Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση στο προηγούμενο τουρ με το άλλο γραφείο.
Διαβάζοντας τις καλές κριτικές παρόλο που δίσταζα γιατί είχα την υποψία ότι είναι πειραγμενες οι φωτογραφίες... είπα να δοκιμάσω.
Ημερομηνία ενδεικτική.
Ραντεβού αργά το βράδυ.
Σκάει λοιπόν μύτη σε κατάσταση ελαφράς μέθης και ίσως μετά από καμμία ουσία. Αλλού για αλλού.
Όσο πέρναγε Η ώρα τόσο χειρότερα.
Θυμάμαι ότι ήταν εντελώς απεριποίητη και όχι ιδιαίτερα καθαρή. Πρόχειρα ρούχα καλά παπούτσια και εσώρουχα.
Αγγλικά σχεδόν σαν τον περιπτερά της γειτονιάς μου!!!! Απορώ με τις προηγούμενες κριτικές.
Μύριζε Η αναπνοή της....
Σώμα ψηλο, αδύνατο αλλά ΠΟΛΥ χαλαρό. Καμμία σχέση με τις φώτο. Όλα κρεμασμένα σε ένα βαθμό και με ραγάδες Εάν θυμάμαι καλά.
Δε θυμάμαι και πολλά αφού είχα ξενερώσει τόσο γιατί την περίμενα πιο όμορφη αλλά και γιατί ακόμα και ο δονητης που έβγαλε από ένα άθλιο τσαντάκι μου έδωσε την αίσθηση του βρώμικου.
Με το μπάνιο δεν είχε την καλύτερη σχέση πάντως...
Μπορεί να έτυχα στην περίπτωση.
Σαν λάτρης του κουλουριού και του γλυψιματος ούτε καν το τόλμησα στην συγκεκριμένη.
Οσο το νέο τουρ , ο φωτογράφος στο glamour μέγας μάγος της οφθαλμαπάτης πάντως.
Εάν δεν την θυμώνουν θα βούταγα με χίλια...
Νομίζω ότι Εάν κάποιος γουστάρει παρακμιακες καταστάσεις και όχι και τόσο όμορφες κοπέλες θα περάσει καλά. Πρέπει να κάνει τα πάντα όλα.
Αν κάποιος θέλει όμορφη, καθαρή και λίγο πιο κλασατη γυναίκα τότε μείνετε μακριά.
Ελπίζω να βοήθησα.
Προσωπικά δε θα την ξαναδώ γιατί ενώ η συμπεριφορά ισως να είναι διαφορετική μιας και ήταν σχεδόν λιώμα όταν την είδα, η εμφάνιση της δε μου ήταν καθόλου ελκυστική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, LanciaRallye037, mick11 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού