Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας γράψω κι εγώ δυο λόγια για την προσωπική γαμήσια τελετή με τη Φαίδρα. Μόλις δεις κάποια σε τσόντα αμέσως δημιουργείς ένα μύθο στο μυαλό σου και θέλεις να πεις οτι "να, κοιτά, γάμησα και εγώ μια απο αυτές που τις βλέπεις και τραβάς παχιά μαλακία".

Αν και μπορούσα μόνο νωρίς το απόγευμα, έκλεισα σχετικά εύκολα ραντεβού. Εμφάνιση όπως φωτό και βίντεο δεν υπάρχουν εκπλήξεις. Ήρθε με μίνι φόρεμα, γόβες, λες και την είχα καμακώσει σε κάποιο κλαμπ και ένα μεθυστικό άρωμα. Φυσικά ποτέ μου δε καμακώσα ψηλή εντυπωσιακή μούνα αλλά εντάξει, λέμε καμία μαλακία να ανεβάσουμε το εγω μας καμιά φορά.

Η συνέχεια ανάλογη του αναμενόμενου λόγο της εμφανισης. Στο τσιμπούκι δεν άφησε ούτε πόντο να φύγει χωρίς να τον περάσει με τη γλώσσα της. Άντεξε σε ανεβασμένες στροφές με σκαμπιλια στα ζουμερά κωλομέρια της και βρισίδια. Σκληρό γαμήσι και πολύ ιδρώτα απο μέρους μου. Κάπως έτσι τελείωσε η πρώτη γύρα και στη δεύτερη γλειφομούνι στη πεντακάθαρη μουνάρα της, cowgirl κανονικό και ανάποδο να θαυμάσω την... μεγάλη ❤️ καρδια ανάποδη, να κάθεται στον πλήρως καυλωμένο πούτσο μου και τελείωμα στις βυζάρες.

Μπορώ να πω ότι φχαριστήθηκα και άξιζε το σχετικά υψηλό τίμημα. Και μόνο που γαμάς κάποια που έχεις τραβήξει μαλακία για αυτήν είναι κάτι σημαντικό και αξίζει τουλάχιστον για μια φορά, ίσως και επανάληψη. Το ιδανικό θα ήταν να ήταν λίιιιγο πιο θερμή αλλά έτσι είναι το στυλ της όπως και στη τσόντα απο οτι κατάλαβα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, Jim25jim, dinos34 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2018
Σε ποια ταινία έχει παίξει αν μπορεί κανείς να μου πει
01 Μαΐου, 2018
https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=277321.0
04 Μαΐου, 2018
Μολις ειδα την ταινια της. Οντως καυλα το μωρο. Στο τρελος που τον εξαφανιζει ολο μεσα στο στομα της φαινετε σαν να εχει σκουλαρικι στη γλωσσα. Κανω λαθος?Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3