Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παιζει να μην εχω πηδηξει πιο στενο μουνι ποτε. κι αρχιζω ετσι γιατι ειλικρινα μου εκανε εντυπωση ρε παιχτες.
εχοντας φαει λοιπον οχι ενα,οχι δυο,αλλα τρια ακυρα στη σειρα απο στανταρακια μου ανεξαρτητες που παιζω μπαλλα καιρο τωρα,ειπα να ξαναδοκιμασω με γκλαμουρα,φοβουμενος πιο πολυ το φοτοσοπ και λιγοτερο το οτι δεν υπηρχαν πληροφοριες για το κοριτσι,ουτε κριτικες.



Αnnie λοιπον.


σε γενικες γραμμες οτι βλεπετε στις φωτο με λιγοτερο φοτοσοπ αυτη τη φορα. ειναι πιο γλυκια πιστευω απο κοντα εμφανισιακα και με λιγοτερο μακιγιαζ.
κανονικου αναστηματος κοριτσι,ξανθια,ισιο μαλλι,21 ετων δηλωσε,σπουδαστρια τουριστικων,με petit σωματοτυπο,μικρο βυζακι να χωραει στη χουφτα,με ευερεθιστες ρωγες,επιπεδη κοιλια,κι ενα κωλαρακι ποιημα,ολοστρογγυλο και στη θεση που πρεπει να ειναι για κοριτσια της ηλικιας της.
ακριβως ο σωματοτυπος που προτιμω δηλαδη με λιγα λογια.(πα'ι'δακια του γαλακτος).


υποδοχη στο αθλιο δωματιο που κανει τα ινκολ ραντεβου το γραφειο μονο με τα εσωρουχα,φορωντας γοβες κι ενα χαμογελο. φορουσε ενα σκουρο πρασινο σετακι δηλαδη που αποκαλυπτε το αγαλματενιο κορμι της αφου εχει κορμι λαμπαδα που λεμε. μοντελε.
στην επικοινωνια δεν το χει πολυ πολυ αφου δεν μιλουσε Αγγλικα,ουτε εγω Ρωσικα κι ετσι περιοριστηκαμε στα απολυτως απαραιτητα και στο google translate.



μετα λοιπον τις γνωριμιες κτλ μπαινω παλι για ενα φρεσκαρισμα κι αρχιζει ο αγωνας.

αναγνωριστικα φιλια στην αρχη που γρηγορα εγιναν βαθυτερα και πιο εντονα.ταυτοχρονα χαιδευα το πιπινακι παντου ετσι μια σταλια που ηταν και γρηγορα κατεληξα χαμηλα να το γλυφω.μοσχομυριστο μουνακι που χαιροσουν το γλυψιμο με τις ωρες.
η μικρη το χαιροταν ιδιαιτερα οπως κι εγω αλλωστε και ηταν πολυ δεκτικη και σε δαχτυλο.αμεσως μουσκεψε κι αρχισε να ψιλοβγαζει φωνουλες. ειπα και στην αρχη οτι ηταν στενη. σε δευτερο δαχτυλο που εβαλα αρχισα να το υποψιαζομαι και να σκεφτομαι οτι πετυχα διανα.
σε λιγο αποπειραθηκα σιγα σιγα να βαλω και πισω. ετσι που ειχε καβλωσει το πιπινι το δεχτηκε αδιαμαρτυρητα,αλλα δεν την πιεσα κι εγω πολυ εκει.ετσι ειχα σε λιγο ταυτοχρονα ενα δαχτυλο μπροστα κι ενα πισω και συγχρονως την γλυφομουνιαζα.
ειχα φτασει κι εγω σε φουλ καβλα.
το πιπινι ετσι οπως την ειχα και την πηδαγα μπρος πισω με τα δαχτυλα σηκωθηκε στα τεσσερα και αγκομαχουσε ενω ηταν μουσκεμα καργα.
τη βλεπω κι εγω ετσι στα τεσσερα και παθαινω κοκομπλοκο βλεποντας τον θεσπεσιο κωλο της.
φοραω κρανος και μπαινω μεσα της ετσι οπως καθοταν. τι στενο μουνι ηταν αυτο ρε παιχτες? το λεω και θα το ξαναλεω.
αρχισα το σφυροκοπημα και σε πεντε λεπτα ειχα χυσει κιολας μεσα της. τι κωλος ηταν αυτος.


αποσυρθηκαμε εναλλαξ για τα δεοντα και μετα απο λιγο "κουβεντα" με το google ετοιμαστηκαμε για το δευτερο ημιχρονο.


αρχη λοιπον απο τη μικρη τωρα με φιλια παντου σε ολο μου το κορμι και φτανοντας χαμηλα τον πηρε στο στομα.
αματουρικο τσιμπουκι ομως. το κοριτσι προσπαθουσε,της εδειχνα κι εγω λιγο πως το θελω,το πηρε κι ολο μεσα στο στομα της,αλλα η ελλειψη εμπειριας στο τσιμπουκι ηταν εμφανης. παραδοξως εγλυφε πολυ καλα στα αρχιδια,ισως της αρεσε κι εκεινης πιο πολυ,δεν ξερω.
τη γυρισα σε σταση 69 και την περιποιηθηκα κι εγω κι αλλο γλυφοντας τη και μολις ημουν ετοιμος ξαναφορω κρανος.
την ανεβασα πρωτα σε σταση cowgirl σκυμμενη πανω μου και την επαιρνα ετσι σε αργο τεμπο ανταλλασσοντας και γλωσσοφιλα.
μετα τη γυριζω σε αναποδο cow και αρχισαμε πιο εντονα τωρα.
τι εντονα? το κοριτσι λυσσαξε να ανεβοκατεβαινει πανω στο καβλι μου κι εγω να της χουφτωνω τον κωλο.
σηκωνομαι μετα και τη στηνω στα τεσσερα. αυτη πανω στο κρεββατι κι εγω ορθιος απο πισω. την κοπανησα για ωρα ετσι και το τελος με βρηκε παλι μεσα της αφου δεν ηθελα να βγω και να τελειωσω αλλου ετσι στενο που ηταν το μουνι της.

ληξη της συνεδριας λοιπον η οποια ηταν απολυτα επιτυχης.



κλεινοντας δεν εχω να πω πολλα. το κοριτσι ηταν πολυ καλο,συμμετειχε αρκετα καλα στο σεξ,λιγο απειρη στο τσιμπουκι ηταν αλλα σε αποζημιωνει αλλου. μακαρι να ηταν ολες οι κοπελλες ετσι.
αυτη τη φορα οι φωτο του γραφειου ηταν ανεκτα φτιαγμενες και χωρις υπερβολες,αλλα κατι πρεπει να κανει το γραφειο με το ξενοδοχειο που κανουν ινκολ ραντεβου τα κοριτσια. απλα ειναι αθλιο.η συνεννοηση με το viber αψογη κατα τα αλλα και δεν εχω να πω κατι αλλο.


να περνατε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.912
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The_Drill, xlm, Marcus77 και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
@petergsp
Μπράβο φίλε!Ναι!Ναι!
Μακάρι νά είχαν οι περισσότερες στενό αιδοίο. Ολοκληρώνεις όντως πολύ γρήγορα. Τό έχω βιώσει.
26 Απριλίου, 2018
Πρεπει να το περάσει ενα χερι ο mimis69.......
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2