Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ήρα είναι μια νεαρή ψηλή σωματώδης κοπέλα με κάποια κιλάκια,κωλάρα για χούφτωμα και χορταστικές βυζάρες που μέσα στο δωμάτιο επιδιώκει να τις κολλάει στη μούρη σου για γλείψιμο και πιπίλισμα.Εμφανίστηκε σ'αυτό το μαγαζί τον περασμένο Αύγουστο με άγνωστη προϋπηρεσία στο εξωτερικό αφού μόλις τώρα έμαθε λίγες λέξεις στα ελληνικά.Την είχαμε συνηθίσει με μαύρα κορακίσια μαλλιά αλλά υπέκειψε στη γυναικεία φιλαρέσκεια και ματαιοδοξία και τα έβαψε με ξανθόμαυρες ανταύγειες.
Η προσέγγισή της στο δωμάτιο είναι αρκετά καλή με τρίψιμο και χαμούρεμα,δεν αφήνει όμως γλωσσόφιλα... Λύπη Η πίπα της με προφυλακτικό κρίνεται απλά μέτρια,σε αποζημιώνει όμως με καλή καβάλα εκ μέρους της με αληθοφανή συμμετοχή,όταν δε αναλάβεις δράση δείχνει να γουστάρει να γαμιέται με δύναμη και να τον παίρνει όλον μέσα!Το οξύμωρο όσες φορές την έχω πάρει είναι ότι μου αρνείται πεισματικά το μουνογλείψιμο αλλά τρελαίνεται να τη δαχτυλιάζω και να με κοιτάζει προκλητικά!Αν με άφηνε να της ρουφάω τα μουνόζουμα θα γινότανε μια στάνταρ επιλογή δεδομένου του σχετικά χαμηλού αντιτίμου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Ήρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.372
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2018
Φίλε, Επιρρεπή, σ' εμένα η κοπέλα δεν ήταν καθόλου καλή, ίσως διότι δεν υπήρχε χημεία μεταξύ μας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1