Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωτη φορα κλαιω λεφτα σε μπουρδελο.

Φτανω στο καταστημα ταλαιπωρημενος μετα απο μιση ωρα κινησης (καθημερινη κεντρο αθηνας, οποτε λογικο).
Στο μεροκαματο εχουμε Ιζαμπελα, ψηλη νταρντανα με βυζαρες και κωλαρα, Μπιανκα, γνωστη κοντουλα μελαχρινη με καλο βυζακι, και Κωνσταντινα, μικροκαμωμενη και πολυ γλυκια.
Επιλεγω πρωτη φορα Ιζαμπελα και Μπιανκα για να παιξω ξανθο μελαχρινο στην πρωτη μου εμπειρια τριολε.
Μπαινω για το ντουζακι μου (σφραγισμενη πετσετα στα +). Η πορτα της ντουζιερας δεν κλεινει καλα και καπου εκει αρχιζουν τα ευτραπελα.

Μπαινουν οι κυριες μεσα χωρις ιχνος χαμογελου. Ξαπλωνουν κρεβατι, μου λεει η Ιζαμπελα ελα εδω και κανει ταπ ταπ στο κρεβατι αναμεσα τους.
Παω κι εγω ξαπλωνω αναμεσα τους σκεπτομενος ωραια θα περασουμε. Πριν γινει το παραμικρο με ρωταει η Μπιανκα: ποια θες να γαμησεις πρωτα;
Εγω σκαλωνω γιατι ειχα στο μυαλο επικα προκαταρκτικα και διπλοτσιμπουκα, πρωτη παρτουζα γαρ. Της λεω ξεκινηστε και βλεπουμε. Δεν καταλαβαινουν και με κοιτανε και οι 2 σαν χανοι. Αποφασιζω να παρω την κατασταση στα χερια μου και τους λεω να ξαπλωσουν να τις γλυψω λιγο μπας και παρουν μπρος αλλα τιποτα, φουλ βαρεμενες και οι 2 οσο περηφανος κι αν ειμαι για τις ικανοτητες μου στο γλυφομουνι. Αυτες μιλουσαν ρωσικα μεταξυ τους και χαζογελουσαν.

Τελικα λεω στη Μπιανκα ελα 69 και η Ιζαμπελα θα σε βοηθησει στην πιπα. "Δεν καταλαβαινω βοηθησει" λεει η μελαχρινη κυρια. Κουτσα στραβα της εξηγησα, μου φοραει προφυλακτικο στο μαραμενο μου πουλι και ξεκιναει 69 λεγοντας μου "οχι πολυ saliva στο μουνι ε;". Ξενερωνω εντελως, και σηκωνομαι για να μου παρουν πιπα παρεα. Η Μπιανκα αρχισε να με πιπωνει λες και προσπαθουσε να τον αποκεφαλισει, χωρις ιχνος τεχνικης και η Ιζαμπελα μου χαιδευε τα αρχιδια τα οποια ειχαν μαραθει επισης, πραγμα που τις εκανε να χασκογελανε ακομα μια φορα. Λεω στη Μπιανκα να ξαπλωσει να τη γαμησω να τελειωνουμε και λεει "Α θες να γαμησεις κιολας". Με τα πολλα της τον βαζω (οχι οτι ημουν ετοιμοπολεμος) και τη γαμαω για λιγο αλλα δεν εχω γαμησει χειροτερο κομοδινο στη ζωη μου. Αποφασιζω να δοκιμασω να γαμησω Ιζαμπελα και ξενερωνουν και λενε "οχι, θα αλλαζουμε καποτα τωρα; τελειωνε". Οποτε λεω δε γαμιεται ας χυσω να τελειωνει αυτη η φαρσοκωμωδια. Γαμησα τη Μπιανκα 10 δευτερα οσο η Ιζαμπελα μου εκανε σπανκ και ελεγε "ελα ελα" και εχυσα με το ζορι να ξεμπερδευω. Με παρατησαν με την καποτα στο πουλι κι εφυγαν χωρις πολλα πολλα. Εμεινα να κοιταω απορημενος την πορτα, προσπαθωντας να καταλαβω τι συνεβη τα τελευταια 10 λεπτα.

Βγαινοντας ειδα εναν πιτσαδορο να δινει πιτσες στην τσατσα και καταλαβα. Βιαζονταν να φανε οποτε με ξεπεταξαν με το ζορι, φουλ αντιεπαγγελματιες, και ας ειμαστε ειλικρινεις, φολες.

Πλεον στο καταστημα θα πηγαινω μονο με την τιμια ομορφη Κλεοπατρα, και για να δοκιμασω μια φορα τη Λιζα. Στις συγκεκριμενες κοπελες μαυρο.

Ελπιζω να σωσω κανα 20/30αρικο απο κανενα συναγωνιστη γιατι ειλικρινα, εγω τα κλαιω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
johnfru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, jimadams71, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2018
xaxaxa αυτά ούτε σε κωμωδίες δεν γίνονται... Κεφάλι σε τοίχο!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
27 Απριλίου, 2018
Κρίμα... αν και εμφανίσιμα κοριτσάκια και καλός χώρος θα πρέπει να διορθώσουν αυτές τις μαλακίες.
27 Απριλίου, 2018
νασαι καλα, οσο για την Κλεο και αυτη εχει ψιλοχαλασει
27 Απριλίου, 2018
Παιδια ειλικρινα, τοση κακια και αδιαφορια καιρο ειχα να αντιμετωπισω απο κοπελες, και δεν υπηρχε και λογος. Τι να πω...
27 Απριλίου, 2018
Και καλα στη Φυλης να βιαζονται λογω κοσμου,εδω και πρωι και μεσημερι να πας με αδειο το σαλονι απο κοσμο, παλι υπαρχει μια ανεξηγητη βιασυνη.Χμμμ;Χμμμ;
27 Απριλίου, 2018
Τα εχουμε ξαναπει φιλε, οτι στα studio ειναι τσαμπα λεφτα και κοιταζει το καθε πορνιδιο να μας ξεπεταξει!! Λιγα ειναι τα studio που αξιζουν οπως εκει που δουλευει η Μαρινα η Σερβα, οτι καλυτερο στα αθηναικα studio αυτη τη στιγμη!! Στο συγκεκριμενο εχω περασει απο εκει αλλα μονο σε τσαρκα ευτυχως καταλαβα τις φολες και γλυτωσα το 20αρικο!! Επισης, εχω διαβασει για βρωμικα σεντονια με φλοκιαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!!! Οποτε μαυρο και εκει και παμε για αλλα συναγωνιστες!! Καλα γαμηησια να εχουμε!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
27 Απριλίου, 2018
Προσκυνώ πόλυ καλη κριτική..
Λοιπόν μην κρυβόμαστε σχεδόν όλες αγγαρεία κάνουν..
υπαρχει μεγάλη διάφορα απο το να πας με γυναίκα καβλωμενη να θέλει πουτςο κ να χύνει απο το μουνι ποτάμια..
Μην ανησυχείς τα αφεντικά αυτού του μαγαζιού έχουν συνηδιση κ φιλότιμο..
οπότε η κριτική σου θα εχει εκεί που πρέπει αντίκτυπο..
27 Απριλίου, 2018
Ε καλά μην περιμένετε και παρτουζα τύπου brazzers , ουσιαστικά είναι παρτουζα " με ένα σμπαρο δύο τριγωνια" που λέμε.Για αυτό το λόγο κάνουν και την προσφορά των 30 ευρώ σου λέει θα τελειώσει ο άλλος πιο γρήγορα με δύο οπότε όλα καλά.Εμενα τις προάλλες που πήρα ντουέτο μου πρότεινε η τσα2 με 40 ευρώ να επερνα και τις τρεις τσουπρες που είχε διαθέσιμες.Φυσικα έφαγε άκυρο...
28 Απριλίου, 2018
Έπρεπε να ρίξεις από μια ροχάλα στις πίτσες και να τους πεις φάτε τ'αρχίδια μου τώρα γαμημένα τσόλια....Money MouthMoney MouthMoney Mouth
28 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι ρομαντικος mallias !! Έρωτας Έρωτας
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2