Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου ανοχης.Δουλευε η Αννα.Προκειται για μια νεαρη ιεροδουλη με μελαμψο δερμα , μετριο σε ομοροφια προσωπο με μεγαλα εκφραστικα ματια , σγουρο μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο υψος , ωραιο μικρομεσαιο φυσικο στηθος και σωμα με πιασηματα και μικρη κοιλιτσα.Μαλλον ειναι Τσιγγανορουμανα.Εχει δουλεψει επιση Ιασωνος 20β οροφο.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο που ηταν βρωμικο.Γιαυτο βαζω 1 στην τσατσα! Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει Ελληνικα σε αρκετο βαθμο.Της εγλυψα για λιγο τα βυζακια της.Αυτη εδειχνε να ποναει.Παντως δεν εδειχνε ιχνη βιασυνης.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν απεναντι απο εμενα και με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Τιποτα το ιδιαιτερο η πιπα της.Μονοτονη και ρηχη.Δεν μπορει να τον παρει βαθια.Μπαλακια δεν εγλυψε.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στο σκουρο και μακροστενο μουνακι της.Την γαμουσα και αυτη εδειχνε να ποναει πολυ και να μην αντεχει! Της τον καρφωνα ολο μεσα! Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Της τον καρφωσα και αυτη εβγαζε βογγητα πονου! Μετα αρχισε να κουνιεται και αυτη προς τα πισω για να τελειωσω πιο γρηγορα και να τελειωσει το μαρτυριο της...χαχα...Ενω ακομη εχυνα αυτη τραβηχτηκε και μου εκοψε το χυσιμο! Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Την φωναξε και η τσατσα.Και αυτο το βαζω στα αρνητικα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αννα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι το ωραιο φυσικο της στηθος.Δεν εδειξε ιχνη βιασυνης αλλα η τσατσα την φωναξε και βαρεσε πορτα! Δεν θα την χαρακτηριζα φολα γιατι ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη αλλα δεν εχει και ιδιαιτερη συμμετοχη για να θες να την ξαναπαρεις.Μια καταθεση που εχω ηδη ξεχασει! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sotis99, mallias20 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού