Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Call-Girls 5754
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετώ τους συμπαίκτες.
Μετά από πολύ καιρό μου σφηνώθηκε να εκδράμω σε καμία εργαζόμενη (κοινώς, πουτάνα) έτσι για ξεμπούκωμα.Δυστυχώς οι επιλογές που υπάρχουν δεν είναι του γούστου μου,οπότε αναγκαστικά έπρεπε να ψωνίσω από το καρότσι.Δεν ξέρω ποιό είναι χειρότερο,το ότι γερνάω ή ότι δεν βάζω μυαλό;
Προιόν επιλογής η Lana honey,μετά από ανώριμη σκέψη,ρίσκο,μιας και δεν υπάρχει feedback.Ζούμε μεγάλες στιγμές,τόσες κοπέλες και ψάχνεις που να πάς. Κουτσές,στραβές,χοντρές,απατεώνισες στον Αγιο Παντελεήμωνα.Ποιότης στο ναδίρ,ρίσκο χρημάτων στο ζενίθ.Αν τα δώσεις στον Τσιπρόκιο πιό πολλές πιθανότητες έχεις να πιάσουν τόπο,από το να τα επενδύσεις σε μια από αυτές που μας κουβαλάνε.Όσα και να πληρώσεις δεν εγγυώνται την επιτυχία...
Η Lana λοιπόν είναι ένα κορίτσι γύρω στα 22-23.
Όμορφο πρόσωπο ήταν η πρώτη εντύπωση μόλις μπήκα.
Εντάξει,δεν είναι μοντέλο.Κορίτσι της διπλανής πόρτας που αξίζει να γαμήσεις κατά την ταπεινή μου γνώμη.
Πρόσχαρη και χαμογελαστή.Αγγλικά αρκετά να πεις λίγα πράγματα.
Έδωσα το χρήμα από συνήθεια ο βλαμμένος,δεν μου τα ζήτησε η αλήθεια είναι.
Κορμάκι ωραίο,χωρίς κάποιο ιδιαίτερο ψεγάδι που να αξίζει να αναφερθεί.
Στήθος μικρό στη θέση του,το γέμιζε το χέρι μου.
Δεν χρειάζεται να περιγράψω τα της πράξης,gfe είναι.Πίπα αρκετά καλή.Τελείωσα στο μουτράκι της χωρίς να τρέξει σαν αλαφιασμένη να πλυθεί Γλώσσα Στο μισάωρο με 90 πέρασα καλά με συμμετοχή από μέρους της αρκετά καλή.Νομίζω πως μαλακία μου που δεν έμεινα κι άλλο,είμαι όμως πεποισμένος ότι εάν πήγαινα αλλού με πολύ περισσότερα γιούρια δεν θα απεκόμιζα τίποτε περισσότερο.
Η μετριότητα είναι το άριστα για την πόλη μας δυστυχώς.Σαν γεροσαρδανάπαλος που είμαι ευχαριστήθηκα ένα ωραίο πιπίνι.Απο που είναι δεν αρώτηξα,στ'αρχιδια μου κιόλας.Είχε όρεξη για κουβεντούλα αλλά εγώ ήθελα απλά να γαμήσω.Την μπαλαμούτιασα με το που βγήκα από το μπανιο Γερο-μύστης εξ ού και ο τίτλος της κριτικής.
Συνεχίζουμε...
ΥΓ. Ρε γραφειάδες,μας πήξατε στα μιλφόνια,έλεος Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, gauguin, chris1955 και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2018
Εισαι μεγάλη κρυφοπληγη σειρά ...
Το χτύπησες παλι το μικρο γερομπισμπίκη..Γερο-μύστηςΠροσκύνημα
E
Excalibur
26 Απριλίου, 2018
εσυ που τα δινεις στο τσιπροκιο...και στις επενδυσεις του στην ελλαδα ΈρωταςΈρωτας...Ναι!Καπέλο...οκ thanks...απλα δεν πιστευω να πληρωνεσαι και εδω του 0,60 για να γραφεις...i4 or 15...i guesss Έρωτας
26 Απριλίου, 2018
εαν φωνάζετε εσείς που είστε σε Αθήνα Θεσ/νικη τι να πούμε εμείς που είμαστε επαρχία....
26 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν κατάλαβα γρί τι θες να πεις...Γερο-μύστης
26 Απριλίου, 2018
Ολοι γαματε ρε πουστηδες (με τη καλη εννοια το πουστηδες) εκτος απο μενα.Προσκύνημα
26 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6