Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα στα σπιτάκια μετα απο καιρό και ο δρόμος με έφερε στο Κουταρέλια 33. Με το που μπαίνω η τσατσά φωνάζει την κοπέλα να βγεί έξω. Και να που σκάει το μωρό με τις βυζάρες όξω και ενστικτωδώς έδωσα το πορνοπαράβολο. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και αρκετά φωτισμένο( όχι σαν κάτι άλλα που δεν βλέπουμε τι γαμάμε απ'το πολύ σκοτάδι). Μετά απο λίγο καταφθάνει στο δωμάτιο το πιπινάκι αρκετά ευδιάθετο. Είναι Ρουμάνα, το όνομα της Αλεξάνδρα και μιλάει τα Ελληνικά άριστα (προφανώς έχει χρόνια στην Ελλάδα). Όσον αφορά την εμφάνιση, είναι σαν την Βούλα Βαβάτση στο πιο χυμώδες με 2,5 άρι ωραίο στητό βυζί με σκούρα θηλή και σχτικά πεταχτούτσικη ρώγα. Έχει ωραίο μεγαλούτσικο κώλο και ωραίο καμπυλάτο σώμα χωρίς να είναι χοντρή. Στα του αγώνα ξεκίνησε βυζοτρίψιμο στην ψωλή μου για να μου προκαλέσει στύση φέρνοντας το επιθυμητό αποτέλεσμα πολύ γρήγορα. Με άφηνε να την χαιδεύω σε όλο το κορμί και όταν ζήτησα να γλύψω τις βυζάρες της μου είπε ναι αλλά χωρίς να δαγκώνω. Κάπου εκεί έβαλε προφυλακτικό και ξεκίνησε πίπα με καλό σταθερό και αργό ρυθμό. Έβαζε όμως χέρι και της το πήρα γρήγορα. Είχε πολύ καλό ρυθμό, της έπιανα τα μαλλιά και την καθοδηγούσα (deepthroat και γλυφάρχιδο δεν παίζει). Την έβαλα να μου πάρει πίπα πλαγιαστά για να παίζω με την κωλάρα της. Ήμουνα φούλ καυλωμένος και μετά απο κανα τρίλεπτο την διέκοψα και της ζήτησα να ανέβει απο πάνω. Με είχε καυλώσει πολύ άσχημα η μικρή και άρχισε να λικνίζει το κορμί της πολύ ωραία ενώ ταυτόχρονα με κοιτούσε με καύλα μέσα στα μάτια. Αυτό ήταν, δεν άντεξα και έχυσα. Η Βούλα Βαβάτση της Ρουμανίας είχε καταφέρει να ξεπετάξει τον Γαμαλιλέο. Την ώρα που έχυνα η Αλεξάνδρα με κοίταξε νευρικά και μου λέει γιατί μωρέ; ήθελε να γαμηθεί το μικρό αλλά εγώ δυστυχώς τελείωσα νωρίς. Κρίμα γιατί το πισοκωλλητό μαζί της θα ήτανε απόλαυση. Μετά το τέλος, δεν βιάστηκε να φύγει, πιάσαμε λίγη κουβεντούλα και γενικά ήτανε αρκετά πρόσχαρη. Συστήνεται οπωσδήποτε για δοκιμή. Εγώ αν την ξανπετύχω, θα την τιμήσω για να την δοκιμάσω σε όλες τις στάσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
GAMALILEOS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
364
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 airfather, υπερβαλκανιος, dimmits και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού