Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197027
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το μαγαζί αλλά είχα καιρό να περάσω και είπα να κάνω μία επίσκεψη...
Να σημειώσω πως έχει και αυτό όπως και κάποια άλλα προσφορές και μάλιστα είχα πρόσκληση αλλά την είχα ξεχάσει δυστυχώς στο σπίτι...Με αποτέλεσμα να πληρώσω το ποτό κανονικά στα 10 ευρώ...Αν φυσικά έχετε κουπόνι είναι 10 ευρώ το ποτό σας και δύο απλοί χοροί...Έχει κάποιους νεαρούς στο Γκάζι που μοιράζουν προσκλήσεις...Αν τυχόν βρεθείτε και πάρετε κάποια μην την ξεχάσετε,συμφέρει...!!!!
Παρόλο ότι ήταν καθημερινή,ξημερώματα Πέμπτης μίας και πήγα κατά τις 02:00 το μαγαζί είχε αρκετό κόσμο,προφανώς είχαν κουπόνια τα παιδιά...ΚουλΚουλΚουλ
Η τιμολογιακή πολιτική είναι 10 ευρώ το ποτό,ο απλός χορός 5 ευρώ,πριβέ απλό 30 ευρώ και 60 ευρώ το σπέσιαλ πριβέ...Σοου έχει αρκετά και τις καθημερινές...Είναι και η ίνα με τον τεό αλλά και άλλα λεσβιακά...Χθες ήταν η ίνα και ο τέο αλλά έφυγα σύντομα και δεν γνωρίζω αν ανέβηκαν πιο μετά...

Πάμε τώρα στο ρόστερ...
Μικαέλα,μελαχρινή καλλίγραμμη γκόμενα με σπαστό μαλλι.Όμορφη παρουσία με καλό χορό στον στύλο...
Σάντρα,μελαχρινή πιο γεμάτη κοπέλα χωρίς κάτι ιδιαίτερο ως προς την εμφάνιση...
Ναταλι,μελαχρινή ψιλοκρύα γενικά,απόμακρη...Λεπτό κορμί με λευκή επιδερμίδα...
Μαριάννα,ξανθιά ωραία παρουσία,ντυμένη στα λευκά...Αν δεν κάνω λάθος έχει εργαστεί στο μούσσες πιο παλιά...
Μάγια,ωραίο σώμα ψιλονταρντάνα θα την έλεγα όχι γεμάτη αλλά σχετικά τσουπωτή...Σέξυ μελαχρινή με ωραίο κόκκινο ολόσωμο κορμάκι!
Βίκυ,ξανθιά αδιάφορη παρουσία με μαύρα εσώρουχα...Το μόνο που μου είπε όταν με πλησίασε ήταν αν θέλω χορό...Φυσικά απορρίφθηκε με ευγενικό πάντα τρόπο....
Πάολα,μελαχρινή με ωραίο σώμα και σέξυ χορό πάνω στον στύλο και την πίστα με παιχνίδια στα πρωτοτράπεζα...
Σόνια,μιλφ με πρυπηρεσια στο σταρ...Έχει καιρό εδώ,είναι τίμια στις υπηρεσίες της...
Και κάποιες ακόμη που δεν προσέγγισαν στο τραπέζι...
Να σημειώσω πως το κλείσιμο αρκετών ιδρυμάτων όπως του σινς και κάποιων ακόμη έχει δημιουργήσει "μάζωξη" σε άλλα ιδρύματα που μέσα σε αυτά είναι και το Άθενς όπου αναφερόμαστε...Αρκετές μεταγραφές από άλλα καταστήματα διέκρινα χθες και χωρίς πλήρη εικόνα καθώς ήταν καθημερινή...

Η βαθμολογία "κυμαίνεται" στο 6 με 7 καθώς υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης...

Επίσης χθες το βράδυ μετά από το Άθενς έκανα πέρασμα σε casa babylon και Caisa όπου με διαφορά το Άθενς είχε τον πιο πολύ κόσμο καθώς στα άλλα δύο ήμουν σχεδόν ο "μοναδικός" πελάτης...Με συγχωρείτε για το off topic απλά αναφέρομαι συγκριτικά...
Αυτά απο εδώ κατά τη χθεσινή μου επίσκεψη...
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού