Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 56139
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μία ακόμα επίσκεψη στο μαγαζί μιας και είχα περάσει αρκετά καλά την τελευταία φορά Έρωτας Πλέον με τα χαρτάκια που μοιράζουν στο γκάζι με 10 ευρώ έχεις 2 ποτά και έναν χορό δώρο. Πάρκινγκ θα βρείτε εύκολα σε κάποιο σημείο του Γκαζιού με κίνδυνο βέβαια να σας το βανδαλίσουν το όχημα Money Mouth.

Από το ρόστερ συγκράτησα τα εξής ονόματα:
1)Ντιάνα, ψηλή κοπέλα, γυμνασμένη, πάρα πολύ όμορφη και εξαιρετικά ευδιάθετη, θα έλεγα η πιο εντυπωσιακή παρουσία εκεί μέσα. Οι απλοί χοροί της είναι καλοί και σε αφήνουν ικανοποιημένο.
2)Γιάννα/Λιαννα(?!) Νταρντανοκοπέλα, πρόθυμη και αυτή για χαβαλέ με πλούσιο στήθος για τους λάτρεις του είδους. Στον χορό δεν τα βρήκαμε αλλά αυτά είναι θέμα χημείας.
3)Όλγα, ψηλή κοπέλα με λεπτό μοντελέ σώμα, αρκετά ζεστή και χαριτωμένη, πέρασα καλά μαζί της στους απλούς χορούς.
4)Τζενι/Τζεσι, μελαχρινή κοπέλα από ρωσία, πολύ γυμνασμένη, με υπέροχα μάτια και πάρα πάρα πολύ ευγενική. Γενικά όλες οι κοπέλες είναι ευγενέστατες και δεν συναντάς φαινόμενα που βλέπεις σε άλλα στριπ κλαμπ που άμα αρνηθείς χορό ή ποτό σε βρίζουν. Μεγάλο συν που πρέπει να προστεθεί στο μαγαζί.
5)Αναστασία, μελαχρινή μιλφ, με ωραίο κώλο και συμπαθητικό στήθος. Ευγενέστατη και ευδιάθετη.
Ήταν και 2-3 ακόμα κοπέλες που όμως δεν θυμάμαι τα ονόματά τους και ούτε μου έκαναν κάποιο κλικ για να πω την αλήθεια.

Οι απλοί χοροί είναι στα 5 ευρώ και τα πριβέ στα 50 και στα 100. Οι χοροί δυστυχώς γίνονται μπροστά στους πελάτες καθώς δεν υπάρχει χώρος για να δημιουργηθεί κάποιο ξεχωριστό μέρος αποκλειστικά για αυτούς. Πιστεύω επίσης ότι θα ήταν προς όφελος του μαγαζιού να προστεθεί κάποιο σοου, έστω τα πσκ που μαζεύει κόσμο, εκτός αν υπάρχει και δεν το έχω πετύχει εγώ.

Καλή συνέχεια!! Καπέλο
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Ακαμάτης, spyvar και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2018
Φιλε, το prive τι περιλαμβανει?
26 Απριλίου, 2018
Δεν έχω πάρει τις δύο φορές που το επισκέφτηκα, αλλά κάποιες μου είπαν ότι στα 100 κάνεις κανονικά σεξ και στα 50 σου τον παίζουν. Δεν μου φάνηκε να με κοροιδεύουν για να είμαι ειλικρινής.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2