Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτες τ'απόγευμα περασα από εδώ και γάμησα την αρχοντογυναικάρα Λίλιαν.
Δεν είναι πιτσιρίκα, είναι αρχοντομούνάρα έμπειρη. Ωραία και ευγενική. Τσέχα είναι με πολλά χρόνια στην Ελλάδα. Τρυφερή γυναίκα, αλλά και άγρια πουτσορουφήχτρα στο γαμήσι..Κατσικογάμης Ο χώρος καθαρός και πάνω απ το μέσο όρο της Φυλής.
Ξεκινήσαμε με τα σχετικά να σπάσει ο πάγος (πως σε λένε, τι κάνεις κλπ παπαριές) Χάδια πολλά τρυφερά και λίγα φιλάκια -κάποια με γλώσσα. Κατέβηκε στο PEODA & τα είδα ΌΛΑ!! ΤΣΙΜΠΟΥΚΆΡΑ σεμιναριακή... Λάγνες καφτές ματιές και ηχητικοί γλωτισμοί, σλουμσ..πλουφσ..σγλουαομ του "σαξοφώνου" θέριεψαν τον πέοντα..... Την Γλώσσα έγλειψα κι εγώ λίγο, με πολύ μουνοδάχτυλο χωρίς να το αποφεύγει. Πάνω μου κουνιόταν καλά και τον έτρωγε όλο. Έκατσε πολύ ώρα πάνω μου και με γαμούσε. Εγώ ασχολιόμουν με τις βυζάρες της. Μάλλον την έβρισκε, γιατί όταν την έβαλα στα 4 σα να χαλάστηκε. Ύστερα από πολέ πουτσιές -βαθιές και δυνατές- έχυσα κάθιδρος. Δε βιάστηκε να φύγει. Είπε πως με ξανα περιμένει. Σιγουρα θα την ξανατιμήσω.

Προς κ.διαχειριστή bourdela : Ακόμα δεν εμφανίσθηκε κριτική πού γραψα προχθές για Κλεοπάτρα, Λιοσίων73β

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 villy blond, ThE, sexaddict7 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
Ελευθερο σου εκανε ή με καποτουλα??
25 Απριλίου, 2018
Κ σε εμένα δεν εχει δημοσιοποιηθεί κριτική για την σονια απο αλκιβιαδου ,τώρα ειναι διδύμου..
μηπως έχεις αναφέρει κάποιο προσωπικό της στοιχείο..
οπως έκανα εγώ κατα λάθος που αργότερα κατάλαβα ..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2