Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με πολλά νέα πρόσωπα έχει επιτεθεί τελευταία το Diva και αυτό είναι καλό για όλους, μας μια και η ποικιλία μετράει πάρα πολύ όταν μιλάμε για αγοραίο sex.
Η εντύπωση πάντως που αποκόμισα, στο βαθμό που για κάποιους έχει σημασία, είναι ότι ένα λεωφορείο της γραμμής Τίρανα – Αθήνα έχει σταθμεύσει έξω από το γραφείο.
Η Korina αντίθετα με άλλες που είναι φανερό ότι δεν το κατέχουν το άθλημα, είναι αλήθεια ότι όπως έγραψε ο Ampelales δείχνει να λυσσάει για πούτσο.
Φιλά παθιασμένα και αρκετή ώρα, χωρίς να σε κάνει να αισθάνεσαι ότι ζορίζεται που το κάνει, ενώ χρησιμοποιεί πολύ ωραία την γλώσσα, ξεκινά δηλαδή όπως πρέπει για να πουλήσει το πακέτο gfe.
Η πίπα της ήταν αρκετά καλή, και εδώ με πολύ καλή χρήση της γλώσσας, και σήκωνε συχνά τα μάτια της να δει τις αντιδράσεις μου. Έχει στενό μουνάκι και όπως προανέφερα γουστάρει να την γαμάς, ενώ τα βογγητά της ακόμα και να μην είναι πραγματικά είναι αληθοφανή χωρίς υπερβολές και ηλίθιες εκφράσεις (γάμα με καυλιάρη μου και χύσε με ψωλαρά μου).
Μειονέκτημα ότι δεν κάνει cif ενώ το cim στοίχισε ακόμα 20 ευρώ.
Άφησα τελευταία την εμφάνιση επειδή περίμενα περισσότερα. Είναι μικρής ηλικίας αλλά το πρόσωπο (επιεικώς), είναι μέτριο και προς τα κάτω.
Στο σώμα ότι δείχνουν οι φωτογραφίες, αδύνατη, γύρω στο 1,70 ύψος, μέτριο δέρμα, μικρό βυζί, και ωραίο κώλο. Επίσης καπνίζει αρκετά αφού πρώτα ρωτήσει.
Επειδή, (με κριτική για την Κατερίνα,) επανήλθα πρόσφατα στις κριτικές, μετά από μακρά απουσία, θέλω να διευκρινίσω ότι το 6 μέσο όρο για την εμφάνιση μπορεί να φαντάζει λίγο, όταν σαύρες τύπου Στέλλα και Μάγια παίρνουν 8αρια.
8 είναι κάτι πάρα πολύ καλό ενώ 10 είναι το τέλειο. Αν κάποιοι έχουν χάσει το μέτρο, (θέλοντας να ευχαριστήσουν τις κοπέλες) δεν μπορώ εγώ να βαθμολογήσω με την κλίμακα του «20».

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koskam, blizardeye, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2018
Γιατρέ το μόνο σίγουρο είναι ότι γράφεις αλήθειες, αλλά αυτές δεν αρέσουν, θα γίνεις αντιδημοφιλής.Καπέλο
F
fredm5
30 Απριλίου, 2018
"8 είναι κάτι πάρα πολύ καλό ενώ 10 είναι το τέλειο. Αν κάποιοι έχουν χάσει το μέτρο, (θέλοντας να ευχαριστήσουν τις κοπέλες) δεν μπορώ εγώ να βαθμολογήσω με την κλίμακα του «20»."

Ακριβώς έτσι είναι φίλε, συμφωνώ απόλυτα!!!
01 Μαΐου, 2018
Σίγουρα το 8 ειναι πολύ υψυλή βαθμολογία.. αν μπορούσα θα τη διόρθωνα τι βαθμολογία.. τα υπόλοιπα τα έζησα οπως τα περιέγραψα..

Αν κάποια λυσσάει να γαμηθεί στο ραντεβού της, για μένα αξίζει να κάνει αυτή τη δουλειά..

Το πιπίνι ειναι λαμπάδα, πρόσωπο ok έτσι κ έτσι, για ένα 19χρονο πάνω στο σεξ δε ζητάς κάτι περισσότερο απ την όρεξη την οποία η συγκεριμένη την έχει..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3