Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνευρεση εγινε στο ισογειο.Δουλευε η μιλφαρα Χριστινα.Προκειται για μια Ρωσιδα με μετριο σε ομορφια προσωπο , ισιο μακρυ καστανο μαλλι , ωραιο φυσικο μεγαλο στηθος περιπου 3,5 ρι , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα και κοιλιτσα.Δεν ανακοινωθηκε καποιο προγραμμα.Ειχα διαβασει ομως διθυραμβικες κριτικες για την κοπελα.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Μετα απο ενα δωματιο ηρθε η κοπελα σε μενα.Δεν μιλαει Ελληνικα αλλα μονο Αγγλικα.Η αληθεια ειναι οτι μιλαει πολυ! Μεχρι και εμενα με κουρασε με την πολυλογια της! Παντως το ισοσταθμισε με τις πολυ καλες της υπηρεσιες! Η κοπελα εβγαλε το φορεμα που φορουσε και εγω αρχισα να γλυφω τις βυζαρες της! Μετα η κοπελα μου εγλυφε αργα και αισθησιακα το στηθος μου.Κανει δηλαδη προκαταρκτικα.Υστερα η κοπελα κατεβηκε χαμηλα και αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια! Καλο καραμελωμα! Υστερα ανεβηκε πιο ψηλα και αρχισε να με πιπωνει ακαποτα.Προσπαθει να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει δυστυχως! Δεν μπορει σε καμια περιπτωση να κανει ντιπφροατ.Αυτη με πιπωνε και μουγκριζε με παθος!...χαχα...Και εγω της πατουσα το κεφαλι για να τον παρει βαθια.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Υστερα την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο ξυρισμενο και στενο της μουνακι.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε δυνατα και αληθινα επιφωνηματα! Την γαμουσα ανηλεητα και τα πλατς πλουτς δινανε και παιρνανε! Την καρφωνα και εγλυφα τις βυζαρες της.Αυτη αρχισε να με γλωσσοφιλαει παθιασμενα.Βεβαια δεν ειχα αναγκη τα γλωσσοφιλα της.Πολυ παθος η μιλφαρα λες και δεν την γαμαει κανεις...χαχα...Λες και ηταν το τελευταιο γαμησι της ζωης της...χαχα...Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ανεβηκα απο πανω της και αρχισα να τραβαω μαλακια στα βυζια της και να παιζω με την μουναρα της..Αυτη κρατουσε τις βυζαρες της και βογγουσε...χαχα...Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στις βυζαρες της.Η κοπελα σκουπιστηκε με μωρομαντηλο , ντυθηκε , ειπε διαφορα αλλα και αποχωρησε απο το δωματιο.Ειπε παρα πολλα σε βαθμο που κουραζει αλλα το σωζει με τις πολυ καλες τις υπηρεσιες.Παντως φοβαται μην την πετυχει καποιος με τα χυσια στο προσωπο της! Επισης ειπε οτι κανει πρωτη φορα αυτη την δουλεια.

Συνοψιζοντας , η Χριστινα ειναι μια μιλφαρα ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Οι βυζαρες της ειναι το δυνατο της σημειο εμφανισιακα.Σε επιπεδο υπηρεσιων θα την χαρακτηριζα vfm για το επιπεδο του Μεταξιου και για τα 10 ευρω! Κανει προκαταρκτικα , κανει καραμελωμα διαρκειας και η πιπα της ειναι αρκετης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα , σε δαχτυλο μεσα στο μουνακι της και σε χυσιμο πανω στις βυζαρες της.Δεν εδειξε καθολου ιχνη βιασυνης και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που θελει να ικανοποιησει τον πελατη και να τον κανει να περασει καλα.Ειναι μια μιλφαρα ηφαιστειο!!! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, makhswrx, mallias20 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού