Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327038
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα συναντησει την κοπελα καπου το 2015 και ειχα περασει καλα μαζι της. Μου αρεσει να δοκιμαζω καινουριες κοπελες αλλα θυμαμαι οτι ηθελα να την ξαναδω την Κειτυ, οποτε βρηκα την ευκαιρια και πηγα.
Εμφανισιακα δεν εχει αλλαξει, πραγματι παραμενει πιπινι και ομορφη οπως ηταν, ισως να ειχε πιο πολυ φρεσκαδα την πρωτη φορα που την ειδα, τωρα ηταν σχεδον αβαφτη επισης να τονισω, κατι που δεν προτιμω συνηθως. Το σωμα της ειναι στα γουστα μου, λεπτη με τουρλα κωλο και στητα βυζια. Εχει μακρυ μαυρο μαλλι και μιλαει καλα ελληνικα.
Μπηκε και ριξαμε μια ματια στους δονητες του μαγαζιου, χαλια μαυρα, παλι καλα που ειχα δικο μου. Αρχισαμε με ποδολαγνεια, εχει πολυ ωραια ποδια και το μονο που με χαλασε ηταν που εβγαλε τα παπουτσια μολις μπηκε στο δωματιο και πατησε κατω. Επαιξα λοιπον με τα ποδια κι αυτη επιανε τον πουτσο μου και τα αρχιδια μου. Αρνηθηκε να γλυψει αρχιδια δυστυχως... Money Mouth Υστερα απο λιγο εβαλε δαχτυλο με καποτα και με ανοιξε. Της ζητησα να ανεβει ορθια και να γλυψω ποδια, το εκανε πολυ καλα, τα ποδια της ειναι πολυ ωραια κι επαιρνε δυνατες ποζες!! Σηκωθηκα και της δαγκωνα το κωλαρακι χαλαρα, ειναι πολυ ωραιο! Μετα εβαλε το στραπ και αρχισε να με πηδαει στα ισια. Ειχε πολυ ωραια τεχνικη, με καυλωσε που ειχε το ενα ποδι στο γονατο και το αλλο το παταγε κατω με την πατουσα οποτε επαιρνε πολυ ωραιες κλισεις! Πηδαγε παρα πολυ καλα κι εχυσα πολυ γρηγορα. Υστερα κατσαμε πολυ χαλαρα και μιλησαμε, σκουπιστηκα, μαζεψε και μετα χαιρετησε κι εφυγε.
Αν εξαιρεσουμε την ελειψη γλυψιματος αρχιδιων που το θεωρω απαραιτητο, ηταν μια πολυ καλη συνευρεση!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, Studio Αριστοτέλους 6 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού