Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά το τέλος της δουλειάς, είχα 3-4 ώρες να περιμένω τον bro μου να τελειώσει και αυτός για να πάμε σπίτι. Έτσι αποφάσησα να κάνω for fun τσάρκαΝαι!, χωρίς να έχω διάθεση για κατάθεση. Πήγα σε διάφορα σπίτια, στην φυλής και διδύμου, γνώριμες φάτσες αλλά καμία δεν μου έκανε κλικ. Έτσι είπα να πάω και πιο μακριά, μιας και είχα ακόμα χρόνο μέχρι που έφτασα στο εν λόγω σπίτι. Όταν μπήκα έβγαινε η κοπέλα από δωμάτιο και έπαθα την πλάκα. Ξανθό κοντοπούτανο περί τα 30, με piercing στο κάτω δεξί χείλος, βυζάρες 3+ καμαρωτέςΝαι!Ναι!Ναι! (τώρα που τις σκέφτομαι με το ζόρι γράφω), και σώμα σε πολύ καλή κατάσταση. Με λιγά λόγια μία όμορφη πουτάνα να κάνεις την δουλειά σου. Με χαιρέτησε ευδιάθετη και πήγε μέσα στο κουζινάκι για να βγει η τσα2 να πει το πρόγραμμαΘυμός
- Αγόρι μου η κοπέλα κάνει τα πάντα..., τσιπουκάκι μουνάκι πισωκωλητο, ισπανικό, θα περάσεις τέλεια.
Λέω όνειρο ζω, μια τέτοια μουνάρα με φουλ προγραμμα.
- ΟΚ, και πρωκτικό κάνει σωστάΧμμμ;
-Τι; ποιο πρωκτικό δεν ακούς;
-Αφού είπες φουλΘυμός
-Ότι σου είπα πριν και όλα με καπόταΚεφάλι σε τοίχο!
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ Γαμήσου ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΘυμός... θα της έλεγα, αν δεν ήθελα να περάσω με την κοπέλαMoney Mouth
-Καλά πάω μία βόλταΚαπέλο (να ηρεμήσω από τις μαλακιες σουΘυμός)
-Άντε γεια
Βγαίνω έξω να δω άλλες κοπέλες όπου (για τα γούστα μου πάντα) καμία δεν την πλησίαζε και ξαναγυρνάω πίσω. Με βλέπει και μου λέει αν θα μπω, τις λέω ναι αλλά να περάσει σε 5 λεπτά να πλυθώ , γιατί είμαι από δουλειά.
Έτσι και έγινε, μετά από 5 μπαίνει η κοπέλα με την καπότα και το τζελ. Χαιρετιώμαστε και πάει να βγάλει αμέσως την καπόταΘυμός ΑΛΛΟΥ ΑΥΤΑΘυμός
- Αμέσως καπόταΧμμμ;
- Ε ναι μωρό μου
- Δεν έχει προκάτ Λύπη, είμαι από δουλειά και δεν μπορώ να λειτουργήσω αμέσωςΝτροπή.
-ΟΚ
Με ξαπλώνει και αρχίζει να παίζει με το στήθος μου με το ένα χέρι και με το άλλο τον πέος μου. Εγώ χούφτωνα τα βυζιά της και γενικά παντού χωρίς παράπονο από αυτήν. Νιμού δεν πείραξα, γιατί είμουν σίγουρος ότι θα μου την πει (Μπορεί και να μην έκανε και τίποτα, ποτέ δεν θα μάθω).
Καύλωσα τελείως και έβαλε καπότα, όπου έκανε μία πολύ καλή πίπα, όπου έριχνε μόνη της πουτσοσκάμπιλα στο στόμα της κοιτώντας με καυλωτικά Ναι!, έγλυφε κορμό και τον ξαναέβαζε μέσα. Εμένα μου άρεσε παρόλο που δεν έκανε βαθύ λαρύγγι, και δεν έγλυφε αρχίδια, ΑΛΛΆ δεν την κατηγορώ για το δεύτερο γιατί ήμουν μέρες αξύριστος και από δουλειά. Έκανε προκάτ για 3-4 λεπτά, πολύ καλά για απλό πρόγραμμα πάντα. Όταν τελείωσε μου είπε κολακευτικά σχόλια για τον "φίλο" μου, της είπα ότι ταιριάζουν με τα βυζιά της και γέλασε, δείγμα ότι παίρνει από αστείαΚαπέλο.
Πρώτη στάση cowgirl, με την κοπέλα αφού έβαλε τζελ να μην την βάζει όλη μέσα αμέσως και πήγαινε σιγά πιέζωντάς με προς τα κάτω με το ένα χέρι και παίζοντας με την ρώγα μου με το άλλοMoney MouthΝαι! με εμένα να μην πιστονιάζω παρά μόνο να χουφτώνω παντού. Κάποια στιγμή την πιάνω από τα πλευρά πάει πιο γρήγορα αλλά έλεγε ότι είναι χοντρή και θέλει πιο σιγάΜαλακία. Πάντως είναι πολύ καυλωτικό να κάνεις να βαριαναστενάζει μια μουνάρα σαν αυτήν.
Επόμενη στάση ιεραποστολικό όπου είδα ότι έχει τριχωτό νιμού. Αρχίσαμε με αργούς ρυθμούς με εμένα να δίνω φιλιά από στήθος μέχρι μάγουλο και αυτή απλά να χαιδεύει το στήθος και τα μαλιά μου. Στην συνέχεια έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου για να δώσω πόνο, αλλά μου έλεγε ότι δεν μπορεί και μου ζήτησε συγνώμη και να πάμε πιο αργά.
Μετά μου είπε να πάμε στα 4, αλλά με το που στήθηκε είπε χαμογελώντας ότι έκανε μαλακία γιατί θα την σκίσωΜαλακία. Και εκεί αφού ξαναέβαλε τζελ πήγα σιγά στην αρχή με την κοπέλα να λέει συνέχεια "γαμώτο" και να βογγάει και με εμένα να μην δίνω ούτε το 70% σε πιστόνιασμα , αλλά με στύση 200%Ναι!. Επίσης να πω ότι το στήσιμό της στα 4 είναι πορνοσταρικό, με σπάσιμο και με κωλαράκι για πολλά χαστούκιαΝαι! που τις έδωσαΝαι!. Κώλος αδούλετοςΛύπη
Ξαναγυρίσαμε σε cowgirl, γιατί πόναγε πολύ και πήγαινα πιο γρήγορα, αλλά ως ένα σημείο γιαί με κλείδωνε με τα πόδια της. Βασικά στα αρχίδια μου , πιο πολύ ώρα με το μωρόΧαμόγελο και μισή ώρα να μπορούσα σε αυτό τον ρυθμό θα το έκανα (με 20 γιούρο πάντα). Εκει η τσα2 φώναξε την κοπέλαΘυμός, με αυτήν να λέει "κάτσε να τελειώσει το παληκάρι" Καπέλο. Κοπάναγα αλλά επειδή δεν άφηνε πλήρης διείσδυση, με το κλείδωμα δεν υπήρχε η απαραίτητη τριβή για να χύσωΚεφάλι σε τοίχο!
-Μωρό γύρνα ξανά στα 4
-Ναι αλλά πρέπει να τελειώνω
-Τι να κάνω εγώ που θες σιγά;
Χωρίς να πει κάτι γυρνάει δείχνοντας ότι ήξερε ότι αυτή ήταν ο λόγος που δεν είχα τελειώσει. Αρχίζω να γαμάω γρήγορα με αυτήν να πιάνει με το αριστερό της χέρι το αριστερό μου μπούτι και να φωνάζει.
-Πάρε το χέρι σου.
-Έλα μωρό μου.
-Πάρε το χερ... της το βγάζω με βία και αρχίζω να χύνω μεγάλη ποσότητα στην μουνάρα της, πάει να βγει και την καβαλάω για να στραγγίξω τελείωςΚαπέλο. Αφού ξεφόρτωσα, σηκώθηκα όπως και αυτή ανακουφισμένη.
πήγαμε και οι δύο στο νεροχύτη για να πλυθούμε.
- Ρε συ, αν τον έπερνες όλο από την αρχή θα με τελείωνες, με τέτοια κορμάρα.
- αχαχαχαχαχαχ, αλλά πόναγα μωρό μου.
- Και συ υπερβάλλεις, δεν είναι τόσο μεγάλη... Με κοιτάει 5 δεύτερα σοβαρά και παγωμένα χωρίς να πει κάτιMoney Mouth
- Για μένα είναι και χοντρη και μεγάλη αχαχαχαχ
- Άρα να μην σου ξαναέρθωΧμμμ;
- Μωρό μου ότι είδες.
- Κοίτα εμένα μου αρέσεις.
- Ναι, αλλά σιγά σιγά αχαχαχαχχα
- Ναι, αλλά να μην γκαρίζει η τσα2
- αχαχαχαχαχ, γεια σου μωρό μου.
- Άντε γεια σου.
Με λίγα λόγια, μια μουνάρα που κάνει καλή πίπα , προκάτ έκανε με προτροπή μου διαφορετικά αρχίδια και δεν αντέχει το σκληρό γαμήσι. Από ότι κατάλαβα στηρίζεται στο ότι ο άλλος θα τελειώσει γρήγορα μόνο από την παρουσία της.
Η ΤΣΑ2 θέλει ξύλοΘυμός
Καλά γαμήσιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
χορταστικη κριτικη ΜυστηΝαι!Ναι!
γαμιεται η τσατσαΘυμόςΘυμόςΘυμός
25 Απριλίου, 2018
Ξέχασα να πω ότι αφού έκανε πιπα μετά έκανε ισπανικό και μετά cowgirl Καπέλο
25 Απριλίου, 2018
Για τον πούτσο μου φάνηκε η κατάθεση. Εγώ δε θα ξανάπαιρνα.
25 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα, αν ήμουν ξεκουραστος, καθαρός και δεν μου έκανε προκατ ναι θα ήταν.
Αφού δεν ήμουν εγώ όπως οφειλα και η άλλη έκανε προκατ και έμεινε παραπάνω αναγνωριζοντας ότι αυτή φταίει που δεν τελειωνα νωρίτερα ήταν απλά μία καλή κατάθεση.
Πάντως αν ήταν πιο κεντρικά αυτή η κοπέλα θα είχε πολύ πελατεία, παρά το απλό πρόγραμμα λόγω ομορφιάς και προσοντων.
Επίσης μου κάνει εντύπωση που έχει να γραφτεί κριτική πάνω από χρόνο.
Αν πας καυλωμένος είναι ότι πρέπει.
Αν πας κουρασμένος και δεν πιέσεις με τρόπο για προκατ θα πάρεις τα 3 μου Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4