Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στη Νανά πριν από κάμποσες ημερες.
Για όσους δεν την ξέρουν, πρόκειται για ένα original Ελληνικό gilf, ανω των 55, με αρκετα καλό σώμα για την ηλικία της. Είναι από τις πιο cult μορφές των οίκων ανοχής σε όλη την Αττική ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Είχα πάνω από 2 χρόνια να πάω, και είπα να την τιμήσω, για να δω σε τι κατασταση είναι. Δυστυχως απογοητευτηκα Κεφάλι σε τοίχο! Η απόδοση της εχει πεσει παρα πολύ, και αυτό φαινεται από την πρωτη στιγμη. Έδειχνε πολύ κουρασμενη, παρόλο που πηγα σχετικα νωρίς στη βάρδια της, κατά τις 7 το απόγευμα. Τα προκαταρκτικα ηταν ελαχιστα, και αρχισε αμεσως την μετρια ακα πιπα της, την οποια διεκοπτε συχνα ο έντονος βήχας της. Σε σχέση με την τελευταια φορα που ειχα παει, το βήξιμο της ειχε διπλασιαστεί σε συχνοτητα και ένταση Money MouthMoney Mouth Δεν ενιωσα την παραμικρη καύλα από την πιπα της, και μονο όταν πηγε να μου κανει γλειφοκωλι κατι εγινε, αλλά κι εκει συνεχισε να βήχει εντός της κωλοτρυπίδας μου Ναι!Ναι!.
Δεν εδειχνε καθόλου όρεξη, ενώ και στο γαμησι ειχε ελαχιστη συμμετοχη. Όταν πηγα να την παρω από κωλο, μου επρηξε τα αρχιδια με την λεπτη φωνη της, να προσεχω να μην την πονέσω, σιγά-σιγά κλπ., με αποτέλεσμα να ξενερωσω και να παρατησω την κωλοτρυπιδα της. Την εβαλα παλι να μου γλειφει την κωλοτρυπιδα, ενώ εγω τραβουσα μαλακια, και όταν εφτασε η ωρα, της τα εδωσα στο στομα βιαστικά, μην τυχόν και την πιάσει πάλι ο βήχας και φτύσει τα χύσια πάνω μου ΜαλακίαΜαλακία
Γενικά, έμοιαζε έτοιμη να καταρεύσει, και δεν ξέρω αν την πέτυχα σε ασχημη ημερα, ή είναι έτσι παντα. Πάντως, δεν προκειται να την ξανατιμησω, ειδικά στο 20-ρικο. Αν παει στο Μετάξι στο 10-ρικο, και διαβάσω καλές κριτικές από έμπιστους συναγωνιστες, τότε θα την ξαναπάρω. Πιθανόν να έφτασε η ώρα να αποσυρθεί, γιατί πραγματικά την λυπηθηκα στην κατάσταση που την είδα ΛύπηΛύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νανά
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2018
Για καθαρά ανθρωπιστικούς λόγους πρέπει να σταματήσει η Νανά.Έπρεπε ήδη να το έχει κάνει προ πολλού.Ήμαρτον!
Πως να καβλώσεις όταν την βλέπεις και την λυπάσαι! Έχει από το 1980 στην πιάτσα.
Μ
Μααλάκας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1