Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ρακελ απο το σαλόνι αρχισε να με φτιάχνει με το πουτανιαρικο βλεμα της,πιο αδυνατη από την Πατρίτσια και σαμπρινα που ειχαν βάρδια μικρο στηθος ρογα καρφι ωραίο κολο τη πηρα και δεν το μετάνιωσα
στο δωμάτιο ευχάριστη και υπάκουη αν και με τόσες ώρες δουλειάς έχει καταντήσει ρουτίνα αυτο που κάνει χωρις να με χαλαει γιατι το κανει καλα
τριψιματα στην αρχή στα ορθια και εν συνεχεία στο κρεβατι
φιλια στο στόμα δεν δέχεται και μη της πειραζεται το τατουαζ δεξιά στη κοιλίτσα της είναι φρεσκο
ξαπλωσαμε αντικριστα και ξεκινησε ακαποτη πιπα χωρις χερι ενω εγω αναμεσα στα ποδια της τα ειχα ολα μπροστα μου κολαρακι μπουτακια και γευομουν το καυτο μουνακι της
οταν τη κοίταζα παρολο που η πιπα της δεν χτύπαγε αμυγδαλεςο τρόπος που με κοίταζε και οι εκφράσεις της με κάνανε τούρμπο
με δικη της προτοβουλια μου πέρασε προφιλαχτικο και στήθηκε κοιτάζοντας με συνεχώς με το πουτανιαρικο και εκφίλο βλέμμα της κουνώντας τη λεκάνη ,μπήκα η αίσθηση ηταν καλή το ιδιο και η συμμετοχή ξεκίνησα με ιεραποστολικο αλα γρηγορα εξελίχτηκε σε αγριο σφυροκοπιμα με τα ποδια στους ώμους στησημο καλο να μπαίνει βαθιά όπου και τέλειωσα μέσα της
καθίσαμε λιγο επαιξα με τις ρωγιτσες της φιλακια στο λαιμο την ευχαριστησα και θα την ξανατιμησω σίγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Raquel
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, mad_max, Andrew256 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού