Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδω και καιρο ειχα βαλει στο στοχαστρο την κορασιδα Ναταλι και ετσι ειπα να της κανω μια επισκεψη να γνωριστουμε καλυτερα.
Ημουν περιεργος να την δω με τα πολιτικα της για αυτο πηγα και την εστησα σα τον δρακο των αμπελοκηπων στο Ιας 10 σε ενα παρτερι
με κατι πουρναρια μεσα και περιμενα να κανει την εμφανιση της. Η ωρα ηταν 22:40 οταν απο την οδο Αγησιλαου εκανε την εμφανιση της
η Ναταλι μονη της χωρις την συνοδεια πιρφορου, φορουσε μια στενη αθλητικη φορμα οπου διαγραφοταν το τσουπωτο κωλι της, αθλητικα
παπουτσια ασπρη φανελα και ενα πουκαμισακι ανοιχτο ... Ωραιο γκομενακι κυκλοφορησιμο.
Η Ναταλι ειναι Μολδαβα 22 ετων,το μαλλι της ειναι μεχρι τους ωμους και χρωματος καστανο. Πριν λιγο το καιρο το ειχε ξανθο οπου την εβρισκα πιο σεξι με αυτο το χρωμα. Το βυζι της ειναι 2αρι ελαφρα πεσμενο με ομορφες ρωγες. Το μουτρακι της ομορφο.
Μπηκα στον οικο 23:00 οπου η κορασιδα οτι εβγαινε απο δωματιο.. καποιος πιρφορος την περιμενε πριν απο εμενα μεσα στον οικο και
μου την ξεπαρθενιασε... Ο τσατσος δεν την ειχε δει που βγηκε απο το δωματιο και ετσι η Ναταλι μου ειπε μονη της το προγραμμα της
οπου ηταν απλο.
Τι απλο της λεω, θελω να σε γαμησω απο κωλο κουκλα μου.
Οχι, οχι απαντησε η κορασιδα αλλη μερα κωλο σημερα δε μπορω.
Επιασα τζοκερ λεω απο μεσα μου, ηρθα την ημερα που ειπε να μη δωσει κωλο οταν ολες τις αλλες εδινε.
Σε λιγο εκανε την εμφανιση του και τσατσος οπου μου επιβεβαιωσε τα οσα ειπε η κορασιδα για απλο προγραμμα, και κωλο αλλη φορα.
Μαλλον της το εσκισαν το κωλοσουφριδι οι συναγωνιστες και ειπε να ξεκουρασει την τρυπα της.
Εδωσα το 10ρικο και περιμενα στο κρεβατι απιστευτα καυλωμενος, η Ναταλι μπηκε μεσα και της επεσα στα ορθια αγκαλιαζοντας της
χουφτωνοντας τα κωλομερια της και ρουφωντας τις ρωγες της, η κορασιδα εκανε καποιες κινησεις να μου ξεφυγει και απεφευγε τα φιλια στο λαιμο και το μαγουλο.Την πεταξα στο κρεβατι και της εβγαλα το στρινγκ.
Προσπαθησα να την πεισω για 69 αλλα δεν δεχοταν με τιποτα.
Μου εβαλε καποτα και μου εκανε μια οντως καλη πιπα
σφιχτη με ντιπ θροτ,αλλη μια και κορασιδα που κανει καλη πιπα και την χαραμιζει λογω καποτας !!
Η πιπα της καλης διαρκειας της ειπα να μου κανει λιγο ακομα οταν πηγε να σταματησει και ετσι συνεχισε να με πιπωνει.
Στησιμο της κορασιδας στα τεσσερα οπου της τον εχωσα στο μουνι με φορα με την Ναταλι να τιναζεται.. την επιασα απο την λεκανη και αρχισα με το καλημερα να την γαμω δυνατα με τα κωλομερια της να παλλονται και να κανουν παφ πουφ.
Η Ναταλι βογγουσε δυνατα και ειχε πιασει το χερι μου απο τον καρπο και κοιτουσε πισω με καυλωτικες ματιες.
Συνεχισα να την γαμω δυνατα για 3-4 λεπτα με την κορασιδα να αναστεναζει δυνατα.
Στα πολυ θετικα οτι η Ναταλι παρα το δυνατο σφυροκοπημα δεν εκλεψε καθολου στηθηκε καλα και τον ετρωγε ολο μεσα μεχρι τη μητρα.
Γυρισμα της δεσποινιδος σε κανονικη σταση οπου επιασα τα μπουτια της και την γαμουσα δυνατα και σε αυτη τη σταση.
Τα βογγητα εδιναν και επαιρναν ξανα ενω αυτη τη φορα ειχα και την καυτη ανασα της να πεφτει στο προσωπο μου.
Πολυ καυλωτικο το μωρο με τα βογγητα του,μου εκανε το παπαρι σιδερο.
Την εχυσα πολυ βαθια μεσα στο μουνι με την κορασιδα να βιαζεται λιγο να με διωξει απο πανω της για να δει την καποτα αν εσπασε λογω εντασης.
Την κρατησα ομως και της λεω περιμενε με εντονο υφος οποτε η κορασιδα παραδοθηκε και με περιμενε να αδειασω και την τελευταια
σταγονα σπερματος απο τα αρχιδια μου μεσα στην καποτα. Ετσι και αλλιως οτι ηταν να γινει ειχε γινει.
Οταν βγηκα απο το μουνι της επεξεργαστηκε την καποτα για διαρροες και
αφου βεβαιωθηκε οτι ολα ηταν καλα μου αρχισε τις γλυκες.. να ξαναρθεις θα σου δωσω και κωλο την αλλη φορα κλπ κλπ.


Συμπερασματικα η Ναταλι ειναι μια νοστιμη κορασιδα με τσουπωτο κωλαρι, αντεχει πολυ δυνατο γαμησι και δεν κλεβει καθολου.
Δεν εκανε 69 το οποιο βαζω στα αρνητικα, το μουνι της καθαρο δεν υπηρχαν δυσαρεστες οσμες.
Η συννενοηση ηταν λιγο δυσκολη μιας και δεν ξερει καλα ελληνικα.
Ο τσατσος δεν ενοχλησε και η κορασιδα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.
Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει με κωλογαμησι μονο αυτη τη φορα. Για ενα 10ρικο αξιζει να το ξεπατωσετε το μωρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!
respect ΜυστηΚαπέλοδεν καταλαβα πως πηρε αυτη την αυθαιρετη πρωτοβουλια να μην δωσει κωλοτρυπιδιΘυμόςΕπεται ξεκωλιασμαΝαι!Καπέλο
24 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα ξαναπαω τυπε συντομα και με το που θα μπει στο δωματιο θα της βαλω το καυλι με φορα στην κωλοτρυπα... 10 λεπτα θα της σκιζω το κωλαντερο και μετα θα ξαναγραψω κριτικη μονο για κωλο. Ετσι ειναι οι σωστες δουλειες !
25 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι τυπεΝαι!χρηζει πληρης απαξιωσης το μουνι τηςΓερο-μύστηςμονο κωλαντερο,μονοΝαι!Καπέλο
25 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...δεν καταλαβα πως πηρε αυτη την αυθαιρετη πρωτοβουλια....χαχαχαχαχ Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4