Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ειρηνη την εχω δει απο καιρο και την ειχα στα υποψην για καρφωμα.Τετοια μιλφ πρεπει να εχει στο βιογραφικο του καθε μιλφακιας μπουρδελιαρης που σεβεται τον εαυτο του!!!Προκειται για μιλφ λεπτο με μικρο στηθος και πεταχτο λαχταριστο κωλαρακι.Εχει πολυ ωραιο δερμα και κανει ακα τελειωτικο,οπως ανακοινωσε η τσα.
Περασα λοιπον στο δωματιο και ενω φρεσκαριζομουνα στο νιπτηρα μπαινει η καυλα με χαμογελο και ενα κοκκινο συνολακι εσωρουχων,το οποιο με ειχε καυλωσει πολυ απο το σαλονι που την ειδα!!!Εβγαλε το σουτιεν,ενω εγω της την ειχα πεσει απο πισω στα ορθια και της εγλειφα τον λαιμο κατεβαζοντας το κιλοτακι της και χουφτωνοντας το μουνακι της!!!Κατι μου ελεγε οτι θα τελειωσει πολυ γρηγορα η συναντηση,η γκομενα ειναι πολυ καυλα παρολο που δεν χρειαζοταν να κανει και πολλα...
Ετσι στα ορθια της τον εδωσα ακαποτα στο στομα και αμεσως ενιωσα το εμπειρο στομα της να κανει κατι κολπα που με εφτασε ενα βημα πριν το τελειωμα.Την διεκοψα,ενω αυτη ηθελε να συνεχισει.Της εγλειψα για λιγο τα βυζακια και ειδα οτι οι ρογες της ειχαν καυλωσει πολυ...
Στην συνεχεια την γυρισα για πισωκολλητο στα ορθια παλι,οπου αρχισε να σπαει την λεκανη της σαν κατι λατινες και φυσικα δεν αντεξα και πολυ και κατεθεσα,ενω της εδινα φιλακια στο τελος στην πλατη και το δερμα της μοσχομυριζε καποιο ωραιο αρωμα!!!Ντυθηκε με ευχαριστησε κι εφυγε στελνοντας μου φιλακια!!!
Κλασικο Ρωσικο μιλφ που θυμιζει τις παλιες εποχες της πιατσας,τοτε στα 90ς.Την συστηνω στους λατρες του ειδους και οχι μονο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
893
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , amjik, Andrew256 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2018
Ποσα πληρωσες ;
28 Απριλίου, 2018
Την εχω πάρει πολλές φορες καλη ειναι..
Εχει καλη καρδιά ,δεν ειναι απατεωνισα..
29 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεκαρικακι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3