Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οταν ανέβηκαν οι φώτος της Κορίνας δε μπορούσα να ησυχάσω, μέσα μου ήξερα οτι θέλω να τη σπάσω στο πούτσο κ οτι ήταν θέμα λίγου χρόνου να τη κλείσω..
Ηρθε ακριβώς στην ώρα της, μπήκε για μπανάκι, ήρθε ξάπλωσε δίπλα μου κ την άρχισα στα χαδάκια, ωραίο κορμί, αδύνατη, με τρελό κωλαράκι.
Ξεκινάμε χαμούραμε όπου με εξέπλησε θετικά γιατι στην αρχή δε της το χα οτι θα μπεί έτσι καυλιάρικα. Πολυ βαθιά γλωσσόφιλα λες κ ήταν με το γκόμενο που καραγούσταρε, με έγλυφε κ στο λαιμό κ στα αφτιά, ένιωθα τη λύσσα της οπου με παρέσειρε κ εμένα, τη γυρνάω ανάσκελα κ αρχίζα να τη γλύφω σε ολο το σώμα πάνω κάτω σαν λιγούρης, ξανάπέσαν βαθιά γλωσσόφιλα οπου έμενε ώρα να με φιλάει κ να δίνει κ τη ψυχή της η μικρή, ένιωθα οτι το απολάμβανε ή απλά ειναι πολύ καλή ηθοποιός, καμία σημασιά καθότι η καύλα μου χτύπησε κόκκινο.. ξαπλώνω κ αμέσως μου τον άρπαξε κ ξεκίνησε μια εργατική πίπα ασκώντας πολύ σωστή πίεση κ κάνωντας κ κάτι ωραία κολπάκια αλλάζωντας τις γωνίες μέσα στο στόμα της, αρκετά φτυσίματα τα οποια τα ρούφαγε κ ξαναέφτυνε.. κάθισα να απολαύσω το στοματικό της, σκέφτηκα γιατι να βιαστώ να τη γαμίσω αφού καλά το κάνει.. συνέχισε να εργάζετε στο ίδιο τέμπο, σταμάτησε 2-3 φορές να πάρει ανάσα.. τη ρώτησα αν κουράστηκε κ μου απαντησε οχι κ τον ξαναέβαζε στο στόμα της.. απλά έγειρα λίγο κ συνέχισα να το απολαμβάνω.. προς όφελος μου προσπαθούσε να με κάνει να χύσω στη πίπα αλλά για να το καταφέρει κάποια σε μένα αυτο πρέπει να ναι μεγάλη αρπάχτρα χαχα.. σκέφτηκα πάει το μισο ραντεβού το έφαγα σε τσιμπούκι, σηκώνομαι αρχίζω να τη φιλάω, δε παίζει τελικά κατάλαβα οτι γούσταρει πολύ να φυλιέται.. φοράω προφυλακτικό και ξεκινάμε σεξ οπου η αισθηση της διείσδυσης ήταν πάρα πολύ καλή, αρκετά στενή η μικρή οπου κάθισα να το απολαύσω με αργές κινήσεις για να μή χύσω γρήγορα.. τη βάζω σε μια στάση ξαπλωμένη πλάγια στήνοντας μου το κωλί της και γω απο πάνω της.. ξεκινάω σεξ πάλι αργά κ σιγά σιγά ανέβασα οπου η μικρή έδειχνε να αποζητά σφυροκόπημα παιρνωντας καυλωτικές εκφράσεις.. δυστυχώς δε μπόρεσα να τη σφυροκοπήσω για ώρα αφού μου ρθε να χύσω, έβγαλα προφυλακτικό κ τα πέταξα στο κωλομέρι της ενώ αυτή χαμογελούσε πονηρά.. κοιτάω ρολοι 45 λεπτά της ώρας κάναμε ενα καλό σεξακι με το τσαχπίνικο μωρό τη Κορίνα... τα ατού της ειναι η πίπα της, τα γεμάτα γλωσσοφιλα της, το ωραίο κωλί της που οπου υπο γωνίες ειναι τρέλα να το βλέπεις να το γαμάς, κ οτι ειναι αρκετά στενή, μέχρι τώρα δηλ.. Επόμενος στόχος η άλλη η καινούργια.. καύλες πολλές παρα πολλές, λεφτά όμως λιγότερα απ τις καύλες μας, τυχερός οποιος το ισοσκελίζει αυτό .. lol Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, HanSolo, koukoskoukou και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
Καύλωσα κι εγώ διαβάζοντας το πήδημα της Κορίνας.Χαμόγελο
25 Απριλίου, 2018
Έπρεπε να το τιμήσεις το κωλαράκι σειρά..
25 Απριλίου, 2018
Είσαι ωραίος! Επιβαλλόταν μια κριτική για να επιβεβαιωθεί πως είναι τόσο καυλιάρα όσο φαινόταν..! Πάντα τέτοια σου εύχομαι! Καπέλο
28 Απριλίου, 2018
Βάλε και καμμιά τελεία στην κριτική, καλά από παραγράφους σκίζεις Γλώσσα
Δεν έχεις δει τις δικές μου που εφαρμόζω κατά το δυνατόν Γερο-μύστης το συντακτικό; Μεγάλο χαμόγελο
Πάντως καλά είναι τα 130 που έδωσες για 45 μίνετς, εγώ έσκασα 90 για 12λεπτο (για να πάρω και κάποια έξτρα που είναι ακριβούτσικα λόγω μονοπωλίου) τέσπα, τζόγος τιμή & άρεια ντούντα Κουλ
N
Ntountaras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4