Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεσημέρι λοιπόν μετά αποτην δουλειά και οι καύλες χτύπησαν. Φεύγω λοιπόν για Bad Girls μήπως και βρω την Βικτώρια.
Μπαίνω μέσα, η τσατσά πολύ καλη και επικοινωνιακή, μου λέει η Βικτώρια λύπει και έχω την Λόρα, πολυ καλη και μπλα μπλα...
Βγαίνει το κορμί, αρκετά ομορφούλα και μεγάλα βυζιά και συμπαθυτικο κορμί, οσα μπορείς να δεις μεσα σε ενα τοσο σκοτινο χώρο!!! ημουν λίγο κουρασμένος να πάω αλλου και λεω δεν γαμείς μπεσ και βλέπεις...
Με το που μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο ηθελα να φυγω αλλα λεω για να δω που το παει. Κρύα οσο δεν μπορεις να φανταστείς...η μονη λέξη που ξερει ειναι ..αγγλικα 0. Φιλακια και τετοια ΔΕΝ...ξαπλώνω στο κρεβάτι, έρχετε απο πάνω και αρχίζει να με χαιδεύει την κοιλιά και γυρω γυρω απο τον πούτσο μου...λεω τι νκανει ρε πουστη μου!
περιμένω....το εργαλείο φυσικα δεν ανταποκρίνετε διοτι εχει ξενερωσει μαζί μου! αρχιζω τον παίζω μονος μου μπασ καιΜαλακία...και μόλις τα καταφέρνω βαζει το σκουφακι και προσπαθει να μου παρει πιπα...!εκανε λες και ολα της φταίνε..την σταματάω και την κατεβαζω κατω να δουμε τι θα γίνει. Πριν καλα καλα μπω μέσα της αρχισε τις δίθεν κραυγούλες καυλας λες και δεν την εχουν ξαναγαμήσει...Προσκύνημα
Για να μην σας κουράζω έχυσα γρήγορα γρύγορα και εφυγα τρέχοντας.
Γενικα ενας πολυ καθαρος χώρος, με τη τσατσα να μην σε ζαλιζει τα αρχιδια και να ειναι ευγενικη, αλλα η Λόρα απαραδεχτη και σε ξενερώνει με το που θα μπει στο δωμάτιο...εμενα τουλαχιστον.
Να ειστε καλα παιδια και να περνατε καλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λόρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
345
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, GAMALILEOS, ilarionas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού