Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186176
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όπως γράφει κι ο τίτλος της κριτικής σήμερα πήρα άλλο έναν χρόνο στην πλάτη Money Mouth
Μερικές από τις προτάσεις επηρεάστηκαν από τα τραγούδια των Deep Purple (soldier of fortune) & Johnny B (Hooters).....
Αρχίζω να νοιώθω ότι γερνάω Γερο-μύστης
Κι όσα τραγούδια κι αν άκουσα, τώρα ακούγονται ως ηχώ του παρελθόντος Money Mouth
Η νύχτα ήταν μεγάλη, πανσέληνος, δεν μπορούσα να κοιμηθώ και το μυαλό αναπολούσε χαρακτηριστικές στιγμές....
Δεν κάπνισα, δεν είχα όρεξη για τίποτα Ντροπή
Το πρωί που ξημέρωσε φούμαρα το πούρο σε 2 βάρδυες και μετά δρόμο πάλι για μερικά ευχάριστα λεπτά στο γνωστό στέκι......

Φθάνοντας στην πόλη, τηλεφώνημα.....

- Καλημέρα, ποια κοπέλα είναι σήμερα;
- Είναι η Σάντρα τώρα, αν περιμένετε μέχρι τις μία θα είναι και η Μαρία......
- Καλά θα περάσω σε μισή ώρα περίπου. Απλά επειδή σήμερα γιορτάζω να πεις στην κοπέλα ότι θέλω να είναι προσεκτική μαζί μου....
- Εντάξει η κοπέλα ξεκινάει από 40Ε το πρόγραμμα και μετά 50, 60.....
- Θέλω να με ξεπετάξει, θα τα πούμε......

Όταν έφθασα στο συνεργείο αποκατάστασης μεσόκοπων μπακούρηδων η τσα2 μου είπε ότι κάνει και ακάπ πιπίζα.....
Ρε δεν γαμιέται θα τα σκάσω τα έξτρα και θα το επιλέξω, ώχου χρονιάρα μέρα δεν χωράνε τσιγγουνιές Σπασίκλας
Σουφρίτσα δεν δίνει, αλλά μου είπε η τσα2 ότι και με 100Ε την κρατάς παραπάνω έως και μισή ώρα....
Της έδωσα 90 με την υπενθύμιση να είναι πολύ προσεκτική μαζί μου και πήγα για μπάνιο.

Η Σάντρα δηλώνει καταγωγή Αρμενίας και έχει κοντό σκούρο καφέ μαλλί. Σκούρα μάτια επίσης, ανάστημα στο 1.70 κι ωραία χειλάκια που τα απόλαυσα συνεχώς.....
To σώμα της καλούτσικο συγκρινόμενο πάντα με μοντελέ αναλογίες (έχει μια σχετική μεγαλούτσικη λεκάνη, λιγάκι κοιλίτσα και ψωμάκια στα κωλομεράκια της) όμως τα βυζούνια της είναι 2.5αρια και μου άρεσαν......
Τατού δεν έχει στο σώμα (εμφανή εννοώ) όπως π.χ. η Σκάρλετ και μια μπιλίτσα στον αφαλό της......
Μπήκε μέσα εύθυμη (η τσα2 ακούστηκε στο διάδρομο να τη δασκαλεύει να μου πει χρόνια πολλά) και εγώ άρχισα να καταθέτω τα όπλα.......
Ομιλεί καλά τη μητρική μας γλώσσα, άρχισα τα χαλβαδιάσματα 45 χρονών γεροξεμωραμένος, ηλικία 23 δήλωσε τέσπα είναι νεαρή κορασίδα.......
7ρι λοιπόν, ΟΚ δεν πήγα με τη Σάντρα Μπούλοκ.....
Την πήρα αγκαλίτσα στα όρθια που ξεντυνόταν......
Τη φίλησα στο λαιμό και είδα ότι είχε τη διάθεση να τη φιλήσω στα χειλάκια, σαν υπάκουη κοτούλα....
Εμ 45 Γιάννηδες ενός κοκκόρου γνώση, τι άλλο θέλω εγώ για να με βάλουν στον βρακί άνετα που τρομάρα μου......
Της δίνω φιλάκι στα χειλάκια κάθομαι στο κρεβάτι κι αυτή στα πόδια μου και της λέω ότι θα την πάρω αγκαλιά.....

- Φοβάμαι λίγο.....
- Γιατί δεν μπορώ να σε σηκώσω, τι με πέρασες κανέναν πούστη;
- Όχι δεν είπα αυτό!
- Κοίτα τι άντρας είμαι! Έρωτας

και τη σηκώνω στον αέρα σαν τσουβάλι από ελιές, αλλά εντελώς διαφορετική άνεση......
Γυρίζω προς τον καθρέφτη και της λέω κοίτα πώς έχω κοριτσάρα μου κι αυτή χαμογελούσε.......

Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι χαδάκια φιλιά στο λαιμό και τα χειλάκια της, αυτή φυσικά μου έδινε στο στόμα κυρίως.....
Ωχ με πιάσανε και καύλες πάλι τώρα που πληκτρολογώ την κριτική ΓΚΡ..........
Της χούφτωσα το κωλαράκι της και το πορνοδάχτυλο μου μπήκε στη χαράδρα της ακουμπώντας εξωτερικά την πίσω τρυπούλα.....

- Δεν δίνεις κωλάρακι όπως έμαθα....
- Ε ναι θα με πονέσει.....
- Αν σε ξαναπετύχω άλλη φορά θα φύγω να προετοιμαστείς και θα γυρίσω μετά από καμμιά ώρα να στο βάλω στο κωλαράκι, θα στο βάλω τρυφερά θα σου αρέσει.....
Αυτά κάτι ως ατάκα Κουλ δεν συνεχίστηκε η κουβέντα επ' αυτού φιλάκια στο στήθος και την καρδούλα όπως της υπέδειξα και μετά άρχισε να τον παίρνει στο στόμα της.........

Είχα πολύ καιρό για ακάπ πιπίζα χαλάλι τα φράγκα το ευχαριστήθηκα τα μάλα Ναι!
Έκανε προσπάθεια να τον πάρει όλον (ξαπλωμένος ήμουν) ε πήρε καμμια ντουζίνα πόντους μέσα Ναι!
Και γλωσσάτο έκανε στο κάτω κεφάλι που με οδηγεί, φιλάκια στα @@ρια, τα βύζαξε λίγο, ξανά στο στόμα, ωραία πράγματα........
Προς ενημέρωση των αναγνωστών => δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα (η Ντάρια πριν χρόνια τα είχε φάει τα σκάγια της τότε 40χρονης καραμπίνας)......
Φοράει την πανοπλία τον πήρε λιγάκι ακόμη και ξάπλωσε να το κάνουμε ιεραποστολικά........
Εκεί μου ψιλοέπεσε, κάπως αγχώθηκα κι εγώ προσπάθησε να με χαλαρώσει και κρατούσε με τα δαχτυλάκια της τη μισοσηκωμένη ντούντα στο φουσκωτό μουνάκι της........

- Σήκω μωρή πουτάνα....
Δεν το λέω για σένα για αυτή το λέω.....
- Ναι το θέλω....
- Έλα μωρή πουτάνα περιμένει το κορίτσι Κατσικογάμης

(τώρα δεν θυμάμαι τι ακριβώς είπε - ε δεν έχω και κάμερα να τα καταγράψω πάντως είπε κάτι που έδειχνε ότι ήθελε να καυλώσει ο ντούντος για να το κάνουμε).......

Πήρε τα πάνω της μετά από μερικά δευτερόλεπτα επάνω κι άρχισα να την καρφώνω, τα μπουτάκια της ακουμπούσαν στα πλευρά μου με τα γόνατα της λυγισμένα κι αυτά επίσης πλαγιαστά.....
Εγώ τότε άρχισα να πέφτω σα γελάδι επάνω της στενή επαφή όσο μπορούσα και μέσα όσο γινόταν απολαμβάνοντας τη στάση.....

- Κοίταξε τον καθρέφτη τι όμορφα είμαστε......
Φίλησε με στα μπράτσα Έρωτας
Άφησε με να φιλώ τα χείλη σου μέχρι να χύσω

Μετά από λίγο ήλθε το τέλος.........

- Κράτησε το προφυλακτικό μην βγει κι έχουμε μωράκια Μαλακία

Χαμογέλασε, κρατάει τη ντούντα βγήκε από τη μουναρίτσα....
Της έδωσα και ένα μικρό εξτραδάκι για να πιεί καφέ Ματάκι και αποχώρησε.....
10ρι λοιπόν στη συμμετοχή και την απόδοση όχι την odd εις την Αγγλική του τζόγου του Oddsportal, αλλά την απόδοση στο θέμα να τα δώσει όλα (ειδικά στο πίπωμα) και τη διάθεση της να με φτιάξει, άντε ας είμαι γενναιόδωρος σήμερις σε τούτους τομείς....


Στη συνέχεια περίμενα στο σαλόνι κανένα δεκάλεπτο μέχρι να έλθει ο radio ταρίφας παρλάροντας διάφορα με την τσα2........



Σε περιμένω να μιλήσουμε Καπέλο
Ξέρεις ότι το φιλί Εκείνης που πριν χρόνια επιβλήθηκε είναι δηλητήριο....
Κι εγώ συνεχίζω να κυνηγώ ένα όνειρο...
Σε εσένα αφιερώθηκε ο τίτλος της κριτικής......
Νομίζω ότι ήδη μιλάμε καθήμενοι ο ένας απέναντι από τον άλλον.......

Για ποια αναφέρομαι??? Χμμμ;
Χμ, ψάχτε και λίγο..........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2018
αρχηγος ο ντουνταΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
03 Μαΐου, 2018
Mπάρμπα μας τα φάγανε οι ντορογκάγιες και βλέπω να γίνομαι ζητιάνος Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2