Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106066
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα το μεσημεράκι από το ελαιοτριβείο της Λίζας μίας και ήμουν στα Εξάρχεια...Είναι αρκετά κοντά από την περιοχή των Εξαρχείων οπότε αφού ολοκλήρωσα κάποιες εργασίες στην περιοχή κατευθύνθηκα προς το κατάστημα...
Αφού χτυπήσεις το ξεχωριστό κουδούνι της πολυκατοικίας όπου βρίσκεται το ίδρυμα και ανέβεις πάνω,ξεχνάς πλέον ότι είσαι στο κέντρο της Αθήνας...Ναι δε λέω όλα τα μαγαζιά έχουν διαμόρφωση και αρχιτεκτονική αλλά η Λίζα εδώ έχει βάλει τη δική της "πινελιά" και δεν σταματάει,θα κάνει κι άλλα πράγματα μόλις της δοθεί η ευκαιρία!

Με κέρασε ένα ποτό και μου παρουσίασε τις κοπέλες...Ήταν τρεις σήμερα,τις έχω αναφέρει λεπτομερώς στο φόρουμ του ιδρύματος...Κλικ όμως μου είχε κάνει απ΄την προηγούμενη φορά η Βανέσσα!Δε ξέρω αλλά έχει το κάτι που με τραβάει...Έτσι κι έγινε σήμερα και επιλέχτηκε για μισάωρο πρόγραμμα....!
Πήγα στο δωμάτιο,ετοιμάστηκα κάνοντας ένα ντουζάκι και ήρθε μετά από λίγο...
Όπως ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι με πλησίασε,ψιθυρίσαμε κάποια "εισαγωγικά" και πικάντικα λόγια και ξεκινήσαμε με ένταση και πάθος τα προκαταρκτικά!Δε ξέρω τι έγινε,αλλά για πότε βρεθήκαμε στο μασαζοκρέβατο με σφιχτές αγκαλιές,τριψίματα,γλωσσόφιλα και χουφτώματα με πάθος ούτε που το καταλάβαμε και οι δύο μας....
Φυσικά μασάζ δεν κάναμε καθώς επικεντρωθήκαμε στο κομμάτι του σεξ!Μα εδώ που τα λέμε έτσι όπως την είδα και στο σαλόνι μόνο μασάζ δε σκεφτόμουν να κάνω μαζί της....
Συνέχεια λοιπόν με πιπίλισμα στο στήθος της για ώρα,κατέβηκα πιο κάτω και ξεκίνησα να την περιποιούμαι στο πεντακάθαρο γατάκι της...Έδειχνε να το απολαμβάνει από το τρόπο που έκλεινε το κεφάλι μου με τα πόδια της αλλά και τις εκφράσεις καύλας που είχε στο πρόσωπο της...
Σηκώθηκε και ανταπέδωσε ένα στοματικό υψηλού επιπέδου με καραμέλωμα και φτυσίματα στα @@@κια αλλά και περιποίηση σε όλο το "κορμό".
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ με ποικιλία στάσεων....!
Ιεραποστολικό,στα τέσσερα στον καναπέ,από πάνω,πλάγια όποια στάση μπορεί ο καθένας από εσάς να έχει στο μυαλό του θα την πραγματοποιήσει μαζί της...Στησίματα οσκαρικά και έμπειρης γυναίκας ήταν τα "αποτυπώματα" και "στιγμιότυπα" που μου άφησε το σεξ μαζί με την Βανέσσα!
Το τέλος μας βρήκε αφαιρώντας το προφυλακτικό και ψεκάζοντας το στήθος της...
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε μίας και είχαν απομείνει λίγα λεπτά ακόμη.Με αρκετά περιποιητικό τρόπο με συνόδεψε στο ντουζ και αφού ντύθηκα ήρθε κοντά μου μέχρι την εξώπορτα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Η Βανέσσα ήταν απ΄τις πολύ όμορφες συναντήσεις μου το τελευταίο καιρό και την προτείνω σε κάποιον που του κάνει το κλικ από το σαλόνι να την δοκιμάσει.
Αυτά για την εμπειρία μου με την Βανέσσα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού