Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651857
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περασα στο σαλονι να δω τις διαθεσιμες κοπελες. Βγαινει πρωτη μια μαυρισμενη με τουμπανο σωμα γυμναστηριακο και μου πεφτει το σαγονι... "Τζεσικα", λεει... ειδα αλλες δυο κοπελες που δεν θυμαμαι καν και αμεσως επιβεβαιωσα με την σεριφισα οτι η πρωτη κοπελα ειναι διαθεσιμη, επειδη θελω να την δω.
Ηρθε και με πηγε στο δωματιο, εστρωσε το κρεβατι και εμεινα μονος μου για μπανιο. Υστερα απο 20' περιπου ηρθε και παλι.
Προκειται για μια μελαχρινη μαυρισμενη κοπελα με ομορφο προσωπο, ενισχυμενα στηθη πολυ ομορφα, σφιχτο κορμι με κωλαρα και υπεροχα ποδια! Γυμνασμενες γαμπες, ωραια πελματα με φλεβες, φουσκωτοι τετρακεφαλοι.
Μολις μπηκε ηρθε και με φιλησε με γλωσσα για ωρα. Καταλαβα τι θα επακολουθουσε... Πργματι, πηγαμε αμεσως στο κρεβατι κι αρχισα να της γλυφω το κορμι, αυτη μετα ασχοληθηκε με τα αρχιδια μου και την κωλοτρυπιδα μου, κανει κορυφαιο γλυφοκωλι η κοπελα. Καναμε διαφορες παραλλαγες κι εχυσα. Μετα αρχισαμε μασαζ. Πολυ καλη, με χαλαρη κουβεντουλα, δεν αργησε να μου σηκωθει παλι οποτε αρχισαμε παλι ποδολαγνεια πραγματοποιωντας διαφορες ανωμαλες φαντασιωσεις μου χωρις να δυσανασχετησει καθολου! Παιξαμε πολλη ωρα παλι και με γλυφοκωλια και δαχτυλα αλλα δεν εχυνα, οποτε σε καποια φαση της ειπα οτι εχω περασει πολυ καλα και θα φυγω. Απο τη δευτερη φορα που ηρθε στο δωματιο μετα το μπανιο ειχε περασει μια γεματη ωρα.
Με εβγαλε διακριτικα εξω προσεχωντας να μην συναντησω αλλον συναγωνιστη και αποχαιρετιστηκαμε.
Ηταν μια απο τις κορυφαιες μου συναντησεις, να ειναι καλα η κοπελα. Προσκύνημα
Καλες Τσαρκες!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, flynow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού