Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβού αργά το βράδυ.
Η Polya στην ώρα της μετά από άνετη και γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο.
Ντυμένη στα μαύρα, πολύ όμορφα και κομψά, με ξανθό μαλλί όπως στις φωτο και ολογλυκο χαμόγελο!!!
Φιλιά με το Καλημέρα και πολύ καλή διάθεση παρόλο που ήταν πολύ αργά.
Όμορφο πρόσωπο, λίγο πιο κοριτσίστικο απ ότι θέλουν να δείξουν οι φωτογραφίες, όμορφα μάτια και μυτούλα και στόμα όπως φαίνεται στις κοντινές....
Κορμάκι μικροκαμωμένο με ωραία επιδερμίδα και πεντακάθαρη.
Στα φιλια και στις αγκαλιές απλόχερη και πολύ θερμή.
Δεν προλάβαμε να πούμε και πολλά γιατί όσο φιλιομασταν τόσο αναβαμε και οι δύο.
(Έχω την εντύπωση ότι μιλάει κάποια Αγγλικά και καταλαβαίνει τα πιο πολλά. Ίσως και πολύ καλά. Δεν το διερεύνησα!!!
Καταγωγή Μπελαρους!)
Καταλήξαμε γυμνοί με την Polya να αρχίσει να μου τον εξαφανίζει με μαεστρία..... Όταν λέμε όλον εννοούμε ΌΛΟΝ!!!!! Πολύ καλή στο στοματικό με dt & mf κι αν σταματήσει να χρησιμοποιεί τα δοντάκια της όπως της ζήτησα είναι όνειρο.
Κοίταγμα στα μάτια, πνίξιμο μέχρι βαθιά και χαμόγελα!!!!!
Σώμα πετιτ με πολυ μικρό και λίγο χαλαρό στήθος. Ρόγες ευαίσθητες και τραγανές. Επειδή εμένα μου αρέσουν κι έτσι, το απόλαυσα. Όσοι ψάχνουν μεγάλο και τούμπανο τότε όχι εδώ.
Ακολούθησε γλύψιμο με δάχτυλα μπρος πίσω μέχρι να με χύσει...... Άψογη συμπεριφορά καθ' όλη τη διάρκεια.
Τρυπούλες στενές και όμορφες. Τρυφερή επιδερμίδα και συμμετοχή στο σεξ με απόλαυση. Και πάντα να με αγγίζει και να με κοιτάει στα μάτια.
Αντί για 1 ώρα έμεινα 2 από τις οποίες σχεδόν τη 1.5 ήμουν μέσα της πότε από μπροστά και πότε στο υπέροχα στενό κωλαράκι της που δείχνει ότι το γουστάρει.
Άλλες φορές αργά και άλλες φορές με τρελλή ένταση μέχρι τέρμα!!! Η Polya δεν είπε όχι σε τίποτα και μάλιστα έδειχνε ξεκάθαρα ότι το απολαμβάνει.
Μπορώ να πω ότι στην κυριολεξία την ξεπατωσα την κοπέλα και άντεξε τα πάντα με χαμόγελο.
Δοκιμάστηκε σχεδόν κάθε πιθανή και απίθανη στάση και ήταν σούπερ σε όλα. Ενδιάμεσα σε κάθε αλλαγή προφυλακτικού φρόντιζε να τον καταπίνει όλον με μοναδικά στησιματα και να ρουφάει τα μπαλάκια.
Νομίζω ότι άλλαξα 5 προφυλακτικά και τελείωσα μόνο μία φορά με τη συμπλήρωση του 2ωρου.
Μιλάμε για μαραθώνιο.
Επίσης μου έκανε εντύπωση ότι όσες εναλλαγές κι αν κάναμε από μπροστά σε κώλο μέχρι και το τέλος δε με σταμάτησε καθόλου και πρέπει να την κάρφωνα στον κώλο μέχρι και με φουλ εντάσεις και δύναμη συνολικά κανένα μισάωρο και.
Το τέλος ήρθε με τη μικρή στα γόνατα μπροστά στον καθρέφτη να τον παιζει και να τον ρουφάει κοιτώντας με στα μάτια.....
Ποτάμια σπέρματος φύγανε στο πρόσωπο της και αρκετά στο στόμα της.....
Υπέροχη εικόνα..... και πάλι με χαμόγελο.
Τα χρήματα τα πήρε στο τέλος, αφού ντύθηκε και ήταν έτοιμη. Έβγαλε και μαρκαδόρο για τσεκ πλαστών....!!!! Εμένα δε με χάλασε πάντως.
Πέσανε κάτι φιλια και αγκαλιές κλπ στις καθυστερήσεις και η μικρή έφυγε για ύπνο.
Συνοψίζοντας:
Όμορφο πετιτ τυπακι. Όχι μοντέλο αλλά απ αυτά που γουστάρεις να τα σκίσεις Εάν τα δεις έξω.
Άψογη συμπεριφορά και υπηρεσίες πολύ δυνατές.
Δεν την άφησα να πάρει πρωτοβουλίες οπότε δεν ξέρω, ακολούθησε όμως απόλυτα σε όλες τι κινήσεις μου χωρίς ίχνος γκρίνιας.
Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
Θα την ξανασυναντουσα γιατί μου άφησε πολύ γλυκιά γεύση. Φυσικά όπως πάντα έπαιξε ρόλο και η χημεία μεταξύ μας.
Μ αρέσουν τα κορίτσια που Εάν τους φέρεις καλά από την αρχή ανταποκρίνονται και αφήνονται να το απολαύσουν. Γιατί υπάρχουν κι εκείνες που ότι και να κάνεις είναι κλεισμένες στο "επαγγελματικό καβούκι" τους γιατί είτε προστατεύονται έτσι, είτε νιώθουν ενοχές ότι γουστάρουν που τις γαμαει ένας άγνωστος.
Αυτή ήταν η δικιά μου εμπειρία.
Ελπίζω Εάν την επιλέξετε να έχετε ανάλογη ή καλύτερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
370€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steveman7, delipas, Black1978 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2018
Συνάδελφε συγνώμη,αλλά 370 να είναι οι ώρες της!!!Καπέλο

29 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ ρε παιδια ... καλος μεζές φαίνεται, δεν λέω να το πάρουμε και αυτό, αλλα αυτό που τις κάνουμε "πλούσιες" με ξεπερνάει λιγο - να δώσω 150 με όλα μέσα (μια στις τόσες) , αλλα παραπάνω νομίζω ότι είναι μαλακία, δεν πα να λέτε ότι θέλετε/ εδώ κάποιοι στο forum το παίζουνε Κωστόπουλοι με instagramιες, και εκατομυριούχους με μοντέλα... Αλλα πάπαλα: O μή κατεστραμενος ευκατάστατος κυνηγιέται απο τα μοντελάκια, έχει καλό ποσοστό νικών στο τομέα γκόμενα, και δεν νομίζω ότι ξοδεύει το βιός του σε... τελοσπάντων αυτΑ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2