Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156302
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα!Οπως λεει και ο τιτλος 2η φορα με την μοναδικη για μενα Εβελινα! Η κοπελα αξιζει και τιμαει τα λεφτα! Φτανοντας στο εν λογο studio μπηκα χωρις να ξερω ποια κοπελα δουλευει και βλεπω την εβελινα δεν το σκεφτηκα στιγμη και περασα αμεσως στο δωματιο αφου ηξερα οτι θα περνουσα καλα πληρωσα στην κυρια το παραβολο 50€ για ποιο χαλαρο και γυμνο και μετα απο λιγη αναμονη (5λεπτακια περιπου) ακουω στον διαδρομο της γοβες να ερχονται προς εμενα! ανοιγει η πορτα και ξεκιναει το ονειρο! Με βοηθισε να βγαλω τα υπολοιπα ρουχα μου και πεσαμε στο κρεβατι με λιγα χαδακια για να ξυπνησουμε και αρχισε μια μοναδικη πιπα για αρκετη ωρα χωρις δοντι και με λιγο χερι! Σταματαει την καταλληλη στιγμη περασμα σκουφου και συνεχιζει για λιγο ακομα. Αφου την σταματισα για να μην τελιωσω με ρωταει πως θελω της λεω ξαπλωσε (γιατι την 1η φορα μονο μια σταση προλαβα με την εβελινα απο πανω) της λεω τωρα θα οδηγισω εγω....το καταλαβε και μου λεει οκ! Ξαπλωνει ανοιγει τα υπεροχα ποδια της και .....δινω πονο....καταθεση μεσα της μετα απο λιγο! Παλι ομως με τοση καλη διαθεση και δεν προλαβα αλλη σταση! Μου αρκει ομως γιατι περασα καλα! Η Εβελινα για μενα ειναι πλεον standar! Μπραβο κοπελα μου το εχεις και οσο εισαι εδω με καλη διαθεση θα ημαστε και εμεις εδω! Παιδια αν φερθειτε καλα ετσι ακριβως θα σας φερθουνε και η κοπελες! ΝΟΜΟΣ! Η Εβελινα για μενα ειναι οδηγος! Το συστημα δεν με αφηνει να βαλω παραπανω αλλιως σε ολα 10 θα εβαζα! Ρε παιδια μηπως ΈρωταςΈρωταςΈρωτας ;;;; Μπα....καλη συνεχεια σε ολους!.!.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
nikos neapolitis38
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
49
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 savvass, ilarionas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
Και για μένα είναι στανταράκι η εβελίνα εδω και περίπου 3-4 χρόνια , αλλά αυτό που λες να φερθούμε καλά μπορεί να έχεις και δίκιο αλλά εν μέρει, γιατί ακόμα και η εβελίνα στις αρχές της αμα δεις έχει άσχημες κριτικές (εγω προσωπικά δεν την πέτυχα στις αρχές τις) και απο οτι λένε στην πορεία έγινε καλύτερη , οπότε όσο καλά και να φερθείς, κάποιες που δεν έχουν καλή συμπεριφορά δύσκολα θα περάσεις καλά.
27 Απριλίου, 2018
ειναι μια ρωσιδα,ουτε ξερει ΓΡΙ ελληνικαΧμμμ;
28 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την Εβελίνα λες ; είναι Ρουμάνα και ξέρει ελληνικά αρκετά καλά ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3