Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινή βόλτα στο Μετάξι κατά τις 1 όπου έγινε πολύ γρήγορα για να προλάβω το μετρόΓλώσσα. Για αρχή πήγα στα 15αρια, όπου είδα πολύ τουπε και πήγα να βρω κάτι τίμιο στα 10 ευρω για να ξεσκισω Ναι! Η πρώτη καλή περίπτωση ήταν στο χοστελ μια ξανθιά βυζαρου, αλλά λίγο το μακιγιάζ λίγο το απλανες βλέμμα με έκαναν να νομίζω ότι ήταν φτιαγμένη και δεν ψηθηκα. Ο δρόμος με έφερε στο εν λόγω μαγαζί όπου με το που μπαίνω το πρώτο πράγμα που βλέπω είναι 2 χυτες βυζάρες και 1 χέρι που πασπατευε πουτσες και να λέει προστυχολογα Ναι! Έρχεται προς τα εμένα και μου το πιάνει και αμέσως καυλωσαΝαι!.
-Μωρό μου εσύ καυλωσες!
-Για αυτό δεν μου το έπιασες Χμμμ;;
-Ναι αλλά, ήταν πολύ γρήγορα.
-Τι να κάνω όταν βλέπω αυτά τα 2 βουνά.
-Πωωω είσαι και μικρός Money Mouth
Κομπλαρε λίγο που με καυλωσε και είπε.
-Κάτσε μωρό μου είναι και μία άλλη κοπέλα στο δωμάτιο.
-Οκ
Ενώ περίμενα και έμπαινε κόσμος ήταν δίπλα μου και μου τριβωταν και εγώ χουφτωνα μπροστά σε τσα2 και πελάτες.
-Άσε μπαίνω
-Έρχομαι καύλα μου.
Δίνω στην τσατσα τα λεφτά και αυτή ψιθυριστα με ευχαρίστησε Money Mouth
Σε μισό λεπτό μπήκε και μιλφαρα και με είδε καυλωμενο Ναι! κάνοντας κολακευτικά σχόλια . Η μιλφ είναι μελαχρινή με έκφυλο πρόσωπο μεγάλες χυτες βυζάρες και χοντρή. Με λίγα λόγια μια fuckable bbw. Φορούσε κάτι σαν νυχτικο το οποίο δεν έβγαλε σε όλη την πράξη.
Μπήκε μετά από λίγο όπου με είδε να πλενομαι και μου τον έπιασε με την μία Ναι!
-Πω μωρό εσύ είσαι έτοιμος!!! Τι πουλος (πουτσος) είναι αυτός!!!
-Αφού με καυλωσες τι κάνεις την εκπληκτη;
-Πω τι σου έκανα χαχαχαχαχαχα... Τι ζώδιο είσαι Money Mouth
-Λεων
-Σε θυμάμαι εσένα ήσουν στο σαλόνι.
-Ναι την προηγούμενη εβδομάδα με 3 άλλους (Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ, ΧΧΧ) και ο ένας από αυτούς (ΝΑΣΟΣ) μου είπε ότι είσαι πολύ καυλιαρα, αλλά δεν ξέρω αν σε έχει πάρει ή έχει ακούσει πράγματα για σένα Χμμμ;Εμμμμ.
-Ναι είμαι μεγάλη καυλιαρα και εσύ μικρός καυλιαρα με μεγάλο πουλοMoney Mouth
Λίγο μπαλαμουτιασμα και μετά μου είπε ότι θέλει να μου βάλει καποτα για να τον ρουφηξει. Ξαπλωνω, περνάει καποτα μου περνει το χέρι μου από το κωλο της που τον χουφτωνα και το έβαλε στο μουνί τηςΝαι! και αρχίζει με την μια βαθύ λαρυγγι Ναι!. Τα προστυχολογα δίναν και περνανε η τυπισσα το κοπαναγε πάνω της το σαλιωνε και με άφηνε να την πιεζω προς τα κάτω Ναι!Καπέλο
-Έλα να με γαμησεις... Και πήρε θέση για reverse cowgirl.
Αυτή συνέχιζε τα προστυχολογα, το πόσο γουστάρει και εγώ να ρίχνω κωλοχαστουκα Ναι!
-Μη μωρό μου, έχω απαλή επιδερμίδα και θα κοκκινισω
-Χεστηκα!!! (Όχι, δεν είπα κάτι τέτοιοMoney Mouth)
-Μωρό μου να έρχεσαι μέρα που δεν έχει κόσμο, όχι Παρασκευή γιατί γουστάρω και θα έχουμε πιο πολύ χρόνο Μαλακία
-Ποια μέρα Χμμμ;;
-Κάθε μέρα Ναι!, αλλά όχι όταν έχει κόσμο Κεφάλι σε τοίχο!
-Οκ, ότι πεις.
Γενικά είναι παρλαπιπω και κάποιες φορές δεν καταλαβαινει και η ίδια τι λέει.
-Έλα να γαμησεις αλλιώς
Πήρε θέση για ιεραποστολικό, αλλά πρώτα ήθελα να το ξαναπαρει στο στόμα Ναι!και εγώ χουφτωνα τα βυζιά Ναι!. Μου περνει το χέρι από εκεί Θυμόςκαι το ξαναβαζει στο μουνι της.
-Εδώ μωρό μου, η κλειτοριδα είναι ότι το κεφαλακι για σας, όσο γουστάρετε να σας το γλυφουμε άλλο τόσο θέλουμε να μας το τριβετεΓερο-μύστης και ταυτόχρονα το εγλυφε κοιτάζοντας με έκφυλο.
Η καυλιαρα ότι χάνει σε εμφάνιση (αν και υποκειμενικο τι είναι ωραίο και τι οχι) το υπεραναπληρωνει σε σέρβις.
-Έλα να με γαμησεις από πάνω.
Την γαμαγα δυνατά αυτή φώναζε, έλεγε προστυχολογα με highlight το ότι μετά από τέτοιο ξεσκισμα οι υπόλοιποι δεν θα καταλάβουν τίποτα από το μουνί τηςΜαλακία
-Μία στάση για σένα είναι με εμένα στα 4 αλλά ξαπλωμενη, αλλά κάτσε να βάλω λίγο λρεμα Γερο-μύστης. Πωωω η κοπέλα σου είναι πολύ τυχερή.
-Η ποιά Χμμμ;;
-Μην μου πεις ότι δεν έχεις γκομενα;
-Για να είμαι εδώ τι νομιζεις;
-Μην το λες ξέρεις πόσοι παντρεμένοι ή με κοπέλα έρχονται εδώ;
-Δεν είμαι τόσο μαλακας.
Μετα απο αυτή τη μίνι κουβέντα πήρε τι θέση που μου ταιριάζει και ζήτησε να την ξεσκισωΝαι!. Ότι πείτε κυρία Καπέλο Έδωσα πόνο και μέσα στο λεπτό.Ναι!
-Έτσι μωρό μου, χύσε με, μπράβο χύσε με.
Πήγε να βγει μετά από λίγο.
-Κάτσε να στραγγιξω Καπέλο
-Χαχαχαχα, να πάρω όλα τα παιδιά σου εεε; χαχαχαα
-Ναι, μην είσαι απονη Money Mouth
-χαχαχαχα. Σε αυτή την στάση μπορεί να σπάσει η καποτα, αλλά εγώ έβαλα κρέμα για να το αποφύγουμε Γερο-μύστης
Ετσι, συνδυασμός ευχαριστησης και προστασιαςΚαπέλο
Μετα είπαμε 2-3 μαλακίες ακόμα, είπε ότι ο λεωντας για να περάσει με κάποια θα πρέπει να του κάνει κλικ Μαλακία . Έλα ρε Λιτσα Πατέρα, ενώ τα άλλα ζώδια περνάνε και αν δεν τους κάνει κλικ Μαλακία.
Τεσπα έφυγε και μετά από λίγο έφυγα και εγώ.
Αν σας αρέσουν τα bbw μπητε χθες γιατί ξέρει καλά τι δουλειά. Αν δεν σας κάνει κάποια κλικ, αλλά θα θέλετε να γαμησετε πάση θυσία μπητε γιατί θα σας βοηθήσει. Οσοι θέλουν βυζάρες εδώ, κάνει με προφυλακτικό όμως. Όσοι θέλουν πιπινια και σκυνη αλλού.
Η τσα2 δεν ενόχλησε και το δωμάτιο ήταν αρκετά καλό.
Πήγα με μετρό για αυτό το 10.
Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Νταης και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2018
Ωραιος ΜυστηΚαπέλοκλασσικη ανακουφιστρια η Τανια η Μιλφαρα οπως αυτοδιαφημιζεται.εχει γραψει χιλιομετρα η μουνα τηςΝαι!
28 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χιλιάδες χιλιόμετρα Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2