Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 30 10
Call-Girls 51401
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιλαμε για γυναικαρα!! Πολωνεζα 36 χρονων οπως ειπε. Καλα τι να λεμε τωρα; Η τυπισσα εχει κορμαμρα! Πανεμορφη στο προσωπο με γλυκα χειλη δεν χορταινα να την φυλαω μαλακα ροζ χειλακια ισως ενισχυμενα λιγο μια υποψια εχω δεν ειμαι σιγουρος. Ηρθε με dress code που ηθελα το οποιο ξεχασα να το ζητησω απο το πρακτορειο, λες και το μαντεψε. Σωματαρα λεια και αψεγαδιατη με γοβες να φοραει, μαλακος κωλος για τρελο χουφτωμα με λιγες ζαρες αλλα δε με χαλανε αυτα και πανεμορφο μουνακι. Τα βυζια ελαφρως ενισχυμενα με μικρη προσθηκη σιλικονης ηταν το μονο που με χαλασε, εχει κανει δηλαδη ανορθωση γιατι ειπε οτι ηταν πολυ πεσμενο. Στην κοιλια σημαδια γεννας αλλα ουτε που με νοιαζει αυτο. Λιγο περιεργη η συννενοηση με το γραφειο, ισως γιατι δεν ειμαι και συνηθισμενος σε αυτα, ζητησε το ονομα μου για να μπορεσει να ανεβει η κοπελα στο δωματιο, δεν ηθελα να το δωσω και συμφωνησαμε να την παραλαβω εγω απ την εισοδο. Βγηκα λιγο καρτα στον ρεσεψιονιστ αλλα ας οψεται. Χασιμο πολυτιμου χρονου στο μπανιο πριν και μετα αλλα πολυ καλος ο αγωνας. Τελεια επικοινωνια στα αγγλικα, δοκιμασα και πρωτη φορα στασεις που δεν ειχα κανει οπως και reverse cow girl σε πρωκτικο που δυσκολα ξερουν καποιες να κανουν, κρατουσε σωστα το βαρος της και ιππευε μεχρι που σηκωσα και τα ποδια της για να σφυροκοπησω εγω απο κατω. Βογγητα ψιλοfake ηταν και λιγο δυναντα αλλα πεντακαθαρος κωλος χωρις μερεντες. Ειναι πραγματικη επαγγελματιας που ξερει να κανει την δουλεια της. Ισως την ξαναπροτιμουσα αν δεν ειχα αλλη επιλογη. Οσο για το υψος που την χαρακτιριζει κοντη ο πιο κατω συναγωνιστης δεν θα συμφωνησω, η κοπελα ειναι νορμαλ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 22, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.966
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Iso14, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού