Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 3 10
Call-Girls 5509
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας και οι φωτογραφίες της κοπελιάς φαινόντουσαν αληθινές και amateur φάση, πήγα μια βόλτα απο κοντά να δω τι γίνεται..
Σε σχέση με αυτό που βλέπεις στις φώτο, πρέπει να την παρατηρήσεις με προσοχή απο κοντά για να πεις πως πράγματι είναι αυτή και δεν τις έχει δανειστεί τις φώτο.
Όμως για να μην κατηγορούμε γραφεία ή οποιονδήποτε άλλο, αυτό συμβαίνει και με την πιο "απλή" επεξεργασία που κάνει η κάθε insta-γκόμενα ,wannabe βυζιτομοντέλο κτλ..
Βάφονται, βρίσκουν τις σωστές γωνίες που κάνουν το κορμί και τη φάτσα να φαίνονται 2 κλάσεις πάνω από την πραγματικότητα και πάει λέγοντας.

Back to reality λοιπόν! Σώμα αδυνατό ,βυζί Α αλλά με ρώγα που γίνεται κάγκελο και σφριγηλό normal κωλαράκι.(ούτε flat αλλά ούτε και η κωλάρα της Λαζοπούλου στα νιάτα της)
Επικοινωνία στα Αγγλικά με ικανότητα να συνεννοηθείς στα βασικά, οπότε έφτανε αυτό και δεν μελέτησα την γνώση σε ορολογία ναυπηγικής.
Καλή στο κλαρίνο -αν και κουράζεται εύκολα εκεί- ,δε βάζει χέρι και φαίνεται πως έχει εμπειρία, και δεκτική σε ό,τι ζήτησα. Έχει αντοχές, συμμετέχει με βογγητά, και στο cowgirl παίρνει πρωτοβουλίες εφόσον καυλώσει!
Παραπονιόταν πως δεν της αρέσει η Αθήνα και πως της λείπει η πόλη της(Κισινάου).. Όποιος αγαπούλης θέλει να της δείξει τα αξιοθέατα να ξεστραβωθεί το κορίτσι,
θα το εκτιμήσει.
Εμένα προσωπικά μου θύμισε μια πρωην μου(η οποία ήταν μεγάλο εργαλείο στο κρεβάτι) από κοντά και δε χρειάστηκε να κάνει πολλά για να της γαμήσω τα άστρα!
Γενικά. η γνώμη μου είναι πως όποιος ψήνεται από τις φώτο -αφού αφαιρέσει περίπου ένα 30% απ' ότι βλέπει- και του αρέσουν τα αδύνατα κορμιά γύρω στο 1,70 με καυλορώγα ,
δε θα περάσει άσχημα!

Καλά βόλια σε όλους και κάτι τελευταίο.Ας μην ξεχνάμε πως όσοι περισσότεροι ενημερώνουν , γλυτώνουν χρήματα,χρόνο,κόπο και πολλά άλλα από όλους του υπόλοιπους..Αλλά
εκτός από αυτά, μόνο μέσω σωστής πληροφόρησης διαλέγουμε σωστά(ευελπιστούμε να μην παίζουν πολλοί σαβουρογάμηδες μεταξύ μαςΓλώσσαΓλώσσαΚουλ) και βελτιώνεται η αγορά,η ποιότητα και τελικά ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥΝΙΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
645
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, sakaros7, Andrew256 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
Πόσο κόστισε η ώρα;
Γράφετε ρε παιδιά και καμιά τιμη!
27 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο βιασύνη δεν το έβαλα φίλτατε, 140 ευρώ.
Βέβαια, με ένα κλικ στο link πάνω από την κριτική σε στέλνει στο site του πρακτορείου και σε ενημερώνει..Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2