Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Χριστινα ειναι μια ομορφη κοπελα αρκετα εμφανισιμη που δεν το περιμενα. Εμφανιστηκε στο ξενοδοχειο και εμεινα με το στομα ανοιχτο. Γλυκο προσωπο 33 χρονων μου ειπε μια κουκλα για την ηλικια της και οχι μιλφ. Επικοινωνιακη και πολυ γλυκια, χαμογελαστη και πραα. Ετοιμαστηκε με μπανακι και ηρθε. Τρελαθηκα μολις ειδα τις βυζαρες της! Φυσικοτατες 4αρια που κρεμονται λιγο αλλα οχι ασχημα πραγμα που δεν με χαλασε, μαλακα στις ακρες τους και σκληρα στη βαση τους, οι ρωγες τεραστιες και πετρα που τις ρουφηξα δεοντος! Λεπτο σωματακι για τα γουστα μου προτιμω πιο γεματουλες αλλα καλο και μιρκο κωλαρακι το οποιο τιμησα και τον εξεφανιζε ολο μεσα. Τιποτα δεν αρνηθηκε εκανε οτι της ζητουσα αν και το προχωρημενο της ωρας που βρεθηκαμε με ειχε σε Low energy. Γλωσσοφιλα στο φουλ και βρωμολογα με μια αισθηση προσποιησης αλλα μικρο το κακο. Γενικα μια τιμια εργατρια του σεξ σε πολυ καλη οικονομικη τιμη. Κερδισε το σεβασμο μου και της βγαζω το καπελο. Το μονο που με χαλασε ηταν το κανε μπανιο πριν και μετα που χαθηκε χρονος. Θα την ξανασυναντουσα σιγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.930
Πόντοι:
5.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maebius69, ulyssesu, nteminio_nik και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού