Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αλεξανδρα την πηρα πρωτη φορα πριν απο μερες και ξαναπηγα στο καπακι,μιας και τετοιες υπηρεσιες επιπεδου στουντιο δεν βρισκεις με δεκαρικο!!!!Μιλαμε το γκομενακι το ζει,ασε που εχει ενα βλεμμα ολο υποσχεσεις και σου κανει την γατουλα!!!
Μπηκα λοιπον στον οικο και μολις την αντικρυσα εβγαλα αμεσως το απαξιωτικο δεκαρικο και περασα στο δωματιο!!!
Πριν προλαβω παλι να γδυθω μπουκαρε μεσα,καθως και την προηγουμενη φορα το εκανε, και με εβλεπε να κανω στριπτηζ.Μολις εβγαλα και το σωβρακο η ψωλη μου ειχε φτασει στον αφαλο.Με καυλωνει αφανταστα να με βλεπει η γκομενα να γδυνομαι και να ανυπομονει να τον φαει χαχαα!!!
Ηρθε προς το μερος μου και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα στα ορθια κι εγω περναγα τα χερια μου κατω απο το φορεμα της και της ετριβα την κωλαρα.Αρχισε να το βγαζει και μου ειπε να ξαπλωσω.Την περιμενα λοιπον να βγαλει και το κιλοτακι και ηρθε απο πανω μου να κανει το γνωστο προγραμμα της,γλειψιμο παντου,στον λαιμο,στις ρογες,στην κοιλια εως που κατεβηκε πιο κατω αρχιζοντας την φοβερη ακαποτη πιπα της.Η καυλα μου ηταν στα υψη και λιγο ηθελα να τα πεταξω ολα!!!Την σταματησα κι αρχισα να της γλειφω τα βυζακια της,ενω αυτη με εχει καβαλησει και κουνιεται αισθησιακα.Κρατησε καμποση ωρα αυτο ωσπου γυρισε και ξαπλωσε περιμενοντας να δρασω εγω τωρα.
Αρχισα να την γλειφω παντου παλι,ενω πεσανε παλι παθιαρικα γλωσσοφιλα.Δεν ειμαι απο αυτους που κανουν τετοια στα μπουρδελα,αλλα αυτη η γκομενα με καυλωσε πολυ,μετα βεβαια επλυνα καλα το στομα μου.
Στην συνεχεια τον εβαλα στον μουνακι της,οπου μεσα σε βογγητα απο αυτην εχυσα μεχρι τελευταιας ρανιδος!!!!
Μου εβγαλε αμεσως μωρομαντηλο να σκουπιστω και μου ειπε οτι με περιμενει την επομενη φορα.Προφανως ειδε οτι πηγα δευτερη φορα και τωρα ηταν ακομα καλυτερη,αφου ειδε οτι γινομαι συχνος πελατης της,πραγμα που δεν συμβαινει με αλλες,που οταν δουν οτι ξαναπας σε ξεπετανε συνηθως.Τι να λεμε,η γκομενα μπορει να μην ειναι τοπ σε εμαφανιση,αλλα βγαζει καυλα και ζεστασια και δεν φευγεις ποτε ξενερωμενος!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
893
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, kolokopeas, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού