Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
....μαρια, ξανθια πλατινε,πλεον...η συναντηση,κλειστηκε με 1-2 μυνηματα για ξενοδοχειο του κεντρου.η ημερομηνια ειναι στο περιπου....εφτασε στην ωρα της,και μπηκε μεσα,με πλατυ χαμογελο,και ωραια διαθεση..λιγο σοσιαλ,να σπασει ο παγος,και μπηκε για μπανιο.ακολουθησα εγω,αφου βγηκε.την βρηκα στο κρεββατι ξαπλωμενη,και μπορω να πω πως το θεαμα ηταν εξαιρετικο..ωραια ποδια,πολυ ωραια επιδερμιδα,και φλατ κοιλιτσα..Ματάκι..η μαχη ξεκινησε,με στοματικο απο μερους της,οπου πολυ γρηγορα,μετατραπηκε σε ιεραποστολικο,και φυσικα στα 4,οπου οπως μου ανεφερε ειναι και το δυνατο σημειο της..αντεχει πιεσεις,σε λογικα πλαισια,και βγαζει ενργεια στο κρεββατι.εχει πειρα και φαινεται αυτο...τελειωμα στην πλατη,και χαλαρωμα..ειχε περασει η ωρα,οποτε δεν επεδιωξα δευτερο γυρο,παρολο που το προτεινε,και ειναι προς τιμην της αυτο..αυτα κυριοι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
spunky13
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
6.702
Πόντοι:
6.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, nitro28, CRYPTON X και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2019
Ότι και να πω για αυτή την κοπέλα θα είναι πάρα πολύ λίγο με το που την αντίκρισα Έπαθα μεγάλη πλάκα με τα μάτια της Από τη στιγμή που την είδα Έχω ξεκινήσει και γράφω τραγούδι για αυτά τα πολλά λόγια είναι φτώχεια είναι μία θεά που με το που βλέπεις τα μάτια της Ταξιδεύεις σε μέρη μαγικά από συμπεριφορά Τι να πω Η κοπέλα είναι απίστευτα ευγενική με ένα χαμόγελο μόνιμα στο πρόσωπό της στα του αγώνα τώρα είναι ότι καλύτερο που μπορώ να πω είναι καλύτερη και από την κοπέλα σου Σε ευχαριστώ Μαράκι και πολύ σύντομα θα σε ξαναδώ Να είσαι σίγουρη για αυτό
N
NikosK1988
01 Ιουλίου, 2019
Όταν λέω εγω ότι το Μαρακι θα μας παντρευτεί και θα το χάσουμε αυτό το μουνί μου λέτε μαλακιες .
Εχει γεμισει θαυμαστες, Γαματε γιατί χανόμαστε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2