Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Κωνσταντίνα την είχα ξαναπάρει σε ντουέτο με την Ιζαμπέλα πριν μερικές εβδομάδες.Εχτες ήθελα να την δοκιμάσω σόλο να δω τι ψάρια πιάνει χωρίς να έχω βέβαια μεγάλες προσδοκίες.Απο εμφάνιση είναι περίπου όπως στις φωτό του σάιτ ωραίο κορμάκι,σουβλερι ρώγα, μικρό βυζί, μέτρια φάτσα.Εδωσα το μπλε στην τσα2 και πέρασα στα ενδότερα.Το δωμάτιο κλασικά καλό με πετσέτα, ντουζιέρα,κλπ.Η μικρή δεν άργησε να έρθει, ξάπλωσε δίπλα μου και αφού μου εγλυψε λίγο το στήθος κάποια δευτερόλεπτα άρχισε να με μαλακιζει.Επειδη έτσι δουλειά δεν θα γινόταν την ξαπλώνω εγώ και αρχίζω να ρουφάω τις ρώγες της, να φιλάω το κορμάκι της και εν τέλει να κατεβαίνω προς το επίμαχο σημείο και να το σπατουλαρω.Με αυτά κάπως φτιάχτηκα και έτσι η μικρή έσκισε καποτα για να κάνει πίπα.Πιπα με εμένα γονατιστό στο κρεβάτι.Διαρκεια μικρή η πίπα της και τίποτα το ιδιαίτερο.Μετα την πήρα στην ιεραποστολική στάση ρουφωντας παράλληλα τις ρώγες της όπως την γαμαγα.Δεν είχε ιδιαίτερη συμμετοχή μέτρια πράγματα ενώ επίσης δεν άντεχε πλήρη διείσδυση καθώς πονούσε.Τεσπα υπό αυτές τις συνθήκες ολοκλήρωσα με χαλαρούς ρυθμούς...
Μια αναμενόμενη κατάθεση μέτρια αλλά ήθελα να την κάνω λογω της εμφάνισης της μικρής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, Djole77, mitsmitsa και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2018
Όμορφη νεαρή γυναίκα γαμω τα σωματακια αλλά φαίνεται άπειρη χωρίς πρωτοβουλίες και βιαστική ξεπετα
30 Απριλίου, 2018
Σωστός ο παίκτης έτσι ακριβώς είναι αλλά είπαμε είς γνώση μου την πήρα χωρίς ιδιαίτερες προσδοκίες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2