Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατ'αρχην θα ήθελα να ευχαριστήσω το γραφείο , το site αλλά και τον ampelale για την διοργάνωση του διαγωνισμού.
Στο δια ταύτα,το Αλικακι είναι ένα πετιτ κοριτσάκι με ωραίο σωματακι αδυνατο, βυζακι μικρό πέτρα, αλλά πρόσωπο πολύ μακριά από τα δικά μου γούστα.
Είναι ευγενική, θα σε κάνει να νιώσεις άνετα, φιλάει με γλώσσα αλλά λόγω τσιγάρου το φιλί έχει άρωμα τσιγαριλας, θα μπορούσε να είχε φάει μια τσίχλα πριν, επίσης κάτι άλλο που δεν μου άρεσε ήταν και τα ελαφρώς αισθητά αξυριστα πόδια. Απο'κει και πέρα στο σεξ κάνει ότι μπορεί αδιαμαρτύρητα , προσπαθεί για dt αλλά πνίγεται εύκολα, δειχνει να απολαμβάνει το σεξ σε όλες τις στάσεις και ιδίως στα 4 όπου το κωλαρακι της είναι κωλαση και ξερει να στήνεται.
Η πίσω τρυπουλα είναι σφιχτή και η αίσθηση μοναδική να σκίζεις τέτοιο κωλι σφαλιαριζοντας τον κάτι που το γουστάρει. Βέβαια δεν ήταν επιμελώς προετοιμασμένη με αποτέλεσμα η έξοδος να είναι λερωμενη αρκετά.
Αργότερα μου είπε ότι δεν την ενημέρωσαν από το γραφείο ώστε να κάνει προετοιμασία καθαριότητας. Στα 80€ που την πήρα είναι τίμια επιλογή, στα 160€ για μένα δεν.
Ένας γύρος παίχτηκε δεν με έψηνε για δεύτερο, οπότε είχαμε χρόνο για κουβέντουλα όπου τα πάει καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, nikos708, old boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού