Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Άννα πρίν πολύ καιρό.
Προσωπικά δεν με ενθουσίασε απο εμφάνιση και πρόσωπο, καθώς και το ντύσιμο δεν την κολάκευε καθόλου.
Πάντως έχει τρομερή διάθεση για να σε ικανοποιήση και σέβεται τον πελάτη, η Άννα είναι πολύ καλή κοπέλα
και πρόθυμη απλά μάλλον το ότι δεν με ενθουσίασε εμφανισιακά ίσως η κούραση που είχα να μην ήμουν και εγώ
σε καλή ημέρα....μπορεί και η χημεία μας.
Ενδεχωμένος κάποια στιγμή να την ξανά συναντήσω και να μας δώσω άλλη μιά ευκαιρία και στους δυο μας!!!

Αυτό που θα μου μείνει απο την συνάντηση είναι ότι μου άρεσε πολύ το στήθος της και η προθυμία της.


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.412
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, ζαχαριας μαυρος, panagos7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2018
και εγω τα ιδια φιλεμου και καθομαι και ακουω διθυράμβους.τελικα οποια φιλαει στο στομα και ειναι και δεκτική ειναι πολλη καλη για καποιους
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι πολλά τα κριτήρια, μπορεί με κάποιους να έχει καλύτερη χημεία ή κάποιοι να μην πληρώνουν περισσότερα χρήματα και να μην έχουν δοκιμάσει κάποιες καλύτερες, επομένως ο πήχης για αυτούς αναγκαστικά είναι χαμηλότερα.
04 Μαΐου, 2018
Η Αννα ειναι μια κοπελλα που σου προσφερει παρα πολλα σε 1ωρα. επικοινωνια ευχαριστος χαρακτηρας σε ακουει καισου προσφερει ωραιες στιγμες σαν να εισαι με την κοπελλα σου που την γουσταρεις πολυ.νοιωθεις ομορφα και αυτο ειναι πολυ σημαντικο.την εχω συναντησει πολλες φορες ειναι το στανταρακι μου και καθε φορα ειναι και καλυτερη.δεν γραφω κριτικες γιατι οι κοπελλες δεν ειναι εμπορευματα να της ζυγιζουμε....
D
demon14
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3