Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γεια σας φίλοι μου κ φίλες μου.
Πάρκαρα το αυτοκίνητο κάπου στη φυλης κοντα μη το βρω σπασμένο,
κ περπατώντας προς μεταξύ σκεφτόμουν μια ασφαλή διαδρομη μην μου την πέσει κανένας γιατι γινεται χαμός,
αν κ λίγο δύσκολο ειμαι κοντα στα δυο μέτρα περπατάω κ ατςουμπαλα φαίνομαι οπως ειμαι σαν να το έσκασα απο το Δαφνί ανταρα σαικο,όμως παρόλα αυτα ειμαι πάντα ετειμος...
Ολα αυτα κατα 11 το βράδυ,μετα απο κάποιες επισκέψεις λίγο πολλη σε κάποιους οίκους ήταν κοπέλες που είχα περάσει μαζί τους μια απο αυτές κ η φωτεινή σκέπτομαι σε ποια θα παω ενώ κοιτώντας τις σημειώσεις μου στο κινητο για κάθε κοπέλα που κρατάω αν είχε συμβεί κάτι αρνητικό ,
γράφω κ εμένα μεσα πρώτο κιόλας αν έκανα κάτι αρνητικό στα κορίτσια κ τα έφερα σε δύσκολη θέση για να διορθωθο..
Παω τελικά στην φωτεινή εχω παει πολλές φορες απο τότε που ήρθε περίπου πριν δυο χρόνια .
Η φωτεινή ειναι αδύνατη άσπρο δέρμα καλο σώμα για την ηλικία της κοντα στα 48 με επιεικεία
Θα γράψω ψυχρά κ ευθαιως για αυτη έχουν ακουστεί πολλά για ακαποτα γαμήσια απο καποια μέλοι του site σε μένα δεν εχει
κάνει ποτε κίνηση,απεναντίας σε κάποιο φιλο στα τρίψιμο το είχε βάλει ακαποτα στο μουνι για λίγο κ ακόμα τρέχει αυτός ,
Απο την μια δεν μπωρει ο κολλητός να λει ψέματα ούτε τα μελοι να γράφουν ασάφειες κ ανακρίβειες,
απο την αλλη μου αδιανόητο να το πιστέψω οτι κάνει ακαποτα κ κρεμπιεδες κ βγάζει τα χυσια απο το μουνι στο τελος.
Μπαίνω στο δώμα περιμένω κανά 40λεπτό επειδή πάντα εχει κόσμο μπαίνει κράταγε μονο μωρόμαντίλα δεν είχε καποτα λεω μεσα μου θα παω ακλαυτος,
φιλία χάδια πίπα ακαποτη καλη οταν ήρθε η ωρα για να το βάλουμε μεκαποτα λεω κ σπο κάπου την ξετρύπωσε κάπου στο σουτιέν την είχε..
Στον αγώνα τώρα πολλη πάθος σε όλες τις στάσεις κ τελείωμα στο στόμα.
Η φωτεινή τα δίνει ολα θυμίζει μια πραγματικά καβλωμενη γυναίκα κ οχι να κάνει αγγαρεία οπως οι περισσότερες βάζοντας ενα κιλό κρέμα στο μουνι.
Αυτα απο εμένα ευχαριςτω που διαβάσατε την κριτική..
Οτι θελεται γράφεται στα σχόλια να το συζητήσουμε..
Να εισται καλα εσείς κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα..
Σας παρακαλώ να προσέχετε πολύ σε οτι κ αν σας ευχαριστεί να κάνετε ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, dourosladers, @.Dod0s και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2018
Η ευθύτητά σου είναι απολαυστική.
Μ
Μααλάκας
28 Απριλίου, 2018
Εσυ το ξερειϛ αλλα συνεχιζειϛ να πηγαινειϛΚεφάλι σε τοίχο!
28 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δικιο έχεις αλλα το ζει αυτό που κάνει προσπαθεί να σε ευχαριστήσει..
14 Μαΐου, 2018
Τελικά τι έγινε με τον φίλο σου ... Όλα καλά?
16 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πήρε τηλ κεπνο έκανε εξετάσεις HIV vdrl αυστραλιανό ολα αρνητικά..
Αλλά του είπαν οτι ειναι κ ο χρόνος επώασης που ειναι για 6 μήνες μπωρει να υπαρχει καποιος ιός στον οργανισμό του να μεταδίδεται κ να μην φαίνεται σε εργαστηριακές εξετάσεις..
Άρα σε 6 με 7 μήνες ξανά εξετάσεις..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5