες κορμί, γεμάτα στητά στήθη με στρογγυλές ροζ θηλές, επιμελώς προβεβλημένα στο φωτογραφικό της album, και ίσια μακριά μαύρα μαλλιά. Αυτό όμως που απολάμβανα μαζί της ήταν η ανεκτικότητα και η στοργικότητα της. Ό,τι ακριβώς λείπει από την τυπική Ελληνίδα γκόμενα, που είναι γεμάτη προσδοκίες και αυταρέσκεια. Όποτε και να την πετύχαινα ήταν πάντα δεκτική και υπομονετική.

Έτσι ήταν και στην τελευταία μας συνεύρεση. Απλή και τρυφερή. Όμορφα προκαταρκτικά με αγκαλίτσες, χάδια και φιλιά χωρίς βιασύνη. Η διείσδυση άνετη και απολαυστική, είτε ιεραποστολικά, είτε πισωκολητά, για όση ώρα χρειαστεί η επίτευξη της κορύφωσης. Αγκαλιές, χουφτώματα, φιλιά, γλειψίματα, πάλι από την αρχή εάν χρειαζόταν, και η εκσπερμάτωση ήρθε γλυκά και ηδονικά.

Ακόμα και αν πέρασαν τα χρόνια και το κορμί της δεν είναι πια το ίδιο σφιχτό και νεανικό, η ευγένειά, η καλοσύνη και η στοργικότητα της είναι η ίδια και μεγαλύτερη. Και εφόσον όλα αυτά τα χρόνια δεν με έχει στείλει ούτε μία φορά στους γιατρούς να ψάχνομαι για κονδυλώματα, έρπητες και λοιπά αφροδίσια, η εξωτερική εμφάνιση ας είναι το τελευταίο κριτήριο για την αξιολόγηση του επαγγελματισμού της. Για μένα πλέον αποτελεί υπόδειγμα επαγγελματία, βάσει του οποίου αξιολογώ τις υπόλοιπες εκδιδόμενες.

Ωστόσο, όλα τα παραπάνω τα γράφω καυλωμένος, έχοντας επιστρέψει πίσω στο χωριό μου, με την προοπτική της επόμενης συνουσίας να τοποθετείται στο απώτερο μέλλον. Αλλά και πάλι δεν έχω να κατηγορήσω το κορίτσι για κάτι, και είτε συνεχίσει να εκδίδεται με το ίδιο ή άλλο ψευδώνυμο (βλ. Koni) είτε σταματήσει, εγώ θα την αγαπάω και της εύχομαι να μπορέσει να βρει και αυτή ένα σύντροφο να την αγαπήσει εξίσου.

Σχόλια για τον χώρο, τον εξοπλισμό του και την τηρούμενη καθαριότητα κρίνω ότι περιττεύουν, εφόσον έχουν παρατεθεί λεπτομερώς σε προηγούμενες κριτικές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
11
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού