Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περιμένοντας την μισθοδοσία το μπάτζετ μου έφτανε οριακά μόνο για πληρωμένο έρωτα στα σπιτάκια του λαού. Έκανα μια βόλτα και πέτυχα την Καρίνα που μου έκανε κλίκ αμέσως.
Εξαιρετική κοπέλα στα 25 περίπου, όμορφη, καλίγραμμη, χωρίς ατέλειες, γλυκιά. Τα μαλλιά της μαύρα ίσια όχι πολύ μακριά. Τα βυζάκια ακριβώς όπως μου αρέσουν, στητά, νεανικά, όμορφα λεμονάκια, αλλά οι ρώγες δε σκληραίνουν πολύ. Το ύψος της μέτριο. Τα μάτια της λίγο σχιστά όμορφα θυμίζουν Τατάρα. Είναι Ρωσίδα και νέα στην ηλικία.
Μπήκε με χαμόγελο και έκατσε πάνω μου αρχίζοντας φιλάκια, φιλιά και τελικά γλωσσόφιλα .. σχέσης! Μετά ήθελα να γευτώ το μουνάκι της που ήταν καθαρό και σχετικά σφιχτό όπως διαπιστώθηκε αργότερα στο κύριο πιάτο. Έδειχνε να απολαμβάνει πολύ την περιποίηση με σπασμούς και μονολογώντας ερεθιστικά καυλωμένα λόγια στα ρωσικά.
Το καυλί μου έτοιμο να χτυπήσει στο σαγόνι μου απο τη καύλα ζήτησε καπότα να μπεί άμεσα. Στο στενό μουνάκι της, ιεραποστολικά, με παθιασμένα φιλιά, αγκαλιές και παιχνίδια, αισθάνθηκα πολύ όμορφα.
Μετά στο πλάι για να συνεχίσουμε να φιλιά που δεν ήθελα να χάσω με τίποτα. Στο τέλος και αφού είχε περάσει αρκετή ώρα κάτι μου είπε στα ρωσικά και απο ότι κατάλαβα ήταν για την ώρα που όντως ξεπέρασε τα 10-12 λεπτά ηδη, έβγαλα την καπότα και τον έπαιξα μέχρι να χύσω στο κορμάκι της.
Καταπληκτική κοπέλα αλλά σε ενα μικρό, καταθλιπτικό, τυπικό δωμάτιο μπουρδέλου με το γνωστό όριο του χρόνου πάντα να αε αγχώνει. Αν ήταν σε στούντιο θα ήμουν τακτικός πελάτης. Η υποκοιμενικη μου άποψη βασίζεται στη πραγματικότητα που έζησα και δεν εγγυάται την δική σας ευχαρίστηση. Η ερωτική χημεία ειναι κατι που δεν είναι δεδομένο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alexherpk, howbawdat, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού