Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 772981
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εν αναμονή επαγγελματικής συναντήσεως στα πέριξ της Ομονοίας και έχων ολίγον χρόνον εις την διάθεσίν μου, αποφάσισα να αιτηθώ σύντομης συνάντησης δια «καλλωπισμόν» στο αναψυκτήριον της γνωστής και μη εξαιρετέας ιέρειας του έρωτος, Ζάνας.

Η επιλογή κορασίδων δεν ήτο περιορισμένη (ένεκα της απογευματινής ώρας), παρά ταύτα, ίνα μη συνευρεθώ εκ νέου με νεαράς των οποίων τα τρυφερά αιδοία είχα ήδη εκ του σύνεγγυς εξερευνήσει, επέλεξα την Ιζαμπέλα για το φυσικό της στήθος, το πρόστυχον του ύφους της και την φήμη των εκ Τρανσυλβανίας ορμωμένων θηλέων ως προς τον πεοθηλασμόν.

Η διατρίβισις, συνεχεία του λουτρού μου, ήτο καλύτερη του αναμενομένου, καθώς η εν λόγω επέμεινε στα σημεία των ποδών μου και της οσφυϊκής μου χώρας που χρείαν είχον διατάσεως. Εις το πέρας όμως, η νεαρά συνέχισε τας πιέσεις της, πέριξ πλέον του πέους μου αλλά και τις πρωκτικές θωπείες, με εμβάπτιση του επαρκώς ελαιωμένου δακτύλου της, στόχος των οποίων ήτο, όπως αντελήφθην εγκαίρως, η πρόωρη εκσπερμάτισή μου. Μη πτοούμενος, οριζοντιώθην ίνα δεχθώ τον περίφημον πεοθηλασμόν της επί του ελευθέρου πέους μου, η κορασίς συνέχισε όμως να τον συνδυάζει με εισδοχές στο ορθόν μου.

Αντιλαμβανόμενος πλέον ότι απώτερος στόχος της ήταν απλώς η διεκπεραίωση της παραγωγής σπέρματος εκ μέρους μου, απομάκρυνα την χείραν της από το υπογάστριό μου, ηγέρθην, την τοποθέτησα σε κεκαμμένη στάση και εισήλθα εν μέρει βιαίως εις το ελαστικόν, παρά την παρατεταμένη χρήση του, αιδοίον της. Βασικός λόγος της εξαιρετικής κατάστασης της υγρής της εισόδου είναι το νεαρόν της ηλικίας της, αφού είναι ακόμα μόνο 24 Μαΐων !

Βατεύοντάς την επί δίλεπτον ενώ εκείνη εξακολουθούσε να προσπαθεί να θωπεύσει τους όρχεις μου, εναπόθεσα εις το σφριγηλόν της κόλπον, ικανή ποσότητα λευκού σπέρματος και εξήλθον.

Αν και ευειδής, με φυσικό στήθος και αρκετές δερματοστιξίες, η κορασίς ακολουθεί τακτική απλής διαχείρισης - διεκπεραίωσης της ερωτικής συνεύρεσης, γεγονός που την κατατάσσει, δι’ εμέ τουλάχιστον, εις το κάτω τεταρτημόριον των ιεροδούλων του φημισμένου «αναψυκτηρίου».
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BigJumper, petergsp, ΧΧΧ-Man και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού