Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συγκεκριμενο στουντιο της αλισυδας των βιλλων το εχω επισκευτει αρκετες φορες περνοντας με πολλες κοπελες και βλεποντας το αλλο site την νεοφερμενη Παολα απο την Μολδαβια που απ τις φωτογραφιες ηδη μου εκανε κλικ σκεφτηκα να παω για να την δω πως ειναι και απο κοντα.Πηγαινοντας λοιπον στο Red Diamond μου λεει η τσατσα οτι δουλευει μια καινουργια κοπελα και μολις βγαινει η Παολα χαμογελαστη μου συστηνεται και οντως ειναι αρκετα εμφανισιμη οποτε δεν το σκεφτηκα και πολυ και μπηκα στο δωματιο παιρνοντας προγραμμα για γλυψιμο.Βγαζω τα ρουχα μου και ξαπλωνω στο κρεβατι οπου μετα απο λιγο ερχεται και η Παολα χαμογελαστη Μεγάλο χαμόγελοκαι οπως φαινονταν αρκετα ευδιαθετη.Ερχεται κοντα μου ρωταει πως με λενε της συστηνομαι και γω και βγαζει το μαυρο lingerie που φορουσε και μου λεει χαριτολογοντας αν θα ξυπνησει το εργαλειο μου Γλώσσα.Αρχισε να τριβεται το σωμα της με το δικο μου και πιο πολυ με το στηθος της που παρολο σιλικονατο ειχε ωραια αισθηση τριβοντας το πανω μου και στον πουτσο μου οπου ξυπνησε για τα καλα.μετα περνει την καποτα και την βαζει στον πουτσο μου που μου λεει οτι ειναι πολυ ντουρος και με τσιμπουκωνει απο το πλαι και γω την χουφτωνα στα βυζια της την πλατη της και στον κωλο της αλλα ηρθε μετα απο κατω για να με πιπωσει καλυτερα οπως μου ειπε.Αρκετα καλη πιπα εκανε αλλα θελει ακομη δουλεια για να την βελτιωσει.Αφου τελειωσε με την πιπα της ειπα οτι ειναι η σειρα μου να την γλυψω και την προτεινα να ρθει απο πανω γονατιστη οπου της ρουφουσα και την εγλειφα στα μουνοχειλα και στην κλειτοριδα αλλα δεν την βολευε αυτη η σταση και μου ειπε οτι θα ταν καλυτερα με αυτην να ξαπλωσει και ετσι εγινε.Εκει εδωσα ρεσιταλ γλυφοντας το πολυ καυλιαρικο και υγρο μουνακι της για αρκετη ωρα που το απολαμβανε πολυ αφου με το χερι της μου εσπρωχνε το κεφαλι μου για να την γλειφω ακομα περισσοτερο οπου και εχυσε λεγοντας μου οτι την εκανα να βλεπει αστερακια.Ναι!Μετα ξαπλωσαμε για λιγο και της ειπα να ξαπλωσει μπρουμητα για να την χαιδεψω και την μπαλαμουτιασα αρκετα στην πλατη της στον κωλο και στα ποδια της οπου την φιλουσα κιολας αλλα γαργαλιοντανε σε καποια σημεια.Με εκανες να χυσω λεει οποτε τωρα θελω να με γαμησεις της ειπα απο τα πλαγια και οπου και ξαπλωσε σε αυτην την σταση της τον βαζω γαμοντας την τοσο παθιασμενα Κατσικογάμης που βογκουσαμε και οι δυο απο την καυλα και την ηδονη και ενιωθα ποσο υγρο ηταν το μουνι της απο την διείσδυση.Εχυσα και γω αγκαλιαζοντας την και την φιλουσα στον ωμο της και στα μαγουλα και μου ειπε οτι το απολαυσε πολυ. Προσκύνημα
Ειμασταν για λιγο ακομη ξαπλωμενοι την ρωτησα για ποσο καιρο θα ειναι και μου ειπε για καναδυο εβδομαδες ακομη αλλα θα ξαναγυρισει μετα καποια στιγμη.
Η Παολα ειναι μια αρκετα ευδιαθετη και ευχαριστη κοπελα που θελει να ευχαριστισει τον πελατη τουλαχιστον ετσι ηταν σε μενα φιλοτιμη και υπομονετικη χωρις ιχνος βιασυνης η αυτο που εκανε ηταν αγγαρεια.ισα ισα που το απολαυσε οπως μου ειπε και δεν μου ειπε μα και μου πουθενα.
Να συμπληρωσω λεγοντας οτι μιλαει Ελληνικα οποτε η επικοινωνια ηταν αψογη κατι που εκανε την χημεια μεταξυ μας ακομη πιο θετικη.
Αυτα guys Να περναμε και να γαμαμε καλα Peace Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
oblivion31
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.883
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xr1sros, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού