Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.5 1 10
Call-Girls 4043
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κατόπιν παρατηρήσεως από τους διαχειριστάς για την ΜΗ ανάρτησης κριτικης για την εν λογο κοπελα λόγο περιορισμένων πληροφοριών...επιχειρώ για τρίτη φορα να περιγράψω μια οδεινηρη εμπειρία...

Η κοπέλα ουδεμία σχέση έχει με τις φωτογραφίες...ανοίγοντας τη πόρτα αντίκρισα ένα Βουνό...

Άργησε 10 λεπτά γιατί όπως είπε έτρωγε...φυσιολογικό μου ακούγεται τόσο λόγο μεγέθους αλλα και λόγο έντονης σκορδίλας που γέμισε το μικρό δωματιάκι...

Καυλωμένος και τυφλωμένος το μονο που έκανα ήταν να την βάλω στα 4 να της ρίξω ένα πούτσο και να φύγω τρέχοντας κλαίγοντας τόσο τα 130ευρο αλλα και για τη μαλακια που με δέρνει....

Δεν ξέρω τι άλλο περιμένουν οι διαχειριστές να περιγράψω απο ένα απαράδεκτο ραντεβού που κανονικά δεν έπρεπε να γίνει ποτε...

Σκοπός των κριτικών (για όσους γράφουμε και μέχρι τώρα πιστεύω ότι το έχω κάνει και με το παραπάνω) είναι να προστατεύσουν κάποιον από την προσπάθεια εξαπάτησης από τα διαφορα γραφεία...

Η κριτική μου θα μπορούσε να αποτυπωθεί από μια και μονο λέξη ΤΡΑΓΩΔΙΑ...δεν νομίζω κύριοι ότι χρειάζονται σάλτσες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 26, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.064
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, blizardeye, STAVROS6969 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2018
Φιλαρακι ειλικρινα λυπαμαι για την ταλαιπωρια που τραβηξες αλλα και για τα πεταμενα λεφτα!! Ωστοσο, κατα τη γνωμη μου, η τυπισσα φαινεται καθαρα οτι ειναι σα γελαδα απο τις ρετουσαρισμενες φωτογραφιες που εχουν αναρτηθει! Φανταζομαι οτι απο κοντα θα ειναι σαν περιπτερο με ποδια!! Κεφάλι σε τοίχο!
26 Απριλίου, 2018
Στις φωτο, κάτι φαίνεται ως προς τα κιλά. Λίγο να καταλαβαίνεις.....
27 Απριλίου, 2018
Δεν πειράζει φιλαράκο, ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει. εξάλλου φαίνεται από τις φωτο οτι είναι χοντρούλα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
27 Απριλίου, 2018
Μαλακία σου φίλε... έπρεπε να το παίξεις θιγμένος που δεν σου έφερε και εσένα κανα δυο πιτόγυρα και να την κάνεις με ελαφρά. Το απόλυτο τρολλ που θα σε γλίτωνε όμως από την οδυνηρή εμπειρία που βίωσες.
27 Απριλίου, 2018
Αγαπητοι φιλοι αλλο χοντρουλα...αλλο ΒΟΥΝΟ...
27 Απριλίου, 2018
Κλαίω με το τρολ με τα σουβλάκια. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Φίλος φαίνεται πόσο χοντρή είναι η κοπέλα στη φώτο που κάτω απο το σιθρού διακρίνονται οι δίπλες.
Το μαστόρι του photoshop δεν μπορούσε να κάνει και πολλά εκεί.
Παρόλα αυτά θα μπορούσες να τη διώξεις και να κράξεις το γραφείο και να ζητήσεις άλλη.
Το χουν παρακάνει με το photoshop... έλεος με τις φλόμπες που έχουν μαζέψει!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6