Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτή είναι η τελευταία κριτική μου γιατί δεν θα μπορώ να συναντήσω call girls για τους επόμενους πέντε μήνες μιας
και η δουλειά μου και το σημείο που βρίσκεται δεν μου επιτρέπουν να ερθομαι στην Αθήνα.

Λοιπόν τα έφερε έτσι η τύχη να συναντήσω την Alexandra για την οποία είχα «μαλώσει» τον συναγωνιστή Spanakero Καπέλο
γιατί δεν μας έδωσε πολλές πληροφορίες στην κριτική του (επειδή ήταν και η πρώτη που γράφτηκε).
Μετά από δυο κορίτσια που δεν «καθησαν» για διαφορετικούς λόγους μας έκατσε η Alexandra.

Η Alexandra είναι ένα μαγκάκι (με την καλή έννοια) και ότι εχει να σου πει θα στο πει ευθέως! Είναι αρκετά έξυπνη!
Το σώμα της έχει πολύ καλές αναλογίες, είναι ισορροπημένο αλλά έχει 6-7 κιλά παραπάνω από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες.
Δεν είναι το τούμπανο που φαίνεται στην πρώτη φωτογραφία.
Τα έξτρα κιλά έχουν κατανεμηθεί στο σώμα της ισομερώς!

Το πρόσωπο της είναι ωραίο με πανεμορφες πράσινες ματαρες και τα μαλλιά της ωραία επίσης.

Η πίπα της είναι παρά πολύ καλή με μπόλικο πάθος, σάλιο, φτυσίματακια, ωραίο γλύψιμο του κορμού και
δυνατό ρουφηγμα της κεφαλής Ναι!

Φιλαει πολύ ωραία με γλώσσα και δίνει και συμβουλές (μου ζήτησε να κλείσω το στόμα μου λίγο - είχε δίκιο).

Να σημειώσω ότι είναι παρά πολύ ΚΑΘΑΡΗ και το ίδιο επιθυμεί και από εμάς. Μου ψέκασε τα χέρια και τον μικρό με κάποιο υγρό!
Εάν αυτή θέλει να είμαστε ασφαλείς μια φορά τότε εμείς θα πρέπει να το θελουμε δυο φορές! Μπράβο της..!!

Ωραία προκαταρτικα με γλωσσοφιλα, χαδακια και τρίψιμο κορμιών καυλωτικο...!!
Το στήθος της να το γλύφετε με ευλάβεια και ηρεμία γιατί είναι ευαίσθητο.

Στον αγώνα είχαμε ένα θεματάκι με το μέγεθος (μου έδειξε μέχρι που έφτανε στο σώμα της Ναι!)
όμως με προσοχή και ηρεμία τον βάλαμε όλο μέσα!
Εξάλλου παίχτηκε ένας μεγάλος γύρος με πολλές στασεις σε διαφορά μέρη και ήταν παρά πολύ ωραίος!
Οι απανωτές συνευρέσεις με Sara, Angela, Amanda και Lilya δεν μου επέτρεπαν να κάνω δεύτερο γύρο.

Στον χρόνο που μας έμεινε (15 λεπτά) κάναμε μασάζ ο ένας στον άλλο και μιλήσαμε για διαφορά θέματα.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους του σάιτ για την πολύ καλή δουλειά που έχουν κάνει και
για το όλο στήσιμο της ιστοσελίδας!
Η «πληροφορία» είναι παρά πολύ σημαντική γενικά στη ζωή μας και ποσο μάλλον στο κομμάτι που
αφορά στις ερωτικες μας συνευρέσεις!!

Θα σας παρακολουθώ για να ενημερώνομαι...

Καλη συνέχεια και να περνάτε καλά...!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, PSAXTIRI, rodriguez65 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού